www.svethardware.cz
>
>
>

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem
, , aktualita
Streamování her je poslední dobou velkým tématem a dalším do party bude podle všeho streamovací služba Netflix. Ten už dle jednoho ze serverů potvrdil, že chystá televizní verzi hry Minecraft: Story Mode.
reklama
O streamování her se poslední dobou hodně mluví, uvažuje o něm už spousta společností a některé už dokonce takové projekty i rozjely. Jednou z dalších by měla být i streamovací služba Netflix. Ta to už dokonce i serveru Techradar potvrdila. Podle zákulisních i částečně potvrzených informací mělo dojít k dohodě mezi Netflixem a společností Telltale Games, jejímž výsledkem bude streamování hry Minecraft: Story Mode pomocí této platformy. Hráč tak bude sedět před televizí a hru bude ovládat pomocí ovladače na TV.
 
Minecraft: Story Mode
 
Netflix pak na základě pokynů z ovladače pošle obraz hry jako klasický videosoubor. Pochopitelně nelze čekat, že se takto budou přes Netflix streamovat vysoce náročné herní tituly, ale spíše jednoduché interaktivní hry jako jsou adventury, kdy si hráč budete vybírat z více možností, co udělat, případně budou hry doplněny o nějaké jednoduché mezihry. I známé hry z jiných platforem budou pro televizi ve většině případů osekány o dost funkcí, aby se daly jednoduše hrát pomocí běžného televizního ovladače.
 
Připomeňme, že Telltale Games už na podobném projektu spolupracují s Amazonem a na jeho Fire TV mohou běžet hry jako Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, The Wolf Among Us a Marvel’s Guardians of the Galaxy. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že funkční dema se už nějakou dobu zkoušejí a oficiální oznámení je tak patrně na spadnutí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala