www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2

Microsoft zveřejnil detaily o velkém updatu Windows 10 19H2
, , aktualita
Microsoft chystá další velkou pololetní aktualizaci operačního systému Windows 10, prozatím nazvanou jako 19H2. Nyní jsme se dozvěděli trochu více detailů včetně toho, že bude mít méně invazivní způsob instalace.
K oblíbeným
reklama
Velké pololetní aktualizace operačního systému Windows 10 jsou pro Microsoft často pohromou a nezřídka způsobují (ne)čekané problémy. Nyní zveřejnil pár detailů o další chystané verzi, která má prozatím kódové označení 19H2. Není sice zatím jasné, kdy vyjde, když ta z prvního pololetí vyšla teprve před chvílí (May 2019 Update), ale hovoří se o tom, že by se to mohlo stihnout do září a šlo by tak o September 2019 Update.
 
Microsoft Windows 10
 
První verze se totiž už rozesílá betatesterům v rámci Insider programu a testuje se zejména způsob její instalace, který by měl být méně viditelný. Microsoft totiž plánuje provádět tuto velkou aktualizaci ve stylu těch malých (měsíčních), tedy spíše "potichu". K dispozici pak bude jen těm, kteří už mají May 2019 Update.
 
Ostatně i seznam změn má být relativně malý a půjde zejména o ladění systému než o nové funkce. Slíbená jsou tak zvýšení výkonu, nějaké podnikové funkce a zlepšení kvality systému. Tak doufejme, že stránky o informačních technologiích opět nebudou plné toho, co nefunguje a tentokrát se Microsoftu podaří dosáhnout hladkého průběhu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem
Microsoft dnes poodhalil detaily o připravované herní konzoli Xbox Series X. Najdeme zde výkonný procesor s architekturou Zen 2 a GPU postavené na RDNA 2. Podporovat má i vykreslování ray-tracingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa
Nový Microsoft Flight Simulator přijde dlouhou řadu let po posledním dílu, ovšem měl by opravdu stát za to, jak už dobře víme. Nyní se můžeme podívat na to, jak se jeho vývoj rýsuje a co je nového. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi
Čínský rover Yutu-2 dorazil na Měsíc společně s přistávacím modulem Chang’e-4 už více než před rokem, a to na jeho odvrácené straně. To se Číně povedlo jako první zemi světa a nyní se můžeme podívat na to, co rover objevil. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk
Pokud chtějí výrobci flash disků dnes něčím zaujmout, mohou to udělat třeba jako TeamGroup. Ten nabízí jednak multifunkční model T193 v podobě pravítka i úhloměru a také vysoce odolný PD1000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře