www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic
, , aktualita
Společnost Nintendo asi se rozhodla, že by bylo přeci jen škoda nevyužít obrovského zájmu zákazníků o staronovou konzoli NES Classic. V každém případě chce na původní limitovanou edici v příštím roce navázat. 
reklama
Nintendo už před více než rokem vypustilo na trh oživenou klasiku, čili konzoli NES Classic Mini vybavenou pevnou nabídkou 30 her jako Super Mario Bros, The Legend of Zelda či Metroid. Ta však přišla v rámci limitované edice, což v kombinaci s obrovským zájmem zákazníků způsobilo, že se zvláště na západě prodávala za přemrštěné ceny, které vůbec neodpovídaly výrobcem stanoveným 60 dolarům. Plno zájemců se své konzole ani nedočkalo, neboť Nintendo v únoru 2017 další dodávky rovnou utnulo. Udávalo se, že i kvůli další oživené klasice, a to SNES Classic, která nakonec opravdu dorazila (či teprve dorazí). 
 
 
Zástupci firmy oznámili, že si prostě před vypuštěním NES Classic Mini nedokázali představit, jak vysoký zájem vyvolá. Až když jej zaznamenali, rozhodli se navýšit výrobu a udržovat ji tak dlouho, jak mohli. Z toho je tak zřejmé, že výrobu utli opravdu kvůli přípravě na výrobu SNES Classic, která má přijít s výbavou 21 her jako The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario World a dokonce i s nikdy dříve nevypuštěnou hrou Starfox 2. 
 
Nintendo od té doby také své zákazníky ujišťuje, že s dostupností SNES Mini to už bude zcela jiné a nedávno firma oznámila, že "dramaticky navýšila výrobu" této konzole. Zapřísahala také zákazníky, aby za ni nedávali více, než je doporučených 80 dolarů, to pokud ji uvidí na nějaké aukci. 
 
Nyní je ale nová zpráva ta, že NES Classic Mini se v příštím roce vrátí na trh, a to někdy v létě, k čemuž se dozvíme bližší informace až nazraje čas. 
 
Zdroj: Kitguru
reklama
Nejnovější články
SpaceX zkusilo chytit kryt nákladu rakety Falcon 9 SpaceX zkusilo chytit kryt nákladu rakety Falcon 9
SpaceX odstartovalo praktickou část projektu Starlink na pokrytí Země vysokorychlostním připojením k Internetu z nízko obíhajících satelitů. To ale zahrnovalo i něco jiného, a sice pokus chytit proudnicový kryt nákladu pomocí lodě se sítí.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD bude také čelit žalobám zákazníků kvůli Spectre AMD bude také čelit žalobám zákazníků kvůli Spectre
Byla jen otázka času, kdy se na společnost Intel snesou první žaloby kvůli exploitům Spectre a Meltdown a ty také přišly a ne zrovna málo. AMD však v tomto případě zůstávalo ve stínu Intelu, ale to se nyní změnilo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Steven Seagal tváří nové kryptoměny Bitcoiin2Gen Steven Seagal tváří nové kryptoměny Bitcoiin2Gen
Akční herec Steven Seagal zdaleka netočí jen filmy. Nyní se stal tváří nové kryptoměny Bitociin2Gen. Její uvedení vzbuzuje hodně otázek, ať už tím, že parazituje na názvu nejznámější kryptoměny, ačkoli s ní nemá nic společného, nebo pyramidovým schématem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD vysvětluje, proč budou mít jeho serverové procesory navrch nad Intelem AMD vysvětluje, proč budou mít jeho serverové procesory navrch nad Intelem
Na akci ISSCC hovořili zástupci AMD o tom, co je vedlo k vytvoření procesorů EPYC v takové podobě, v jaké se dostavily na trh. Uvedli také, proč věří ve svůj přístup, který má být ve srovnání s Intelem mnohem výhodnější. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel: proč přestala růst pracovní frekvence procesorů? Intel: proč přestala růst pracovní frekvence procesorů?
V době procesorů Intel Pentium 4 založených na NetBurst měl Intel vizi, že požene pracovní takt až k 10 GHz, což se nakonec ukázalo jako nezvládnutelný výkon. Byla to i doba, kdy AMD představilo své nejúspěšnější procesory před generací Zen. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře