www.svethardware.cz
>
>
>

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče
, , aktualita
Razer se už zcela bez nadsázky pustil do gastronomie. Nedávno se ukázalo, že si přece jenom připraví topinkovač a nyní, ačkoliv k tomu firmu už nic nenutí, tu máme energetický nápoj určený především pro hráče. Slibuje tak mentální vzpruhu. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer slíbila svým příznivcům, že vyrobí topinkovač, ale to byl výsledek dlouho trvající kampaně, která čítala i lidi ochotné se nechat tetovat. Aby tedy šéf Razeru neztratil tvář, slíbil, že toustovač či topinkovač značky Razer opravdu přijde na trh. Nyní jej ale bude následovat další produkt z oblasti gastro, a sice energetický nápoj Respawn dostupný ve čtyřech příchutích: granátové jablko a meloun, modré maliny, tropická s ananasem a zelené jablko. 
 
 
Nápoj Respawn není prezentován jako čistě energetický, ale jako "mental performance drink mix", takže má posloužit zvláště pro povzbuzení mysli a ne těla. Nicméně i tento produkt má základ v požadavcích fanoušků firmy Razer, i když k jejich vyslyšení tentokráte firmu už nic nezavazovalo. Vzpomenout můžeme na apríl roku 2010, kdy se ukázal Razer Project Venom a od té doby se někteří lidé dožadují toho, aby firma svůj energiťák skutečně vytvořila. 
 
Razer dle vlastních slov provedl průzkum trhu a zjistil, že většina energetických nápojů byla vytvořena pro povzbuzení těla, což mohlo být pro hráče spíše kontraproduktivní. Zaměřila se tak na vytvoření nápoje, který bude vyhovovat sedavému "sportu", přičemž základem toho bylo vypuštění cukru či prostě energeticky hodnotných složek.
 
 
Respawn tak neobsahuje cukr, ale má v sobě extrakt ze zeleného čaje, cholin, zázvor, vitaminy B a v každé dávce pak 95 miligramů kofeinu (odpovídá šálku silné překapávané kávy či dvěma espressům z Arabiky). A ač by se mohlo zdát, nápoj nepřichází v tetrapaku s brčkem, ale v sáčcích, takže je určen k rozpuštění ve vodě a k tomu může posloužit nabízený Respawn Shaker Cup s objemem 590 ml. 
 
Krabička s dvaceti sáčky přijde zájemce na 25 dolarů a samotný shaker pak na 30 dolarů. K dispozici to vše bude na RazerStore.com nebo později na Amazonu. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář