www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic
, , aktualita
Společnost Nintendo asi se rozhodla, že by bylo přeci jen škoda nevyužít obrovského zájmu zákazníků o staronovou konzoli NES Classic. V každém případě chce na původní limitovanou edici v příštím roce navázat. reklama
Nintendo už před více než rokem vypustilo na trh oživenou klasiku, čili konzoli NES Classic Mini vybavenou pevnou nabídkou 30 her jako Super Mario Bros, The Legend of Zelda či Metroid. Ta však přišla v rámci limitované edice, což v kombinaci s obrovským zájmem zákazníků způsobilo, že se zvláště na západě prodávala za přemrštěné ceny, které vůbec neodpovídaly výrobcem stanoveným 60 dolarům. Plno zájemců se své konzole ani nedočkalo, neboť Nintendo v únoru 2017 další dodávky rovnou utnulo. Udávalo se, že i kvůli další oživené klasice, a to SNES Classic, která nakonec opravdu dorazila (či teprve dorazí). 
 
 
Zástupci firmy oznámili, že si prostě před vypuštěním NES Classic Mini nedokázali představit, jak vysoký zájem vyvolá. Až když jej zaznamenali, rozhodli se navýšit výrobu a udržovat ji tak dlouho, jak mohli. Z toho je tak zřejmé, že výrobu utli opravdu kvůli přípravě na výrobu SNES Classic, která má přijít s výbavou 21 her jako The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario World a dokonce i s nikdy dříve nevypuštěnou hrou Starfox 2. 
 
Nintendo od té doby také své zákazníky ujišťuje, že s dostupností SNES Mini to už bude zcela jiné a nedávno firma oznámila, že "dramaticky navýšila výrobu" této konzole. Zapřísahala také zákazníky, aby za ni nedávali více, než je doporučených 80 dolarů, to pokud ji uvidí na nějaké aukci. 
 
Nyní je ale nová zpráva ta, že NES Classic Mini se v příštím roce vrátí na trh, a to někdy v létě, k čemuž se dozvíme bližší informace až nazraje čas. 
 
Zdroj: Kitguru
reklama
Nejnovější články
Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku
Staré památky nezůstanou nedotčené zubem času ani vandaly. Ani egyptská hrobka Sethiho I. nebyla ušetřena. Aby ale zůstala uchována ve své původní podobě, tým ze společnosti Factum Foundation vytváří s pomocí 3D tisku její kopii. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček
Studiím tohoto ražení se obvykle moc nevěnujeme, ale když už máme závěr pracovního týdne před prodlouženým víkendem, nadneseme trošku odlehčené téma. Výzkumníci z Univerzity v Yorku se věnovali srovnání IQ hráčů MOBA a FPS. Co zjistili? 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS
IBM samotné přišlo s využitím mědi pro propojení prvků v čipech vyráběných technologií CMOS už před dvaceti lety. Uvažovalo se přitom o tom, že měď v těchto čipech bude nahrazena grafenem, ale dle IBM to nenastane. 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Video: NASA otestovala nadzvukový padák pro nový Mars Rover Video: NASA otestovala nadzvukový padák pro nový Mars Rover
NASA chce sice použít v podstatě stejný systém pro přistání roveru Mars 2020 jako v případě Curiosity, ale to neznamená, že všechny jeho součásti budou identické. Nyní byl otestován nadzvukový padák, který bude pro tuto misi využit.
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek
SilverStone RedLine RL07 chtějí zaujmout elegancí a sklem SilverStone RedLine RL07 chtějí zaujmout elegancí a sklem
Pokud dnes přijde na trh nějaká skříň patřící alespoň do střední třídy, můžeme si být téměř jistí dvěma věcmi. Nabídne bočnici se sklem, nebo rovnou celou ze skla a také LED podsvícení. Řada RedLine RL07 nabízí oboje ve dvojím provedení. 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek