www.svethardware.cz
>
>
>

Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami

Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
, , aktualita
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
K oblíbeným
reklama
Kreditní karta Apple Card vypadá být docela zajímavou platební metodou s vysokým cashbackem a několika pozitivními vlastnostmi vůči konkurenci (ale dokonalá také není). Jenže to vypadá, že má i některá překvapivá omezení, navíc při použití, které je pro kreditní kartu naprosto typické. Dá se totiž předpokládat, že ji majitel karty bude nosit v peněžence. V případě Applu bychom asi čekali koženou. Jenže materiál, ze kterého je stylová kreditka vyrobena, se s tímto materiálem nemá rád a může dojít ke změně barvy karty, která pak nebude vypadat hezky. A Apple je přeci i o designu, ostatně i na to se při uvedení hrálo.
 
Apple Card
 
Takže nechejme kartu volně v džínách. Jenže materiál karty se nesnáší i s džínovinou. A pokud ji v kapse necháte válet např. s klíčema, tak riskujete poškrábání, nicméně toto je problém i pro běžné platební karty. Apple tak doporučuje kartu nosit ve speciálním pouzdře s měkkou výstelkou a určitě ne s dalšími kartami, které ji mohou také poškrábat.
 
 
Karta má totiž matný lak a titanový základ, přičemž toto je velmi náchylná kombinace na trvalé barevné poškození. Apple tak už vydal i návod na ošetření povrchu karty, kterou má uživatel čistit mikrovláknovou utěrkou namočenou do izopropylového alkoholu. Nesmí se však používat běžné domácí čističe, stlačený vzduch, aerosolové spreje nebo další čistící prostředky. Není divu, že sociální sítě jsou už plné vtípků dělajících si z Applu legraci.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem
Microsoft dnes poodhalil detaily o připravované herní konzoli Xbox Series X. Najdeme zde výkonný procesor s architekturou Zen 2 a GPU postavené na RDNA 2. Podporovat má i vykreslování ray-tracingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa
Nový Microsoft Flight Simulator přijde dlouhou řadu let po posledním dílu, ovšem měl by opravdu stát za to, jak už dobře víme. Nyní se můžeme podívat na to, jak se jeho vývoj rýsuje a co je nového. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi
Čínský rover Yutu-2 dorazil na Měsíc společně s přistávacím modulem Chang’e-4 už více než před rokem, a to na jeho odvrácené straně. To se Číně povedlo jako první zemi světa a nyní se můžeme podívat na to, co rover objevil. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk
Pokud chtějí výrobci flash disků dnes něčím zaujmout, mohou to udělat třeba jako TeamGroup. Ten nabízí jednak multifunkční model T193 v podobě pravítka i úhloměru a také vysoce odolný PD1000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře