www.svethardware.cz
>
>
>

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem

Netflix bude streamovat hry, začne Minecraftem
, , aktualita
Streamování her je poslední dobou velkým tématem a dalším do party bude podle všeho streamovací služba Netflix. Ten už dle jednoho ze serverů potvrdil, že chystá televizní verzi hry Minecraft: Story Mode.
reklama
O streamování her se poslední dobou hodně mluví, uvažuje o něm už spousta společností a některé už dokonce takové projekty i rozjely. Jednou z dalších by měla být i streamovací služba Netflix. Ta to už dokonce i serveru Techradar potvrdila. Podle zákulisních i částečně potvrzených informací mělo dojít k dohodě mezi Netflixem a společností Telltale Games, jejímž výsledkem bude streamování hry Minecraft: Story Mode pomocí této platformy. Hráč tak bude sedět před televizí a hru bude ovládat pomocí ovladače na TV.
 
Minecraft: Story Mode
 
Netflix pak na základě pokynů z ovladače pošle obraz hry jako klasický videosoubor. Pochopitelně nelze čekat, že se takto budou přes Netflix streamovat vysoce náročné herní tituly, ale spíše jednoduché interaktivní hry jako jsou adventury, kdy si hráč budete vybírat z více možností, co udělat, případně budou hry doplněny o nějaké jednoduché mezihry. I známé hry z jiných platforem budou pro televizi ve většině případů osekány o dost funkcí, aby se daly jednoduše hrát pomocí běžného televizního ovladače.
 
Připomeňme, že Telltale Games už na podobném projektu spolupracují s Amazonem a na jeho Fire TV mohou běžet hry jako Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, The Wolf Among Us a Marvel’s Guardians of the Galaxy. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že funkční dema se už nějakou dobu zkoušejí a oficiální oznámení je tak patrně na spadnutí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet
Pokud jste během posledního měsíce nakupovali na zahraničním serveru Newegg.com, zbystřete. Hackerům se totiž povedlo napadnout platební stránku a krást údaje o použitých platebních kartách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů
Morgan Stanley stahuje NVIDII kalhoty ještě daleko před brodem a na základě prvních recenzí karet GeForce RTX 2080 Ti a 2080 vyjadřuje své zklamání nad celou touto generací. Na základě toho tak klesá NVIDII hodnota akcií. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite
Někteří lidé velmi nelibě nesou porážku v počítačových hrách, obzvláště byli-li poraženi jen 11letým klukem. 45letý muž v návalu zlosti začal malému chlapci vyhrožovat smrtí, což nakonec vyústilo v jeho zatčení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dotyková zařízení s Windows ukládají citlivá data do souboru Dotyková zařízení s Windows ukládají citlivá data do souboru
Potenciální vektor pro únik citlivých informací může pomoci vytvořit soubor WaitList.dat, který je využíván příslušnou službou na počítačích s Windows 8.1 a Windows 10. Podmínkou je, aby byly vybaveny dotykovou obrazovkou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
WD My Cloud NAS mají vážnou bezpečnostní chybu, na niž výrobce přes rok nereagoval WD My Cloud NAS mají vážnou bezpečnostní chybu, na niž výrobce přes rok nereagoval
Tom's Hardware informuje, že produkty My Cloud NAS od Western Digital obsahují chybu, která umožní komukoliv přistupovat k datům, která na nich máme uložena, a to přes Internet. Tato chyba je stále aktuální. 
Včera, aktualita, Jan Vítek