www.svethardware.cz
>
>
>

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem
, , aktualita
Streamování her je poslední dobou velkým tématem a dalším do party bude podle všeho streamovací služba Netflix. Ten už dle jednoho ze serverů potvrdil, že chystá televizní verzi hry Minecraft: Story Mode.
K oblíbeným
reklama
O streamování her se poslední dobou hodně mluví, uvažuje o něm už spousta společností a některé už dokonce takové projekty i rozjely. Jednou z dalších by měla být i streamovací služba Netflix. Ta to už dokonce i serveru Techradar potvrdila. Podle zákulisních i částečně potvrzených informací mělo dojít k dohodě mezi Netflixem a společností Telltale Games, jejímž výsledkem bude streamování hry Minecraft: Story Mode pomocí této platformy. Hráč tak bude sedět před televizí a hru bude ovládat pomocí ovladače na TV.
 
Minecraft: Story Mode
 
Netflix pak na základě pokynů z ovladače pošle obraz hry jako klasický videosoubor. Pochopitelně nelze čekat, že se takto budou přes Netflix streamovat vysoce náročné herní tituly, ale spíše jednoduché interaktivní hry jako jsou adventury, kdy si hráč budete vybírat z více možností, co udělat, případně budou hry doplněny o nějaké jednoduché mezihry. I známé hry z jiných platforem budou pro televizi ve většině případů osekány o dost funkcí, aby se daly jednoduše hrát pomocí běžného televizního ovladače.
 
Připomeňme, že Telltale Games už na podobném projektu spolupracují s Amazonem a na jeho Fire TV mohou běžet hry jako Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, The Wolf Among Us a Marvel’s Guardians of the Galaxy. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že funkční dema se už nějakou dobu zkoušejí a oficiální oznámení je tak patrně na spadnutí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala