www.svethardware.cz
>
>
>

QNAP uvádí také dvouportovou kartu pro 10Gb/s USB

QNAP uvádí také dvouportovou kartu pro 10Gb/s USB
, , aktualita
Společnost QNAP nedávno vyslala na trh novou síťovou kartu nabízející jeden port zvládající až 10Gb/s Ethernet. Dnes se k ní přidává další karta, a sice QXP-10G2U3A se dvěma porty, ovšem nejde o Ethernet, ale o USB
K oblíbeným
reklama
QNAP QXP-10G2U3A tak přichází nedlouho po modelu QXG-2G1T-I225, který však byl vybaven ethernetovým portem, zatímco tato novinka nabízí dva porty USB 3.2 Gen 2 s propustností 10 Gb/s. Jde tak o standard SuperSpeed+.
 
 
Kartu QNAP s USB 3.2 Gen 2 lze nainstalovat do QNAP NAS pomocí slotu PCIe nebo do stolních počítačů/serverů se systémem Windows či Linux. Máme tu taky podporu protokolu UASP (USB Attached SCSI Protocol). QXP-10G2U3A také obsahuje detekci nadproudu a ochranu před zkratem.
 
K instalaci rozšiřující karty QXP-10G2U3A pro připojení k produktovým řadám QNAP USB JBOD TL-D800C a TL-R1200C-RP není vyžadován žádný ovladač. Uživatelé zařízení NAS s QTS/QuTShero mohou spravovat připojené úložiště USB JBOD pomocí Správce úložiště a snímků, přičemž uživatelé počítačů mají možnost využití nástroje QNAP JBOD Manager.
 
QXP-10G2U3A bude brzy k dispozici, ovšem cena zatím nebyla zveřejněna.
 
Zdroj: QNAP


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře