www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10

Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
, , aktualita
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
K oblíbeným
reklama
Už jen necelé tři měsíce bude podporován operační systém Windows 7. Jeho podpora končí 14. ledna 2020 a totéž se bude týkat také letitého kancelářského balíku Microsoft Office 2010. Po tomto datu už nebudou systémy dostávat žádné aktualizace, a to dokonce ani ty bezpečnostní. Zatímco uživatelé Windows 7 Home byly k přechodu vyzváni už před několika měsíci, nyní to čeká uživatele verze Windows 7 Pro. Ti se už brzy setkají v systému s novým oknem, které bude upozorňovat na končící podporu.
 
Microsoft Windows 10
 
Ti, kteří ale využívají prodlouženou placenou podporu Windows 7, se této obrazovky pochopitelně nedočkají. To se může stát zejména tam, kde jsou větší podniky a kvůli kompatibilitě chtějí raději zůstat u Windows 7, se kterým jim vše funguje tak, jak má. Pokud si uživatelé budou chtít Windows 7 ponechat, mohou samozřejmě další zobrazování okna zakázat a používat dále neaktualizovaný systém více zranitelný k moderním hrozbám.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Renoir: nová APU už v lednu? AMD Renoir: nová APU už v lednu?
Můžeme být velice zvědaví na to, v jakém světle se ukáže příští generace APU od společnosti AMD. Očekáváme totiž už přechod na 7nm výrobní technologii a snad už i podstatný nárůst výkonu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte Aorus RGB: více megahertz i LED Gigabyte Aorus RGB: více megahertz i LED
Společnost Gigabyte pod značkou Aorus připravila novou sadu pamětí RAM, a to v rámci řady Aorus RGB Memory. Jedná se o sadu s kapacitou 16 GB a možností dokoupit dvě svící atrapy navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel NUC 10 dorazí s až šestijádrovými procesory Comet Lake-U Intel NUC 10 dorazí s až šestijádrovými procesory Comet Lake-U
Nedávno jsme se dozvěděli o tom, že Intel brzy vypustí ze své nabídky NUC Crimson Canyon s nepovedeným 10nm procesorem. Jako náhrada přijdou NUC 10 vybavené procesory Comet Lake-U, čili opět 14nm čipy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Anthem Icetide: probíhá veřejný test první nové sezónní události Anthem Icetide: probíhá veřejný test první nové sezónní události
Anthem bylo další zklamání v podání studia BioWare, které namísto živoucího světa plného zábavy dodalo nedodělanou hru, jejíž vývoj ztratil směr. V září jsme se ale dozvěděli, že Anthem čekají zásadní změny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
BIOS desky MSI Creator TRX40 ukazuje nové možnosti taktování Threadripperů BIOS desky MSI Creator TRX40 ukazuje nové možnosti taktování Threadripperů
Procesory Ryzen Threadripper se začnou prodávat až ke konci tohoto měsíce, kdy přijde na trh také nový Ryzen 9 3950X. Tyto procesory tak můžeme zatím zkoumat jen z teoretického hlediska, nicméně jsou tu i desky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře