www.svethardware.cz
>
>
>

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče

Razer Respawn: kofeinem obohacený nápoj pro hráče
, , aktualita
Razer se už zcela bez nadsázky pustil do gastronomie. Nedávno se ukázalo, že si přece jenom připraví topinkovač a nyní, ačkoliv k tomu firmu už nic nenutí, tu máme energetický nápoj určený především pro hráče. Slibuje tak mentální vzpruhu. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer slíbila svým příznivcům, že vyrobí topinkovač, ale to byl výsledek dlouho trvající kampaně, která čítala i lidi ochotné se nechat tetovat. Aby tedy šéf Razeru neztratil tvář, slíbil, že toustovač či topinkovač značky Razer opravdu přijde na trh. Nyní jej ale bude následovat další produkt z oblasti gastro, a sice energetický nápoj Respawn dostupný ve čtyřech příchutích: granátové jablko a meloun, modré maliny, tropická s ananasem a zelené jablko. 
 
 
Nápoj Respawn není prezentován jako čistě energetický, ale jako "mental performance drink mix", takže má posloužit zvláště pro povzbuzení mysli a ne těla. Nicméně i tento produkt má základ v požadavcích fanoušků firmy Razer, i když k jejich vyslyšení tentokráte firmu už nic nezavazovalo. Vzpomenout můžeme na apríl roku 2010, kdy se ukázal Razer Project Venom a od té doby se někteří lidé dožadují toho, aby firma svůj energiťák skutečně vytvořila. 
 
Razer dle vlastních slov provedl průzkum trhu a zjistil, že většina energetických nápojů byla vytvořena pro povzbuzení těla, což mohlo být pro hráče spíše kontraproduktivní. Zaměřila se tak na vytvoření nápoje, který bude vyhovovat sedavému "sportu", přičemž základem toho bylo vypuštění cukru či prostě energeticky hodnotných složek.
 
 
Respawn tak neobsahuje cukr, ale má v sobě extrakt ze zeleného čaje, cholin, zázvor, vitaminy B a v každé dávce pak 95 miligramů kofeinu (odpovídá šálku silné překapávané kávy či dvěma espressům z Arabiky). A ač by se mohlo zdát, nápoj nepřichází v tetrapaku s brčkem, ale v sáčcích, takže je určen k rozpuštění ve vodě a k tomu může posloužit nabízený Respawn Shaker Cup s objemem 590 ml. 
 
Krabička s dvaceti sáčky přijde zájemce na 25 dolarů a samotný shaker pak na 30 dolarů. K dispozici to vše bude na RazerStore.com nebo později na Amazonu. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA GameGAN: umělá inteligence vytvořila hru Pac-Man, engine nepotřebovala NVIDIA GameGAN: umělá inteligence vytvořila hru Pac-Man, engine nepotřebovala
Experimenty společnosti NVIDIA s různými typy umělých inteligencí jsou dobře známé a nyní tu máme další počin v podobě hry Pac-Man. Tu vytvořily dvě soupeřící GameGAN AI, které ani nepotřebovaly jako základ herní engine. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Atmosféra Pluta náhle mizí, jaká je příčina? Atmosféra Pluta náhle mizí, jaká je příčina?
Atmosféra Pluta byla spatřena již v roce 1988 a od té doby mohli astronomové pozorovat, že je plynný obal této tehdy ještě planety stále hustší. Ovšem nedávno přišel obrat a Pluto od roku 2016 ztratilo celou pětinu své atmosféry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Grafika Xe v procesorech Tiger Lake: jaká bude? Grafika Xe v procesorech Tiger Lake: jaká bude?
Leaker @momomo_us zveřejnil nové údaje o procesorech Intel Tiger Lake, které se týkají především jejich grafiky Xe. Ta má představovat velký pokrok i v porovnání s 11. generací, s níž se přitom dosud málokdo setkal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Biostar odhalil sestavu desktopových AMD Renoir Biostar odhalil sestavu desktopových AMD Renoir
Desktopová APU generace Renoir by už neměla na sebe nechávat dlouho čekat, jak můžeme usuzovat dle toho, jaké veškeré informace se o nich v poslední době objevují. Nyní k tomu přispěla i společnost Biostar.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Velké Navi 21 odhaleny, chystat se má i refresh první generace Navi Velké Navi 21 odhaleny, chystat se má i refresh první generace Navi
Grafických karet AMD s čipem Navi 21 bychom se měli dočkat krátce po letošních prázdninách a vypadá to, že vedle nich mohou nastoupit také oprášené verze s čipem Navi 10. Jaké konfigurace byly čerstvě odhaleny? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář