www.svethardware.cz
>
>
>

Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami

Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
, , aktualita
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
K oblíbeným
reklama
Kreditní karta Apple Card vypadá být docela zajímavou platební metodou s vysokým cashbackem a několika pozitivními vlastnostmi vůči konkurenci (ale dokonalá také není). Jenže to vypadá, že má i některá překvapivá omezení, navíc při použití, které je pro kreditní kartu naprosto typické. Dá se totiž předpokládat, že ji majitel karty bude nosit v peněžence. V případě Applu bychom asi čekali koženou. Jenže materiál, ze kterého je stylová kreditka vyrobena, se s tímto materiálem nemá rád a může dojít ke změně barvy karty, která pak nebude vypadat hezky. A Apple je přeci i o designu, ostatně i na to se při uvedení hrálo.
 
Apple Card
 
Takže nechejme kartu volně v džínách. Jenže materiál karty se nesnáší i s džínovinou. A pokud ji v kapse necháte válet např. s klíčema, tak riskujete poškrábání, nicméně toto je problém i pro běžné platební karty. Apple tak doporučuje kartu nosit ve speciálním pouzdře s měkkou výstelkou a určitě ne s dalšími kartami, které ji mohou také poškrábat.
 
 
Karta má totiž matný lak a titanový základ, přičemž toto je velmi náchylná kombinace na trvalé barevné poškození. Apple tak už vydal i návod na ošetření povrchu karty, kterou má uživatel čistit mikrovláknovou utěrkou namočenou do izopropylového alkoholu. Nesmí se však používat běžné domácí čističe, stlačený vzduch, aerosolové spreje nebo další čistící prostředky. Není divu, že sociální sítě jsou už plné vtípků dělajících si z Applu legraci.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny
Drony jsou velkou hrozbou nejen v rukou nezodpovědných amatérských pilotů, ale také v rukou teroristických organizací. Několik dronů totiž o víkendu zaútočilo na Saúdskou Arábii a její rafinérie, přičemž produkce ropy tak v zemi klesla o 50 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC
Procesory AMD EPYC se mohou díky svým 64 fyzickým jádrům pochlubit nebývalým hrubým výkonem, který byl nyní použit pro enkoding videa v reálném čase do 8K HEVC. Na to stačí jediný EPYC 7742. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Včera, aktualita, Jan Vítek17 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře