www.svethardware.cz
>
>
>

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn
, , aktualita
Nasdaq připravuje novou funkci, která by měla více usnadnit rozhodování ohledně nákupu nebo prodeje kryptoměn. Vyvíjí totiž systém umělé inteligence, který bude předpovídat budoucí pohyby hodnoty.
K oblíbeným
reklama
Investoři do kryptoměn poslední dobou nemají moc radosti. Není moc do čeho investovat, hodnota kryptoměn totiž celkově padá směrem dolů, od ledna je to v průměru o 77 %. Přesto Nasdaq vyvíjí nový nástroj, který by měl investorům pomoci se správně rozhodnout. Ke slovu přijde i systém umělé inteligence. Otázkou je, jak často bude předpovídat nárůst. V poslední době to vypadá spíše na jeden propad za druhým.
 
Kryptoměny
 
Půjde o další funkci v tzv. Analytics Hubu. Ten využívá strojového učení k předpovídání budoucnosti. V případě kryptoměn tak bude analyzovat historické i současné pohyby, k tomu také náladu na sociálních sítích a podobně (např. na Twitteru, StockTwits a možná i Redditu). Zatím ale není jasné, zda se nový nástroj skutečně objeví. To je teprve ve fázi rozhodování, nicméně některé zdroje hovoří o tom, že aplikace je už ve fázi betatestu a uvedení je plánováno na letošní listopad. Už nějakou dobu se hovoří rovněž o tom, že Nasdaq nabídne i možnost obchodování s kryptoměnami.
 
Zdroj: coindesk.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU? JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU?
Společnost Jon Peddie Research vypustila do světa další přehled o stavu trhu s GPU, a to samostatnými i integrovanými. Potvrzuje se nám tu, že poptávka po PC byla opravdu vysoká, ovšem co dodávky samostatných GPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky
Už nějaký ten pátek víme, že někteří těžaři kryptoměn začali využívat i celé nové herní notebooky, a to jednoduše proto, že jsou celkově dostupnější než samostatné grafiky. Nyní už je tento trend zřejmý. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache
Nový Samsung SSD 980 Pro už je dávno na trhu, ovšem nyní se dozvídáme o modelech Samsung SSD 980, které by někdo mohl s verzí Pro snadno zaměnit. Dostal by ale SSD bez vlastní DRAM cache.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek