www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One

Razer představuje PC periferie Turret pro Xbox One
, , aktualita
Microsoft se spojil s firmou Razer ve snaze přinést do světa konzolí Xbox periferie, které známe z herních PC. Ta nyní představuje Turret, čili klávesnici a myš, které budeme moci používat třeba na gauči.
K oblíbeným
reklama
Microsoft si vybral jako svého hlavního partnera pro vybavení konzolí Xbox novými periferiemi ze světa PC firmu Razer. Dle mnohých by si jistě mohl vybrat lépe, ale je pravda, že Microsoft nikoho nenutí využívat s Xbox pouze periferie této firmy. Můžeme využít v podstatě jakoukoliv klávesnici či myš s rozhraním USB a pokud bude nějaká hra podporovat třeba joystick nebo volant, mohly by se využít také, i když nyní se zatím mluví právě o klávesnicích a myších. V očích mnoha uživatelů má Razer problémy s kvalitou a výdrží svých produktů a vedle toho nelze nevzpomenout i nedávnou nabídku, jejíž prostřednictvím chce Razer využívat výkon PC svých zákazníků k vlastnímu obohacení. 
 
 
Razer Turret for Xbox One budeme moci využít jak s konzolemi Xbox One tak s PC. Jde v podstatě o běžnou herní klávesnici a myš, ovšem obě periferie jsou bezdrátové a klávesnice je uzpůsobena tak, aby ji šlo využívat i v sedě na gauči položenou na klíně. Je tak mohutnější než obvykle a také vybavena zasunovací podložkou pro myš. Ta se vysunuje pouze doprava, takže pokud je někdo zvyklý používat myš levačkou, má v tomto případě smůlu. 
 
 
Funkce kláves jsou mírně upraveny pro konzole Xbox, a to tak, že jedna z nich slouží k zobrazení menu (dashboard). Klávesnice je vybavena tlačítky firmy Razer se slibovanou životností 80 milionů stisků a na první pohled můžeme vidět také RGB podsvícení, a to zase má podporu jak Razer Chroma, tak Xbox Dynamic Lighting a dokonce i Philips Hue. Využívá se zde obvyklé 2,4GHz rádiové rozhraní a výdrž klávesnice na baterie je kolem 43 hodin s vypnutým podsvícením a 11 hodin se zapnutým.  
 
 
Myš je vybavena celkem sedmi tlačítky a založena je na známém modelu Razer Mamba Wireless. Pro ni platí výdrž na baterie 50 hodin nebo 30 hodin se zapnutými LED. 
 
Podpora her závisí především na jejich vývojářích, takže Microsoft je k tomu může leda tak povzbudit. To platí či brzy bude platit pro tituly:
 • Bomber Crew
 • Children of Morta
 • DayZ
 • Deep Rock Galactic
 • Fortnite
 • Minion Master
 • Moonlighter
 • Strange Brigade
 • Vermintide 2
 • Vigor
 • Warface
 • Warframe
 • Wargroove
 • War Thunder
 • X-Morph Defense
Razer Turret bude k dispozici od prvního čtvrtletí 2019 a jako obvykle ne levně. Přijde na 250 dolarů, takže můžeme očekávat cenu, která bude vyšší než cena samotné Xbox One S, i když Razer slibuje také dárkovou kartu pro Xbox v hodnotě 25 dolarů. Naštěstí nás opravdu nic nenutí využít s konzolemi Xbox pouze periferie od Razeru.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář