www.svethardware.cz
>
>
>

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče
, , aktualita
Razer se už zcela bez nadsázky pustil do gastronomie. Nedávno se ukázalo, že si přece jenom připraví topinkovač a nyní, ačkoliv k tomu firmu už nic nenutí, tu máme energetický nápoj určený především pro hráče. Slibuje tak mentální vzpruhu. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer slíbila svým příznivcům, že vyrobí topinkovač, ale to byl výsledek dlouho trvající kampaně, která čítala i lidi ochotné se nechat tetovat. Aby tedy šéf Razeru neztratil tvář, slíbil, že toustovač či topinkovač značky Razer opravdu přijde na trh. Nyní jej ale bude následovat další produkt z oblasti gastro, a sice energetický nápoj Respawn dostupný ve čtyřech příchutích: granátové jablko a meloun, modré maliny, tropická s ananasem a zelené jablko. 
 
 
Nápoj Respawn není prezentován jako čistě energetický, ale jako "mental performance drink mix", takže má posloužit zvláště pro povzbuzení mysli a ne těla. Nicméně i tento produkt má základ v požadavcích fanoušků firmy Razer, i když k jejich vyslyšení tentokráte firmu už nic nezavazovalo. Vzpomenout můžeme na apríl roku 2010, kdy se ukázal Razer Project Venom a od té doby se někteří lidé dožadují toho, aby firma svůj energiťák skutečně vytvořila. 
 
Razer dle vlastních slov provedl průzkum trhu a zjistil, že většina energetických nápojů byla vytvořena pro povzbuzení těla, což mohlo být pro hráče spíše kontraproduktivní. Zaměřila se tak na vytvoření nápoje, který bude vyhovovat sedavému "sportu", přičemž základem toho bylo vypuštění cukru či prostě energeticky hodnotných složek.
 
 
Respawn tak neobsahuje cukr, ale má v sobě extrakt ze zeleného čaje, cholin, zázvor, vitaminy B a v každé dávce pak 95 miligramů kofeinu (odpovídá šálku silné překapávané kávy či dvěma espressům z Arabiky). A ač by se mohlo zdát, nápoj nepřichází v tetrapaku s brčkem, ale v sáčcích, takže je určen k rozpuštění ve vodě a k tomu může posloužit nabízený Respawn Shaker Cup s objemem 590 ml. 
 
Krabička s dvaceti sáčky přijde zájemce na 25 dolarů a samotný shaker pak na 30 dolarů. K dispozici to vše bude na RazerStore.com nebo později na Amazonu. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře