Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580

Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580
, , aktualita
Remedy Entertainment přišli s minimálními požadavky pro svůj chystaný titul Control, které nejsou zrovna nízké. Potřebovat budeme dle nich grafickou kartu na úrovni GeForce GTX 1060 nebo Radeonu RX 580. 
K oblíbeným
reklama
Remedy Entertainment se chystá vypustit na trh titul Control 27. srpna, a to pro PC, PS4 a Xbox One. K dispozici bude exkluzivně v obchodu Epic Games Store, jak jsme se dozvěděli už dříve. 
 
 
V této hře se vžijeme do kůže Jesse Fade, nové ředitelky tajné organizace Federal Bureau of Control (FBC), která se bude ji snažit znovu ovládnout poté, co byla uchvácena jistým mocným nepřítelem známým jako Hiss. Ten dokázal narušit naši realitu, takže my se budeme pohybovat podivným a nepředvídatelným světem, kde využijeme své nadpřirozené schopnosti, modifikovatelnou výbavu a to vše s využitím okolí. 
 
 
Prostředí hry se bude měnit, což si můžeme představit jako scény z filmu Doctor Strange, takže se budou hýbat schody i stěny či jiné objekty, které to obvykle nedělají (pokud nejde o prostý a nezvratný pohyb dolů).
 
 
A dle traileru bude Control také hra, která by mohla dosud nejlépe ukázat výdobytky ray tracingu, přičemž zde půjde především o odrazy, ovšem vedle toho také o globální osvětlené scény i stíny. To je samozřejmě exkluzivní nabídka pro PC, na kterou nám GTX 1060 nebo RX 580 stačit rozhodně nebude. Bude to chtít alespoň GeForce RTX 2060 a lépe pak RTX 2080. 
 
Grafické karty GTX 1060 a RX 580 tak patří společně s Core i5-7500 a Ryzen 3 1300X do minimálních požadavků a ty doporučené bez ray tracingu čítají karty GeForce GTX 1080 Ti a AMD Radeon VII. 
 
Zdroj: Epic Games


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů