www.svethardware.cz
>
>
>

Nightdive ukazují svůj pokrok na remaku System Shocku

Nightdive ukazují svůj pokrok na remaku System Shocku
, , aktualita
Vypadá to, že po téměř fatálním škobrtnutí jsou Nightdive Studios ve vývoji notně přepracovávaného System Shocku opět na správné cestě. Můžeme se tak i podívat na video, které ukazuje záběry z pre-alpha verze. 
K oblíbeným
reklama
V březnu minulého roku jsme se dozvěděli, že remake hry System Shock se opět dostal do vývoje, přičemž opravdu hrozilo, že budou práce na něm zastaveny. Nightdive Studios přitom v roce 2016 získaly v rámci crowdfundingu velkou finanční podporu, ale poté se jim vývoj vymkl z rukou a bylo nutné začít zase znova. 
 
 
Nyní je po další řadě měsíců opět čas na to se podívat, kam se projekt zatím dostal pod vedením nově zformovaného týmu, což ukazuje jistý “Final Art KS Preview”. Do hry se tak dostaly nově zpracované textury, které nahradily ty původní od Looking Glass Technologies z roku 1994. 
Následující dvouminutové video má za úkol prezentovat právě novou grafickou stránku hry, která se pochopitelně nedá srovnávat s dnešními AAA tituly, ale to ani nebyl cíl. Bude ale běhat ve vysokém rozlišení, nabídne moderní efekty a textury ve vysokém rozlišení, což bude pro adaptaci System Shocku bohatě stačit. Cokoliv navíc by už mohlo být naopak kontraproduktivní. A především to vypadá, že engine běhá velice svižně a hra bude mít tu správnou atmosféru vesmírné lodi, v níž jako bezejmenný hacker zkusíme, jaké je to dostat se do hledáčku bláznivé SHODAN. 
 
 
Vedle toho docela dobře zní i zvuky, které dotvoří celkovou atmosféru, i když jich tu dohromady ve videu moc nezazní. Co se týče aktuální roadmap, Nightdive mají v plánu přijít s konečnou verzí někdy v roce 2020, takže téměř čtvrt století po původním titulu. Ale kdo ví, třeba to k nelibosti fanoušků skutečně dotáhnou na 25. výročí. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková