www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2
, , aktualita
Microsoft chystá další velkou pololetní aktualizaci operačního systému Windows 10, prozatím nazvanou jako 19H2. Nyní jsme se dozvěděli trochu více detailů včetně toho, že bude mít méně invazivní způsob instalace.
K oblíbeným
reklama
Velké pololetní aktualizace operačního systému Windows 10 jsou pro Microsoft často pohromou a nezřídka způsobují (ne)čekané problémy. Nyní zveřejnil pár detailů o další chystané verzi, která má prozatím kódové označení 19H2. Není sice zatím jasné, kdy vyjde, když ta z prvního pololetí vyšla teprve před chvílí (May 2019 Update), ale hovoří se o tom, že by se to mohlo stihnout do září a šlo by tak o September 2019 Update.
 
Microsoft Windows 10
 
První verze se totiž už rozesílá betatesterům v rámci Insider programu a testuje se zejména způsob její instalace, který by měl být méně viditelný. Microsoft totiž plánuje provádět tuto velkou aktualizaci ve stylu těch malých (měsíčních), tedy spíše "potichu". K dispozici pak bude jen těm, kteří už mají May 2019 Update.
 
Ostatně i seznam změn má být relativně malý a půjde zejména o ladění systému než o nové funkce. Slíbená jsou tak zvýšení výkonu, nějaké podnikové funkce a zlepšení kvality systému. Tak doufejme, že stránky o informačních technologiích opět nebudou plné toho, co nefunguje a tentokrát se Microsoftu podaří dosáhnout hladkého průběhu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading
Vypadá to, že v rámci konkurenčního boje s úspěšnými procesory AMD Ryzen se low-endové čipy Intel Core i3 dočkají výkonnostní vzpruhy. V 10. generaci Core by totiž měly dostat podporu Hyper-Threadingu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM
Pokud potřebujete hodně paměti RAM, ale jste limitováni počtem slotů, přijdou vhod moduly s vysokou kapacitou. Společnost G.Skill proto přichází s 32GB moduly a sety pamětí s celkovou kapacitou až 256 GB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,... Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,...
Facebook svou kryptoměnu Libra asi opravdu jen tak neprosadí a neuvede do reálného života. Poté, co projekt opustil PayPal, oznámily podobný krok i další společnosti, navíc jde o ty nejdůležitější jako Mastercard nebo Visa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence
Mnozí předpovídají herní streamovací službě Google Stadia neúspěch, protože přenos videa přes Intenet musí zákonitě způsobovat nepřekonatelné latence v hraní. Google však tvrdí, že latence nebudou problém. Díky AI mají být dokonce záporné.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000 TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000
TP-Link přichází s relativně levnými W-Fi routery řady Archer, které podporují nový standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Slibují tak vysokou propustnost a maximální přenosové rychlosti až 1,5 Gbps, resp. 3,0 Gbps.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala26 komentářů