www.svethardware.cz
>
>
>

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem
, , aktualita
Streamování her je poslední dobou velkým tématem a dalším do party bude podle všeho streamovací služba Netflix. Ten už dle jednoho ze serverů potvrdil, že chystá televizní verzi hry Minecraft: Story Mode.
K oblíbeným
reklama
O streamování her se poslední dobou hodně mluví, uvažuje o něm už spousta společností a některé už dokonce takové projekty i rozjely. Jednou z dalších by měla být i streamovací služba Netflix. Ta to už dokonce i serveru Techradar potvrdila. Podle zákulisních i částečně potvrzených informací mělo dojít k dohodě mezi Netflixem a společností Telltale Games, jejímž výsledkem bude streamování hry Minecraft: Story Mode pomocí této platformy. Hráč tak bude sedět před televizí a hru bude ovládat pomocí ovladače na TV.
 
Minecraft: Story Mode
 
Netflix pak na základě pokynů z ovladače pošle obraz hry jako klasický videosoubor. Pochopitelně nelze čekat, že se takto budou přes Netflix streamovat vysoce náročné herní tituly, ale spíše jednoduché interaktivní hry jako jsou adventury, kdy si hráč budete vybírat z více možností, co udělat, případně budou hry doplněny o nějaké jednoduché mezihry. I známé hry z jiných platforem budou pro televizi ve většině případů osekány o dost funkcí, aby se daly jednoduše hrát pomocí běžného televizního ovladače.
 
Připomeňme, že Telltale Games už na podobném projektu spolupracují s Amazonem a na jeho Fire TV mohou běžet hry jako Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, The Wolf Among Us a Marvel’s Guardians of the Galaxy. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že funkční dema se už nějakou dobu zkoušejí a oficiální oznámení je tak patrně na spadnutí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře