Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud

Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud
, , aktualita
Streamování hraní her někdy může ukázat více, než by člověk chtěl. Stalo se to také Australanovi s přezdívkou MrDeadMoth, který zaznamenal domácí násilí, za které ho již brzy čeká soudní slyšení.
reklama
Kamery na počítačích mohou být pro některé občas pěkné zrádné. Australan s přezdívkou MrDeadMoth totiž při hraní hry Fortnite, která je prý ve Velké Británii častým důvodem k rozvodu, streamoval svou hru na Twitchi a při ní zaznamenal i fyzický útok na 21letou ženu. Vypadá to tak, že se vztahy budou rozpadat i v Austrálii. Žena chtěla, ať muž přestane hrát, on se dožadoval ještě několika minut a křičel, aby ho nechala tak.
 
 
Během hádky 26letý muž odešel od počítače a ačkoli samotný útok nebyl vizuálně zaznamenán, byla slyšet facka a křičení ženy i malého dítěte (má dvě děti ve věku 3 let a 20 měsíců. To se ještě opakovalo. Hádku sice nevidělo mnoho lidí, tolik sledujících MrDeadMoth sice neměl, stačilo to však k tomu, aby si pro něj v neděli přišla policie. Prozatím byl propuštěn na podmínku, ale už tento čtvrtek jej čeká soudní slyšení kvůli domácímu násilí.
 
Nelze to sice přičítat samotné hře Fortnite, její hraní je však dosti návykové a napomáhá různým problémům a jako u mnoha jiných her, může být jedním z mnoha jakýchsi katalyzátorů agresivity (můžeme vzpomenout i vyhrožování smrtí protihráči ve Fortnite). Komunita na internetu se v tomto případě docela dělí. Někteří se zastávají ženy, někteří naopak muže. Je totiž patrné, že i ona házela věci a útočila na něj. Podle nich žena navíc záměrně provokovala dalšími útoky muže, neboť si uvědomila, že celou situaci natáčí kamera se zvukem, což jde i slyšet změnou osoby. Svou řeč později neadresuje útočníkovi, ale promlouvá ke všem okolo (na síti). Účet MrDeadMotha už zmizel z Twitche.
 
Zdroj: techspot.com,


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek