www.svethardware.cz
>
>
>

Razer se nechal přesvědčit, nabídne topinkovač

Razer se nechal přesvědčit, nabídne topinkovač
, , aktualita
Razer známe jako výrobce herních periferií i notebooků, takže výbava do kuchyně zrovna nepatří do jeho záběru. Ale co začalo jako vtip následovaný aprílovým žertíkem nyní vyústilo v reálný produkt. 
K oblíbeným
reklama
Už v roce 2013 se jeden z fanoušků firmy Razer v žertu zeptal jejího CEO Min-Liang Tana, zda by nezařadil do nabídky také topinkovač. Tan na to rovněž v žertu odpověděl, že Razer už jeden vyrobil a na to navázal jiný fanoušek, který začal šéfa Razeru rovnou bombardovat žádostmi o výrobu topinkovače a vytvořil k tomu také stránky na Facebooku, čímž odstartoval celou tousťákovou kampaň. CEO Razeru pak slíbil, že pokud se na této stránce objeví celkově alespoň milion "lajků", topinkovač bude. 
 
 
To se především díky lidem ochotným si vytetovat topinovač Razeru splnilo (každé tetování jako ekvivalent 100.000 lajků), takže aby Min-Liang Tan neztratil tvář, bude muset svůj slib splnit a dodat svým zákazníkům Razer Toaster. Ten by mohl nakonec opravdu vypadat podobně jako Razer Project Breadwinner, aprílový žertík z roku 2016. 
 
 
Tan už topinkovač slíbil ve svém vyjádření a my se také dozvídáme, že po pěti letech bylo lajků jen na 44 tisíc, ovšem vzhledem k rovnému tuctu lidí ochotných si na tělo vytetovat topinkovač s logem Razeru byla stanovená hranice dalece překročena.
 
 
Můžeme očekávat, že topinkovač bude také v chlebu zanechávat logo Razeru a už vůbec by se nikdo nedivil, kdyby byl také podsvícený a vůbec vycházel z designu, s nímž Razer už jednou přišel. A jako zařízení od hardwarové firmy by mohl zahrnovat třeba i bezdrátové rozhraní. Snad ale nebude pro Razer těžit kryptoměny
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů