www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One
, , aktualita
Microsoft se spojil s firmou Razer ve snaze přinést do světa konzolí Xbox periferie, které známe z herních PC. Ta nyní představuje Turret, čili klávesnici a myš, které budeme moci používat třeba na gauči.
reklama
Microsoft si vybral jako svého hlavního partnera pro vybavení konzolí Xbox novými periferiemi ze světa PC firmu Razer. Dle mnohých by si jistě mohl vybrat lépe, ale je pravda, že Microsoft nikoho nenutí využívat s Xbox pouze periferie této firmy. Můžeme využít v podstatě jakoukoliv klávesnici či myš s rozhraním USB a pokud bude nějaká hra podporovat třeba joystick nebo volant, mohly by se využít také, i když nyní se zatím mluví právě o klávesnicích a myších. V očích mnoha uživatelů má Razer problémy s kvalitou a výdrží svých produktů a vedle toho nelze nevzpomenout i nedávnou nabídku, jejíž prostřednictvím chce Razer využívat výkon PC svých zákazníků k vlastnímu obohacení. 
 
 
Razer Turret for Xbox One budeme moci využít jak s konzolemi Xbox One tak s PC. Jde v podstatě o běžnou herní klávesnici a myš, ovšem obě periferie jsou bezdrátové a klávesnice je uzpůsobena tak, aby ji šlo využívat i v sedě na gauči položenou na klíně. Je tak mohutnější než obvykle a také vybavena zasunovací podložkou pro myš. Ta se vysunuje pouze doprava, takže pokud je někdo zvyklý používat myš levačkou, má v tomto případě smůlu. 
 
 
Funkce kláves jsou mírně upraveny pro konzole Xbox, a to tak, že jedna z nich slouží k zobrazení menu (dashboard). Klávesnice je vybavena tlačítky firmy Razer se slibovanou životností 80 milionů stisků a na první pohled můžeme vidět také RGB podsvícení, a to zase má podporu jak Razer Chroma, tak Xbox Dynamic Lighting a dokonce i Philips Hue. Využívá se zde obvyklé 2,4GHz rádiové rozhraní a výdrž klávesnice na baterie je kolem 43 hodin s vypnutým podsvícením a 11 hodin se zapnutým.  
 
 
Myš je vybavena celkem sedmi tlačítky a založena je na známém modelu Razer Mamba Wireless. Pro ni platí výdrž na baterie 50 hodin nebo 30 hodin se zapnutými LED. 
 
Podpora her závisí především na jejich vývojářích, takže Microsoft je k tomu může leda tak povzbudit. To platí či brzy bude platit pro tituly:
 • Bomber Crew
 • Children of Morta
 • DayZ
 • Deep Rock Galactic
 • Fortnite
 • Minion Master
 • Moonlighter
 • Strange Brigade
 • Vermintide 2
 • Vigor
 • Warface
 • Warframe
 • Wargroove
 • War Thunder
 • X-Morph Defense
Razer Turret bude k dispozici od prvního čtvrtletí 2019 a jako obvykle ne levně. Přijde na 250 dolarů, takže můžeme očekávat cenu, která bude vyšší než cena samotné Xbox One S, i když Razer slibuje také dárkovou kartu pro Xbox v hodnotě 25 dolarů. Naštěstí nás opravdu nic nenutí využít s konzolemi Xbox pouze periferie od Razeru.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek