www.svethardware.cz
>
>
>

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem
, , aktualita
Streamování her je poslední dobou velkým tématem a dalším do party bude podle všeho streamovací služba Netflix. Ten už dle jednoho ze serverů potvrdil, že chystá televizní verzi hry Minecraft: Story Mode.
reklama
O streamování her se poslední dobou hodně mluví, uvažuje o něm už spousta společností a některé už dokonce takové projekty i rozjely. Jednou z dalších by měla být i streamovací služba Netflix. Ta to už dokonce i serveru Techradar potvrdila. Podle zákulisních i částečně potvrzených informací mělo dojít k dohodě mezi Netflixem a společností Telltale Games, jejímž výsledkem bude streamování hry Minecraft: Story Mode pomocí této platformy. Hráč tak bude sedět před televizí a hru bude ovládat pomocí ovladače na TV.
 
Minecraft: Story Mode
 
Netflix pak na základě pokynů z ovladače pošle obraz hry jako klasický videosoubor. Pochopitelně nelze čekat, že se takto budou přes Netflix streamovat vysoce náročné herní tituly, ale spíše jednoduché interaktivní hry jako jsou adventury, kdy si hráč budete vybírat z více možností, co udělat, případně budou hry doplněny o nějaké jednoduché mezihry. I známé hry z jiných platforem budou pro televizi ve většině případů osekány o dost funkcí, aby se daly jednoduše hrát pomocí běžného televizního ovladače.
 
Připomeňme, že Telltale Games už na podobném projektu spolupracují s Amazonem a na jeho Fire TV mohou běžet hry jako Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, The Wolf Among Us a Marvel’s Guardians of the Galaxy. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že funkční dema se už nějakou dobu zkoušejí a oficiální oznámení je tak patrně na spadnutí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra
Před dvěma měsíci Google oznámil, že ukončí provoz sociální sítě Google+. Našla se však další bezpečnostní díra a společnost se rozhodla, že tuto síť odstaví ještě rychleji, a to už v dubnu 2019.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu
Hon na temnou hmotu probíhá už pěknou řádku desetiletí, což je dlouho na to, že ta má tvořit většinu hmoty ve známém vesmíru. S jejím nalezením, respektive spíše detekováním by ale mohly pomoci nové typy atomových hodin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok
Intel už jednou letos navýšil své kapitálové výdaje pro rok 2018, a to o plnou miliardu dolarů. Nyní se odhodlal kvůli svým problémům s uspokojením poptávky po 14nm čipech investovat další peníze. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici" Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici"
Slunce v krabici je pouze přezdívka pro zařízení s označením Thermal Energy Grid Storage-Multi-Junction Photovoltaics, čili TEGS-MPV. Dle MIT by mohlo lépe než jiné způsoby posloužit pro uložení energie.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář