www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic
, , aktualita
Společnost Nintendo asi se rozhodla, že by bylo přeci jen škoda nevyužít obrovského zájmu zákazníků o staronovou konzoli NES Classic. V každém případě chce na původní limitovanou edici v příštím roce navázat. 
reklama
Nintendo už před více než rokem vypustilo na trh oživenou klasiku, čili konzoli NES Classic Mini vybavenou pevnou nabídkou 30 her jako Super Mario Bros, The Legend of Zelda či Metroid. Ta však přišla v rámci limitované edice, což v kombinaci s obrovským zájmem zákazníků způsobilo, že se zvláště na západě prodávala za přemrštěné ceny, které vůbec neodpovídaly výrobcem stanoveným 60 dolarům. Plno zájemců se své konzole ani nedočkalo, neboť Nintendo v únoru 2017 další dodávky rovnou utnulo. Udávalo se, že i kvůli další oživené klasice, a to SNES Classic, která nakonec opravdu dorazila (či teprve dorazí). 
 
 
Zástupci firmy oznámili, že si prostě před vypuštěním NES Classic Mini nedokázali představit, jak vysoký zájem vyvolá. Až když jej zaznamenali, rozhodli se navýšit výrobu a udržovat ji tak dlouho, jak mohli. Z toho je tak zřejmé, že výrobu utli opravdu kvůli přípravě na výrobu SNES Classic, která má přijít s výbavou 21 her jako The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario World a dokonce i s nikdy dříve nevypuštěnou hrou Starfox 2. 
 
Nintendo od té doby také své zákazníky ujišťuje, že s dostupností SNES Mini to už bude zcela jiné a nedávno firma oznámila, že "dramaticky navýšila výrobu" této konzole. Zapřísahala také zákazníky, aby za ni nedávali více, než je doporučených 80 dolarů, to pokud ji uvidí na nějaké aukci. 
 
Nyní je ale nová zpráva ta, že NES Classic Mini se v příštím roce vrátí na trh, a to někdy v létě, k čemuž se dozvíme bližší informace až nazraje čas. 
 
Zdroj: Kitguru
reklama
Nejnovější články
Bouře na Marsu už objala celou planetu Bouře na Marsu už objala celou planetu
Marťanské bouři už neunikl ani rover Curiosity, neboť ta namísto svého zklidnění už stačila obejmout celou planetu, aby nám názorně ukázala, že Mars opravdu není klidné místo. Nicméně Curiosity v ní dále pracuje.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Velká grafická vzácnost: NVIDIA TITAN V CEO Edition Velká grafická vzácnost: NVIDIA TITAN V CEO Edition
Přímo se svou pracovní pozicí výkonného ředitele (CEO) spojil Jensen Huang velice omezenou edici grafických karet TITAN V, která nemá "pouze" 12 GB paměti, ale rovnou 32 GB v čipech HBM2. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Třem velkým výrobcům DRAM hrozí v Číně obrovské pokuty Třem velkým výrobcům DRAM hrozí v Číně obrovské pokuty
Na začátku června jsme psali o tom, jak v Číně začalo vyšetřování předních světových výrobců pamětí DRAM, kteří byly už před tím i v USA obviněni z kartelové dohody. Nyní už jim dle Digitimes hrozí opravdu velké pokuty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Doporučené PC sestavy: červen 2018 Doporučené PC sestavy: červen 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek47 komentářů
CEO Intelu Brian Krzanich rezignoval kvůli vztahu s kolegyní CEO Intelu Brian Krzanich rezignoval kvůli vztahu s kolegyní
Dlouholetý šéf společnosti Intel rezignoval a s okamžitou platností jej nahrazuje jako dočasný CEO Robert Swan. Jako oficiální důvod byl přitom uveden, že Krzanich udržoval vztah s nejmenovanou zaměstnankyní. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů