Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud

Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud
, , aktualita
Streamování hraní her někdy může ukázat více, než by člověk chtěl. Stalo se to také Australanovi s přezdívkou MrDeadMoth, který zaznamenal domácí násilí, za které ho již brzy čeká soudní slyšení.
K oblíbeným
reklama
Kamery na počítačích mohou být pro některé občas pěkné zrádné. Australan s přezdívkou MrDeadMoth totiž při hraní hry Fortnite, která je prý ve Velké Británii častým důvodem k rozvodu, streamoval svou hru na Twitchi a při ní zaznamenal i fyzický útok na 21letou ženu. Vypadá to tak, že se vztahy budou rozpadat i v Austrálii. Žena chtěla, ať muž přestane hrát, on se dožadoval ještě několika minut a křičel, aby ho nechala tak.
 
 
Během hádky 26letý muž odešel od počítače a ačkoli samotný útok nebyl vizuálně zaznamenán, byla slyšet facka a křičení ženy i malého dítěte (má dvě děti ve věku 3 let a 20 měsíců. To se ještě opakovalo. Hádku sice nevidělo mnoho lidí, tolik sledujících MrDeadMoth sice neměl, stačilo to však k tomu, aby si pro něj v neděli přišla policie. Prozatím byl propuštěn na podmínku, ale už tento čtvrtek jej čeká soudní slyšení kvůli domácímu násilí.
 
Nelze to sice přičítat samotné hře Fortnite, její hraní je však dosti návykové a napomáhá různým problémům a jako u mnoha jiných her, může být jedním z mnoha jakýchsi katalyzátorů agresivity (můžeme vzpomenout i vyhrožování smrtí protihráči ve Fortnite). Komunita na internetu se v tomto případě docela dělí. Někteří se zastávají ženy, někteří naopak muže. Je totiž patrné, že i ona házela věci a útočila na něj. Podle nich žena navíc záměrně provokovala dalšími útoky muže, neboť si uvědomila, že celou situaci natáčí kamera se zvukem, což jde i slyšet změnou osoby. Svou řeč později neadresuje útočníkovi, ale promlouvá ke všem okolo (na síti). Účet MrDeadMotha už zmizel z Twitche.
 
Zdroj: techspot.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře