www.svethardware.cz
>
>
>

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn
, , aktualita
Nasdaq připravuje novou funkci, která by měla více usnadnit rozhodování ohledně nákupu nebo prodeje kryptoměn. Vyvíjí totiž systém umělé inteligence, který bude předpovídat budoucí pohyby hodnoty.
reklama
Investoři do kryptoměn poslední dobou nemají moc radosti. Není moc do čeho investovat, hodnota kryptoměn totiž celkově padá směrem dolů, od ledna je to v průměru o 77 %. Přesto Nasdaq vyvíjí nový nástroj, který by měl investorům pomoci se správně rozhodnout. Ke slovu přijde i systém umělé inteligence. Otázkou je, jak často bude předpovídat nárůst. V poslední době to vypadá spíše na jeden propad za druhým.
 
Kryptoměny
 
Půjde o další funkci v tzv. Analytics Hubu. Ten využívá strojového učení k předpovídání budoucnosti. V případě kryptoměn tak bude analyzovat historické i současné pohyby, k tomu také náladu na sociálních sítích a podobně (např. na Twitteru, StockTwits a možná i Redditu). Zatím ale není jasné, zda se nový nástroj skutečně objeví. To je teprve ve fázi rozhodování, nicméně některé zdroje hovoří o tom, že aplikace je už ve fázi betatestu a uvedení je plánováno na letošní listopad. Už nějakou dobu se hovoří rovněž o tom, že Nasdaq nabídne i možnost obchodování s kryptoměnami.
 
Zdroj: coindesk.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bing se zlepšuje, řeší matematické rovnice, má i OCR Bing se zlepšuje, řeší matematické rovnice, má i OCR
Vyhledávač Microsoft Bing u nás není příliš populární, nicméně dostal pár vylepšení, které by jeho popularitu mohly o něco zvýšit. Je to např. systém pro řešení matematických rovnic nebo vylepšené vyhledávání podle obrázku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master CK550: bez nesmyslů a kompromisů? Cooler Master CK550: bez nesmyslů a kompromisů?
Žádné nesmysly ani kompromisy, pod tímto heslem Cooler Master nabízí svou novou podsvícenou klávesnici CK550 a my můžeme vytušit, že se tak snaží poukazovat na jednoduchou a kvalitní mechanickou klávesnici.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Vyhledávač Googlu pro Čínu sváže dotazy s telefonními čísly Vyhledávač Googlu pro Čínu sváže dotazy s telefonními čísly
Šušká se, že Google vytváří speciální aplikaci vyhledávače pro Čínu, která bude cenzurovaná a neumožní vyhledávat např. dotazy k lidským právům. Navíc ale všechny dotazy prováže s telefonním číslem jeho autora.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Recenze GeForce RTX 2080 a 2080 Ti jsou tu Recenze GeForce RTX 2080 a 2080 Ti jsou tu
NVIDIA konečně umožnila vypustit do světa recenze svých nových karet GeForce RTX 2080 a 2080 Ti, a to oproti staršímu plánu pěkně společně. Můžeme se tak už podívat na to, zda tyto karty konečně stojí za to koupit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Firefox Reality je browser pro AR a VR, zatím toho moc neumí Firefox Reality je browser pro AR a VR, zatím toho moc neumí
Podobně tomu, jak pomalu se rozjíždí celý trh s virtuální, smíšenou a rozšířenou realitou na PC se rozjíždí i webový prohlížeč Firefox Reality. Zatím mají stát celé roky vývoje a zkoumání toho, co jako uživatelé chceme. Co tedy?
Včera, aktualita, Jan Vítek