Red Dead Redemption 2 bude na měsíc exkluzivita v Epic Games Store

Red Dead Redemption 2 bude na měsíc exkluzivita v Epic Games Store
, , aktualita
Ke konci minulého pracovního týdne nám studio Rockstar Games potvrdilo, že už za měsíc můžeme očekávat Red Dead Redemption 2 v PC verzi. Dozvěděli jsme se také, kde všude bude k dispozici a nyní tu jsou podrobnosti. 
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 bude nejdříve v nabídce Rockstar Games Launcher, kde ovšem nebude exkluzivně, jak se někteří domnívali, ale lze očekávat, že mnozí zákazníci využijí právě tuto nabídku. Pokud si totiž hru předplatí mezi 9. a 22. říjnem, získají navíc zdarma Grand Theft Auto III (plus Vice City a San Andreas), Bully: Scholarship Edition, L.A Noire: The Complete Edition a Max Payne 3. Dále to je 20% sleva na speciální verze RDR2 a také několik herních bonusů v podobě Survival Kit, War Horse, Treasure Map, extra peněz do začátku a také 50 Gold Bar pro Red Dead Online. 
 
 
Je to tedy velice zajímavá nabídka, kterou jiné obchody jen těžko trumfnou, přičemž samotní hráči ani nekupují zajíce v pytli jako v případě jiných her, když se mohou už rok koukat na to, jak hra vypadá a jak se hraje na konzolích. 
 
Vedle toho jsme se dozvěděli, že hra bude v prodeji i v Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store a na Steamu, přičemž dle techPowerUp bude mít Epic měsíční exkluzivitu, takže na Steamu a jinde bude RDR2 v nabídce od 5. prosince. 
 
Tato exkluzivita pro firmu Epic Games bude tedy jen krátká, neúplná a navíc je otázka, zda se vůbec může vyplatit. Však Rockstar Games Launcher nabídne takový bonus, jakému Epic Games Store jen těžko vyrovná (ale počkejme si) a lze si představit, že mnozí navíc raději podpoří samotné studio Rockstar Games, než aby si hru kupovali jinde. Ve zprávě se také píše, že zákazníci by mohli být přivábeni do Epic Games Store či na Steam kvůli využití regionálních cen, což může v některých zemích představovat výhodu.
 
Nicméně, a to je důležité zdůraznit, nákupem hry na Steamu či jinde se stejně nevyhneme nutnosti mít nainstalovaný Rockstar Games Launcher. Z tohoto pohledu tak měsíční exkluzivita pro Epic ani nevypadá jako snaha opravdu vydělat, jako spíše nakrknout Valve. 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek