www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One
, , aktualita
Microsoft se spojil s firmou Razer ve snaze přinést do světa konzolí Xbox periferie, které známe z herních PC. Ta nyní představuje Turret, čili klávesnici a myš, které budeme moci používat třeba na gauči.
K oblíbeným
reklama
Microsoft si vybral jako svého hlavního partnera pro vybavení konzolí Xbox novými periferiemi ze světa PC firmu Razer. Dle mnohých by si jistě mohl vybrat lépe, ale je pravda, že Microsoft nikoho nenutí využívat s Xbox pouze periferie této firmy. Můžeme využít v podstatě jakoukoliv klávesnici či myš s rozhraním USB a pokud bude nějaká hra podporovat třeba joystick nebo volant, mohly by se využít také, i když nyní se zatím mluví právě o klávesnicích a myších. V očích mnoha uživatelů má Razer problémy s kvalitou a výdrží svých produktů a vedle toho nelze nevzpomenout i nedávnou nabídku, jejíž prostřednictvím chce Razer využívat výkon PC svých zákazníků k vlastnímu obohacení. 
 
 
Razer Turret for Xbox One budeme moci využít jak s konzolemi Xbox One tak s PC. Jde v podstatě o běžnou herní klávesnici a myš, ovšem obě periferie jsou bezdrátové a klávesnice je uzpůsobena tak, aby ji šlo využívat i v sedě na gauči položenou na klíně. Je tak mohutnější než obvykle a také vybavena zasunovací podložkou pro myš. Ta se vysunuje pouze doprava, takže pokud je někdo zvyklý používat myš levačkou, má v tomto případě smůlu. 
 
 
Funkce kláves jsou mírně upraveny pro konzole Xbox, a to tak, že jedna z nich slouží k zobrazení menu (dashboard). Klávesnice je vybavena tlačítky firmy Razer se slibovanou životností 80 milionů stisků a na první pohled můžeme vidět také RGB podsvícení, a to zase má podporu jak Razer Chroma, tak Xbox Dynamic Lighting a dokonce i Philips Hue. Využívá se zde obvyklé 2,4GHz rádiové rozhraní a výdrž klávesnice na baterie je kolem 43 hodin s vypnutým podsvícením a 11 hodin se zapnutým.  
 
 
Myš je vybavena celkem sedmi tlačítky a založena je na známém modelu Razer Mamba Wireless. Pro ni platí výdrž na baterie 50 hodin nebo 30 hodin se zapnutými LED. 
 
Podpora her závisí především na jejich vývojářích, takže Microsoft je k tomu může leda tak povzbudit. To platí či brzy bude platit pro tituly:
 • Bomber Crew
 • Children of Morta
 • DayZ
 • Deep Rock Galactic
 • Fortnite
 • Minion Master
 • Moonlighter
 • Strange Brigade
 • Vermintide 2
 • Vigor
 • Warface
 • Warframe
 • Wargroove
 • War Thunder
 • X-Morph Defense
Razer Turret bude k dispozici od prvního čtvrtletí 2019 a jako obvykle ne levně. Přijde na 250 dolarů, takže můžeme očekávat cenu, která bude vyšší než cena samotné Xbox One S, i když Razer slibuje také dárkovou kartu pro Xbox v hodnotě 25 dolarů. Naštěstí nás opravdu nic nenutí využít s konzolemi Xbox pouze periferie od Razeru.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů