Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580

Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580
, , aktualita
Remedy Entertainment přišli s minimálními požadavky pro svůj chystaný titul Control, které nejsou zrovna nízké. Potřebovat budeme dle nich grafickou kartu na úrovni GeForce GTX 1060 nebo Radeonu RX 580. 
K oblíbeným
reklama
Remedy Entertainment se chystá vypustit na trh titul Control 27. srpna, a to pro PC, PS4 a Xbox One. K dispozici bude exkluzivně v obchodu Epic Games Store, jak jsme se dozvěděli už dříve. 
 
 
V této hře se vžijeme do kůže Jesse Fade, nové ředitelky tajné organizace Federal Bureau of Control (FBC), která se bude ji snažit znovu ovládnout poté, co byla uchvácena jistým mocným nepřítelem známým jako Hiss. Ten dokázal narušit naši realitu, takže my se budeme pohybovat podivným a nepředvídatelným světem, kde využijeme své nadpřirozené schopnosti, modifikovatelnou výbavu a to vše s využitím okolí. 
 
 
Prostředí hry se bude měnit, což si můžeme představit jako scény z filmu Doctor Strange, takže se budou hýbat schody i stěny či jiné objekty, které to obvykle nedělají (pokud nejde o prostý a nezvratný pohyb dolů).
 
 
A dle traileru bude Control také hra, která by mohla dosud nejlépe ukázat výdobytky ray tracingu, přičemž zde půjde především o odrazy, ovšem vedle toho také o globální osvětlené scény i stíny. To je samozřejmě exkluzivní nabídka pro PC, na kterou nám GTX 1060 nebo RX 580 stačit rozhodně nebude. Bude to chtít alespoň GeForce RTX 2060 a lépe pak RTX 2080. 
 
Grafické karty GTX 1060 a RX 580 tak patří společně s Core i5-7500 a Ryzen 3 1300X do minimálních požadavků a ty doporučené bez ray tracingu čítají karty GeForce GTX 1080 Ti a AMD Radeon VII. 
 
Zdroj: Epic Games


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD
Jeden z největších světových výrobců pamětí na světě, společnost SK Hynix, se rozhodl začít vyrábět SSD pro běžné spotřebitele. Představuje tak modely Gold S31, které jsou zatím pouze začátek toho, co bude následovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář