NVIDIA posunula termín zveřejnění prvních recenzí nových karet

NVIDIA posunula termín zveřejnění prvních recenzí nových karet
, , aktualita
NVIDIA minulý týden upřesnila, kdy budou moci být zveřejněny recenze prvních grafických karet série GeForce RTX 2000. To už nyní neplatí, neboť NDA bylo v případě karty RTX 2080 posunuto. 
K oblíbeným
reklama
Původně měly být recenze karty GeForce RTX 2080 zveřejněny 17. září a o dva dny později měla následovat GeForce RTX 2080 Ti. Nyní však platí, že recenze obou karet vyjdou ve stejný den, a sice 19. září. Co však za tím vězí? 
 
 
Dle VideoCardz je tu problém s rozesíláním testovacích karet recenzentům a většina těch, kteří se ozvali, svůj kousek dosud nedostala. Očekávají je buď dnes, nebo někdy v tomto týdnu a vzhledem k tomu, že by měli na otestování čas jen do konce tohoto týdne, bylo NDA NVIDIÍ posunuto. 
 
Recenze obou karet se tak objeví v jeden den, což vůbec není na škodu. NVIDIA se také snaží všem recenzentům zajistit stejné podmínky, nebo si možná sama dopřává čas do poslední chvíle pro vyladění ovladačů. Žádný recenzent totiž potřebné ovladače nedostal, takže i ti, kteří své karty mají k dispozici, se na ně mohou leda tak koukat. 
 
Stále ovšem platí, že podrobné informace o architektuře Turing budou moci být zveřejněny už 14. září. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek