www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Modul Adata XPG Spectrix D80 přetaktován na 5531 MHz

Modul Adata XPG Spectrix D80 přetaktován na 5531 MHz
, , aktualita
Nedávno představené paměťové moduly Adata XPG Spectrix D80 mohou pracovat s velmi vysokými frekvencemi a s pořádným chlazením mají ještě rezervu pro přetaktování. Výrobci se podařilo dosáhnout taktu 5531 MHz. 
K oblíbeným
reklama
Koncem letošního dubna představila společnost Adata nové paměťové moduly XPG Spectrix D80. Tyto DDR4 moduly budou k dispozici až s taktem 5000 MHz. Přesto mají ještě rezervu pro přetaktování. Mají hybridní kapalinově-vzduchové chlazení s hliníkovým chladičem a pro pokus se společnost Adata spolu s MSI rozhodla využít tekutého dusíku. 
 
Adata XPG Spectrix D80
 
MSI dodalo základní desku X299 Gaming Pro Carbon AC. Výsledkem bylo dosažení opravdu velmi vysoké frekvence 5531 MHz. Ta pak byla potvrzena serveren HWBot. Rekordní moduly budou k vidění na Computex Taipei. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Konec dnešního Internetu je zde, poslanci EU schválili Články 11 a 13 Konec dnešního Internetu je zde, poslanci EU schválili Články 11 a 13
Evropský parlament před chvílí hlasoval o přijetí Článků 11 a 13, které mohou zásadně změnit to, jaké možnosti budeme mít na internetu a kolik nás to bude stát. Kontroverzní články byly přijaty a nyní je jen otázkou, jak moc negativní dopad to bude mít.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala28 komentářů
MIT zlepšilo lithium-sírové baterie, nyní jsou menší MIT zlepšilo lithium-sírové baterie, nyní jsou menší
Jedním z možných nástupců Li-Ion a Li-Pol baterií by mohly být lithium-sírové články. Ty však mají ještě spoustu nevýhod, které se však daří postupně úspěšně odstraňovat. Vědci z MIT zapracovali především na objemu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
YouTube mění strategii, méně vlastního obsahu a více hudby a her YouTube mění strategii, méně vlastního obsahu a více hudby a her
Google zdaleka není všemocný a stejně, jako se mu nepodařilo protlačit sociální síť Google+, tak se mu nepodařilo zaútočit na streamovací služby. YouTube Premium tak zruší dva exkluzivní pořady a změní strategii.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři ovládli Live Update firmy Asus a rozeslali na počítače backdoory Hackeři ovládli Live Update firmy Asus a rozeslali na počítače backdoory
Asus má bezpečnostní problém, na který upozorňuje společnost Kaspersky Lab. Dle ní přitom reakce Asusu nebyla zrovna adekvátní, zvláště když jde o ovládnutí serverů, které rozesílají na počítače s jeho hardwarem automatické aktualizace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel chystá Core 9. generace s novým steppingem, Asus už má nové BIOSy Intel chystá Core 9. generace s novým steppingem, Asus už má nové BIOSy
Díky společnosti Asus se dozvídáme, že Intel chystá procesory Core 9. generace v novém steppingu. Přijdou tak na trh nové verze Coffee Lake Refresh, a to někdy během druhého kvartálu, který začne co nevidět.
Dnes, aktualita, Jan Vítek