www.svethardware.cz
>
>
>

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn

Nasdaq vyvíjí AI pro predikci vývoje kryptoměn
, , aktualita
Nasdaq připravuje novou funkci, která by měla více usnadnit rozhodování ohledně nákupu nebo prodeje kryptoměn. Vyvíjí totiž systém umělé inteligence, který bude předpovídat budoucí pohyby hodnoty.
K oblíbeným
reklama
Investoři do kryptoměn poslední dobou nemají moc radosti. Není moc do čeho investovat, hodnota kryptoměn totiž celkově padá směrem dolů, od ledna je to v průměru o 77 %. Přesto Nasdaq vyvíjí nový nástroj, který by měl investorům pomoci se správně rozhodnout. Ke slovu přijde i systém umělé inteligence. Otázkou je, jak často bude předpovídat nárůst. V poslední době to vypadá spíše na jeden propad za druhým.
 
Kryptoměny
 
Půjde o další funkci v tzv. Analytics Hubu. Ten využívá strojového učení k předpovídání budoucnosti. V případě kryptoměn tak bude analyzovat historické i současné pohyby, k tomu také náladu na sociálních sítích a podobně (např. na Twitteru, StockTwits a možná i Redditu). Zatím ale není jasné, zda se nový nástroj skutečně objeví. To je teprve ve fázi rozhodování, nicméně některé zdroje hovoří o tom, že aplikace je už ve fázi betatestu a uvedení je plánováno na letošní listopad. Už nějakou dobu se hovoří rovněž o tom, že Nasdaq nabídne i možnost obchodování s kryptoměnami.
 
Zdroj: coindesk.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek