www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2
, , aktualita
Microsoft chystá další velkou pololetní aktualizaci operačního systému Windows 10, prozatím nazvanou jako 19H2. Nyní jsme se dozvěděli trochu více detailů včetně toho, že bude mít méně invazivní způsob instalace.
K oblíbeným
reklama
Velké pololetní aktualizace operačního systému Windows 10 jsou pro Microsoft často pohromou a nezřídka způsobují (ne)čekané problémy. Nyní zveřejnil pár detailů o další chystané verzi, která má prozatím kódové označení 19H2. Není sice zatím jasné, kdy vyjde, když ta z prvního pololetí vyšla teprve před chvílí (May 2019 Update), ale hovoří se o tom, že by se to mohlo stihnout do září a šlo by tak o September 2019 Update.
 
Microsoft Windows 10
 
První verze se totiž už rozesílá betatesterům v rámci Insider programu a testuje se zejména způsob její instalace, který by měl být méně viditelný. Microsoft totiž plánuje provádět tuto velkou aktualizaci ve stylu těch malých (měsíčních), tedy spíše "potichu". K dispozici pak bude jen těm, kteří už mají May 2019 Update.
 
Ostatně i seznam změn má být relativně malý a půjde zejména o ladění systému než o nové funkce. Slíbená jsou tak zvýšení výkonu, nějaké podnikové funkce a zlepšení kvality systému. Tak doufejme, že stránky o informačních technologiích opět nebudou plné toho, co nefunguje a tentokrát se Microsoftu podaří dosáhnout hladkého průběhu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře