www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One
, , aktualita
Microsoft se spojil s firmou Razer ve snaze přinést do světa konzolí Xbox periferie, které známe z herních PC. Ta nyní představuje Turret, čili klávesnici a myš, které budeme moci používat třeba na gauči.
K oblíbeným
reklama
Microsoft si vybral jako svého hlavního partnera pro vybavení konzolí Xbox novými periferiemi ze světa PC firmu Razer. Dle mnohých by si jistě mohl vybrat lépe, ale je pravda, že Microsoft nikoho nenutí využívat s Xbox pouze periferie této firmy. Můžeme využít v podstatě jakoukoliv klávesnici či myš s rozhraním USB a pokud bude nějaká hra podporovat třeba joystick nebo volant, mohly by se využít také, i když nyní se zatím mluví právě o klávesnicích a myších. V očích mnoha uživatelů má Razer problémy s kvalitou a výdrží svých produktů a vedle toho nelze nevzpomenout i nedávnou nabídku, jejíž prostřednictvím chce Razer využívat výkon PC svých zákazníků k vlastnímu obohacení. 
 
 
Razer Turret for Xbox One budeme moci využít jak s konzolemi Xbox One tak s PC. Jde v podstatě o běžnou herní klávesnici a myš, ovšem obě periferie jsou bezdrátové a klávesnice je uzpůsobena tak, aby ji šlo využívat i v sedě na gauči položenou na klíně. Je tak mohutnější než obvykle a také vybavena zasunovací podložkou pro myš. Ta se vysunuje pouze doprava, takže pokud je někdo zvyklý používat myš levačkou, má v tomto případě smůlu. 
 
 
Funkce kláves jsou mírně upraveny pro konzole Xbox, a to tak, že jedna z nich slouží k zobrazení menu (dashboard). Klávesnice je vybavena tlačítky firmy Razer se slibovanou životností 80 milionů stisků a na první pohled můžeme vidět také RGB podsvícení, a to zase má podporu jak Razer Chroma, tak Xbox Dynamic Lighting a dokonce i Philips Hue. Využívá se zde obvyklé 2,4GHz rádiové rozhraní a výdrž klávesnice na baterie je kolem 43 hodin s vypnutým podsvícením a 11 hodin se zapnutým.  
 
 
Myš je vybavena celkem sedmi tlačítky a založena je na známém modelu Razer Mamba Wireless. Pro ni platí výdrž na baterie 50 hodin nebo 30 hodin se zapnutými LED. 
 
Podpora her závisí především na jejich vývojářích, takže Microsoft je k tomu může leda tak povzbudit. To platí či brzy bude platit pro tituly:
 • Bomber Crew
 • Children of Morta
 • DayZ
 • Deep Rock Galactic
 • Fortnite
 • Minion Master
 • Moonlighter
 • Strange Brigade
 • Vermintide 2
 • Vigor
 • Warface
 • Warframe
 • Wargroove
 • War Thunder
 • X-Morph Defense
Razer Turret bude k dispozici od prvního čtvrtletí 2019 a jako obvykle ne levně. Přijde na 250 dolarů, takže můžeme očekávat cenu, která bude vyšší než cena samotné Xbox One S, i když Razer slibuje také dárkovou kartu pro Xbox v hodnotě 25 dolarů. Naštěstí nás opravdu nic nenutí využít s konzolemi Xbox pouze periferie od Razeru.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková