Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud

Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud
, , aktualita
Streamování hraní her někdy může ukázat více, než by člověk chtěl. Stalo se to také Australanovi s přezdívkou MrDeadMoth, který zaznamenal domácí násilí, za které ho již brzy čeká soudní slyšení.
K oblíbeným
reklama
Kamery na počítačích mohou být pro některé občas pěkné zrádné. Australan s přezdívkou MrDeadMoth totiž při hraní hry Fortnite, která je prý ve Velké Británii častým důvodem k rozvodu, streamoval svou hru na Twitchi a při ní zaznamenal i fyzický útok na 21letou ženu. Vypadá to tak, že se vztahy budou rozpadat i v Austrálii. Žena chtěla, ať muž přestane hrát, on se dožadoval ještě několika minut a křičel, aby ho nechala tak.
 
 
Během hádky 26letý muž odešel od počítače a ačkoli samotný útok nebyl vizuálně zaznamenán, byla slyšet facka a křičení ženy i malého dítěte (má dvě děti ve věku 3 let a 20 měsíců. To se ještě opakovalo. Hádku sice nevidělo mnoho lidí, tolik sledujících MrDeadMoth sice neměl, stačilo to však k tomu, aby si pro něj v neděli přišla policie. Prozatím byl propuštěn na podmínku, ale už tento čtvrtek jej čeká soudní slyšení kvůli domácímu násilí.
 
Nelze to sice přičítat samotné hře Fortnite, její hraní je však dosti návykové a napomáhá různým problémům a jako u mnoha jiných her, může být jedním z mnoha jakýchsi katalyzátorů agresivity (můžeme vzpomenout i vyhrožování smrtí protihráči ve Fortnite). Komunita na internetu se v tomto případě docela dělí. Někteří se zastávají ženy, někteří naopak muže. Je totiž patrné, že i ona házela věci a útočila na něj. Podle nich žena navíc záměrně provokovala dalšími útoky muže, neboť si uvědomila, že celou situaci natáčí kamera se zvukem, což jde i slyšet změnou osoby. Svou řeč později neadresuje útočníkovi, ale promlouvá ke všem okolo (na síti). Účet MrDeadMotha už zmizel z Twitche.
 
Zdroj: techspot.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů