www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic

Nintendo příští rok opět nabídne konzoli NES Classic
, , aktualita
Společnost Nintendo asi se rozhodla, že by bylo přeci jen škoda nevyužít obrovského zájmu zákazníků o staronovou konzoli NES Classic. V každém případě chce na původní limitovanou edici v příštím roce navázat. reklama
Nintendo už před více než rokem vypustilo na trh oživenou klasiku, čili konzoli NES Classic Mini vybavenou pevnou nabídkou 30 her jako Super Mario Bros, The Legend of Zelda či Metroid. Ta však přišla v rámci limitované edice, což v kombinaci s obrovským zájmem zákazníků způsobilo, že se zvláště na západě prodávala za přemrštěné ceny, které vůbec neodpovídaly výrobcem stanoveným 60 dolarům. Plno zájemců se své konzole ani nedočkalo, neboť Nintendo v únoru 2017 další dodávky rovnou utnulo. Udávalo se, že i kvůli další oživené klasice, a to SNES Classic, která nakonec opravdu dorazila (či teprve dorazí). 
 
 
Zástupci firmy oznámili, že si prostě před vypuštěním NES Classic Mini nedokázali představit, jak vysoký zájem vyvolá. Až když jej zaznamenali, rozhodli se navýšit výrobu a udržovat ji tak dlouho, jak mohli. Z toho je tak zřejmé, že výrobu utli opravdu kvůli přípravě na výrobu SNES Classic, která má přijít s výbavou 21 her jako The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario World a dokonce i s nikdy dříve nevypuštěnou hrou Starfox 2. 
 
Nintendo od té doby také své zákazníky ujišťuje, že s dostupností SNES Mini to už bude zcela jiné a nedávno firma oznámila, že "dramaticky navýšila výrobu" této konzole. Zapřísahala také zákazníky, aby za ni nedávali více, než je doporučených 80 dolarů, to pokud ji uvidí na nějaké aukci. 
 
Nyní je ale nová zpráva ta, že NES Classic Mini se v příštím roce vrátí na trh, a to někdy v létě, k čemuž se dozvíme bližší informace až nazraje čas. 
 
Zdroj: Kitguru
reklama
Nejnovější články
Bruselu se asi nelíbily výsledky studie o vlivu pirátsví, nikdy ji nepublikoval Bruselu se asi nelíbily výsledky studie o vlivu pirátsví, nikdy ji nepublikoval
Evropská komise si za téměř 10 milionů Kč nechala vypracovat studii o vlivu pirátství na ušlé zisků autorů a jejich zástupců. Výsledky ale nikdy nebyly publikovány, Bruselu patrně závěry nehrály do not.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  2 komentáře
NASA využila 3D tisk pro výrobu součástek ze dvou různých kovů NASA využila 3D tisk pro výrobu součástek ze dvou různých kovů
Vesmírná agentura NASA už nějakou dobu využívá 3D tisk pro výrobu součástek. Nyní se jí ale ve spolupráci s externím partnerem vyrobit díl, který kombinuje dva různé kovové prvky dohromady. Dosavadní pájení tak může být minulostí.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala
Malware v CCleaneru šel po Googlu, Microsoftu a dalších Malware v CCleaneru šel po Googlu, Microsoftu a dalších
Populární čistící prográmek CCleaner obsahoval malware od útočníků, kteří napadli servery vývojářů. I když se nepředpokládalo, že byl skutečně využit, našly se stopy útoků na velké společnosti jako je Google, Microsoft nebo Samsung.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  4 komentáře
Equifax byl hacknutý již dříve a posílal lidi na phishingové stránky Equifax byl hacknutý již dříve a posílal lidi na phishingové stránky
Kauza společnosti Equifax nabývá stále obludnějších rozměrů, jak vyplývají na povrch nové a nové skutečnosti, které vypovídají o tom, jaké poměry ve firmě vládly. Nyní se dozvídáme o dalším hacku i tom, jak samotná firma odesílala lidi na phishingové stránky.
22.9.2017,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Celosvětová satelitní síť SpaceX bude možná známá jako Starlink Celosvětová satelitní síť SpaceX bude možná známá jako Starlink
Společnost SpaceX si na americkém patentovém úřadě zaregistrovala značku Starlink a my můžeme tušit, že tak chce nejspíše pojmenovat svou celosvětovou internetovou síť, kterou zajistí celá flotila satelitů. 
22.9.2017,  aktualita, Jan Vítek