Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Control

Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Control
, , aktualita
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
K oblíbeným
reklama
V zaměřovači firmy Epic Games je přirozeně Steam jako donedávna neotřesitelná jednička mezi platformami pro prodej her. Ta však s každou exkluzivitou, která se dostane na Epic Games Store utržila ránu, však nepřišla o žádné nepodstatné hříčky, ale o zásadní novinky jako Metro Exodus či The Division 2, kterou má v nabídce pochopitelně ještě Ubisoft. Nedávno jsme se také dozvěděli o Phoenix Point a nyní tu máme nadějnou náhradu Falloutu v podobě The Outer Worlds a také Control od Remedy. Studio Obsidian vyvíjející The Outer Worlds je však už součástí Microsoftu, takže tato hra bude k dostání také v jeho obchodě. Steam ale opět ostrouhá a Gabe Newell si celkem právem může připadat, že se proti němu všichni spikli.
 
The Outer Worlds
 
Ostatně Epic Games nyní ohlašují partnerství s Humble Store, oblíbeným to zdrojem celých balíků (nejen) her prodávaných za hubičku v rámci různých Humble Bundle. Exkluzivity pro Epic Games Store by tak měly být k dispozici i na Humble Store, který si rovněž ponechá tržby a ty bude rozdělovat dle svých pravidel. Pro zákazníky to tedy znamená, že pokud nechtějí využívat platformu firmy Epic v podobě jejích stránek s nabídkou her, nebudou muset, pokud jim ta od Humble nevadí, nicméně na nutnosti využívat klienta Epic pro instalaci a zprovoznění her se asi nic nezmění. 
 
Control
 
Toto partnerství odstartuje tím, že klíče z Humble budou využitelné na Epic Store, a to asi podobně jako si můžeme aktivovat hry pomocí klíčů i na Steamu. Později si už budeme moci propojit účty na Humble a Epic a hry kupovat přímo. 
 
Epic k tomu uvádí, že chce hráčům poskytnout více možností pro koupi her, ale my do ujednání mezi ním a Humble nevidíme, takže neznáme všechny detaily. Je však zřejmé, že cílem je Steam a k jeho zdolání dle firmy Epic vede cesta skrz partnerství s dalšími obchody. 
 
Na co ale stále čekáme, je nějaká reakce Steamu, kterou by dal najevo, že nějaký Epic vůbec existuje a že nehodlá zůstat jen u okopávání kotníků. Epic ještě mimochodem ohlásil další tituly, které budou v dohledné době přidány do jeho nabídky. Jde o Ancestors: The Humankind Odyssey, Beyond: Two Souls, The Cycle, Heavy Rain, Industries of Titan a Kine.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevily se testy Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK Objevily se testy Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK
Na internetu se objevily další uniklé testy připravovaných procesorů Intelu. Tentokrát jde o mobilní 8jádro Core i9-10880H, jehož výkony jsou dokonce ještě vyšší než minulá čísla modelu Core i9-10980HK.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem
Společnost NZXT si připravila SFF věžovitou skříň, která dokáže uchladit i vysoce výkonnou sestavu založenou na desce Mini ITX a má k tomu k dispozici jednak vlastní chladič procesoru a pak také zdroj. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic
Dle Windows Latest se Microsoft chystá systémy Windows 10 zbavit tzv. živých dlaždic, čili Live Tiles. V podstatě se tak vrátí k obvyklému provedení s prostými ikonami, přičemž nedávno jsme se podívali na jejich novou sadu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou
Nedávno jsme se mohli dozvědět, že ceny pamětí by mohly kvůli koronaviru spíše klesat, ovšem to se ještě nevědělo o šířícím se Covid-19 na území Jižní Koreje. Nyní už začíná ohrožovat výrobu ve firmách Samsung a SK Hynix.
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače
AMD přináší na trh dva nové modely APU Ryzen Embedded R1000, a to konkrétně R1305G a R1102G. Ty jsou určeny pro slabší Mini PC a zaujmou už svou nízkou spotřebou a TDP 6 až 10 W.  
Včera, aktualita, Jan Vítek