www.svethardware.cz
>
>
>

Razer se nechal přesvědčit, nabídne topinkovač

Razer se nechal přesvědčit, nabídne topinkovač
, , aktualita
Razer známe jako výrobce herních periferií i notebooků, takže výbava do kuchyně zrovna nepatří do jeho záběru. Ale co začalo jako vtip následovaný aprílovým žertíkem nyní vyústilo v reálný produkt. 
K oblíbeným
reklama
Už v roce 2013 se jeden z fanoušků firmy Razer v žertu zeptal jejího CEO Min-Liang Tana, zda by nezařadil do nabídky také topinkovač. Tan na to rovněž v žertu odpověděl, že Razer už jeden vyrobil a na to navázal jiný fanoušek, který začal šéfa Razeru rovnou bombardovat žádostmi o výrobu topinkovače a vytvořil k tomu také stránky na Facebooku, čímž odstartoval celou tousťákovou kampaň. CEO Razeru pak slíbil, že pokud se na této stránce objeví celkově alespoň milion "lajků", topinkovač bude. 
 
 
To se především díky lidem ochotným si vytetovat topinovač Razeru splnilo (každé tetování jako ekvivalent 100.000 lajků), takže aby Min-Liang Tan neztratil tvář, bude muset svůj slib splnit a dodat svým zákazníkům Razer Toaster. Ten by mohl nakonec opravdu vypadat podobně jako Razer Project Breadwinner, aprílový žertík z roku 2016. 
 
 
Tan už topinkovač slíbil ve svém vyjádření a my se také dozvídáme, že po pěti letech bylo lajků jen na 44 tisíc, ovšem vzhledem k rovnému tuctu lidí ochotných si na tělo vytetovat topinkovač s logem Razeru byla stanovená hranice dalece překročena.
 
 
Můžeme očekávat, že topinkovač bude také v chlebu zanechávat logo Razeru a už vůbec by se nikdo nedivil, kdyby byl také podsvícený a vůbec vycházel z designu, s nímž Razer už jednou přišel. A jako zařízení od hardwarové firmy by mohl zahrnovat třeba i bezdrátové rozhraní. Snad ale nebude pro Razer těžit kryptoměny
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce
Společnost Onda nepatří mezi nejznámější výrobce základních desek a takové firmy se obvykle snaží nabídnout i něco speciálního. To zde platí bezezbytku, protože jde o desku přímo posetou SATA porty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512 Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512
Očekávaná procesorová rodina Intel Tiger Lake bude dle uniklých informací obsahovat jednak o polovinu více L3 cache a také se dozvídáme, že přibudou instrukce AVX-512. A kam se vůbec Tiger Lake zařadí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech
Zvláštní výbor ustanovený ve Velké Británii přišel s rozhodnutím o loot boxech, s nímž "zásadně nesouhlasí" organizace ESA, čili Entertainment Software Association. Ta sdružuje firmy z herního průmyslu, takže je zřejmé, o čem ono rozhodnutí je.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP
Nyní už můžeme pomalu mluvit o další generaci procesorů AMD s architekturou Zen 3, která se v případě serverových modelů má postavit 10nm Ice Lake-SP. AMD si přitom v tomto ohledu velice věří. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek