www.svethardware.cz
>
>
>

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn
, , aktualita
Nasdaq připravuje novou funkci, která by měla více usnadnit rozhodování ohledně nákupu nebo prodeje kryptoměn. Vyvíjí totiž systém umělé inteligence, který bude předpovídat budoucí pohyby hodnoty.
reklama
Investoři do kryptoměn poslední dobou nemají moc radosti. Není moc do čeho investovat, hodnota kryptoměn totiž celkově padá směrem dolů, od ledna je to v průměru o 77 %. Přesto Nasdaq vyvíjí nový nástroj, který by měl investorům pomoci se správně rozhodnout. Ke slovu přijde i systém umělé inteligence. Otázkou je, jak často bude předpovídat nárůst. V poslední době to vypadá spíše na jeden propad za druhým.
 
Kryptoměny
 
Půjde o další funkci v tzv. Analytics Hubu. Ten využívá strojového učení k předpovídání budoucnosti. V případě kryptoměn tak bude analyzovat historické i současné pohyby, k tomu také náladu na sociálních sítích a podobně (např. na Twitteru, StockTwits a možná i Redditu). Zatím ale není jasné, zda se nový nástroj skutečně objeví. To je teprve ve fázi rozhodování, nicméně některé zdroje hovoří o tom, že aplikace je už ve fázi betatestu a uvedení je plánováno na letošní listopad. Už nějakou dobu se hovoří rovněž o tom, že Nasdaq nabídne i možnost obchodování s kryptoměnami.
 
Zdroj: coindesk.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Výzkumníci vytvořili jen 2,5nm široký 3D tranzistor pomocí "thermal ALE" Výzkumníci vytvořili jen 2,5nm široký 3D tranzistor pomocí "thermal ALE"
Ne, nebude zase řeč o pivu, ale o technice thermal atomic level etching, čili thermal ALE. Pomocí ní na MIT vytvořili pouze 2,5 nm široký 3D tranzistor, který na první pohled odpovídá typu GAA - Gate All Aroud. Máme to správně?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud Muž při streamování hry Fortnite nahrál i domácí násilí, čeká ho soud
Streamování hraní her někdy může ukázat více, než by člověk chtěl. Stalo se to také Australanovi s přezdívkou MrDeadMoth, který zaznamenal domácí násilí, za které ho již brzy čeká soudní slyšení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG na CES vyrazí s nabízeným HomeBrew, malým osobním pivovarem LG na CES vyrazí s nabízeným HomeBrew, malým osobním pivovarem
Společnost LG již stačila vyhrát cenu 2019 CES Innovation Award za produkt HomeBrew. Ten sice vypadá jako kávovar, ale ve skutečnosti je to malý pivovar. Uvařit si budeme moci plzeňské pivo, IPA, APA a jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Šílený robot Velox plave ve vodě, plazí se pískem i jezdí po ledě Šílený robot Velox plave ve vodě, plazí se pískem i jezdí po ledě
Společnost Pliant Energy Systems představila opravdu pozoruhodného robota. Ten se totiž pohybuje podobným stylem jako rejnoci a svými "ploutvemi" dokáže nejen plavat, ale i se plazit po ledě nebo písku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Edge na Chromiu by měl podporovat doplňky z Chromu Microsoft Edge na Chromiu by měl podporovat doplňky z Chromu
Před týdnem vyšlo najevo, že Microsoft vyvine nový internetový prohlížeč postavený na enginu Chromium místo nynějšího EdgeHTML. Vývojáři nyní potvrzují, že by chtěli implementovat i podporu doplňků z Chromu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala