Red Dead Redemption 2 bude na měsíc exkluzivita v Epic Games Store

Red Dead Redemption 2 bude na měsíc exkluzivita v Epic Games Store
, , aktualita
Ke konci minulého pracovního týdne nám studio Rockstar Games potvrdilo, že už za měsíc můžeme očekávat Red Dead Redemption 2 v PC verzi. Dozvěděli jsme se také, kde všude bude k dispozici a nyní tu jsou podrobnosti. 
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 bude nejdříve v nabídce Rockstar Games Launcher, kde ovšem nebude exkluzivně, jak se někteří domnívali, ale lze očekávat, že mnozí zákazníci využijí právě tuto nabídku. Pokud si totiž hru předplatí mezi 9. a 22. říjnem, získají navíc zdarma Grand Theft Auto III (plus Vice City a San Andreas), Bully: Scholarship Edition, L.A Noire: The Complete Edition a Max Payne 3. Dále to je 20% sleva na speciální verze RDR2 a také několik herních bonusů v podobě Survival Kit, War Horse, Treasure Map, extra peněz do začátku a také 50 Gold Bar pro Red Dead Online. 
 
 
Je to tedy velice zajímavá nabídka, kterou jiné obchody jen těžko trumfnou, přičemž samotní hráči ani nekupují zajíce v pytli jako v případě jiných her, když se mohou už rok koukat na to, jak hra vypadá a jak se hraje na konzolích. 
 
Vedle toho jsme se dozvěděli, že hra bude v prodeji i v Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store a na Steamu, přičemž dle techPowerUp bude mít Epic měsíční exkluzivitu, takže na Steamu a jinde bude RDR2 v nabídce od 5. prosince. 
 
Tato exkluzivita pro firmu Epic Games bude tedy jen krátká, neúplná a navíc je otázka, zda se vůbec může vyplatit. Však Rockstar Games Launcher nabídne takový bonus, jakému Epic Games Store jen těžko vyrovná (ale počkejme si) a lze si představit, že mnozí navíc raději podpoří samotné studio Rockstar Games, než aby si hru kupovali jinde. Ve zprávě se také píše, že zákazníci by mohli být přivábeni do Epic Games Store či na Steam kvůli využití regionálních cen, což může v některých zemích představovat výhodu.
 
Nicméně, a to je důležité zdůraznit, nákupem hry na Steamu či jinde se stejně nevyhneme nutnosti mít nainstalovaný Rockstar Games Launcher. Z tohoto pohledu tak měsíční exkluzivita pro Epic ani nevypadá jako snaha opravdu vydělat, jako spíše nakrknout Valve. 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her
Mnohé staré hry mají co říci i dnešním hráčům a větší šanci na to budou mít v případě, že budou zahaleny do modernějšího kabátku. A nejde jen o vizuální stránku, ale i o podporu nového hardwaru a vůbec schopnost na něm fungovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře