www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 na PC? Take Two se vyhnuli odpovědi

Red Dead Redemption 2 na PC? Take Two se vyhnuli odpovědi
, , aktualita
Stále nezodpovězená otázka o portu Red Dead Redemption 2 na PC se bude asi klást ještě dlouho. Zástupci Take Two Interactive totiž nedávno rozmlouvali s investory, a tak na PC verzi přirozeně přišla řeč. A co PC verze Final Fantasy XV? 
reklama
Take Two Interactive jsou teď v kurzu, a tak toto studio teď zaujalo i svými finančními výsledky za druhý fiskální kvartál, který skončil 30. září. Firmě se dařilo a dosáhla tržeb téměř půl miliardy a z toho 358 milionů za tržby z prodeje digitálního zboží, což je meziročně o 18 procent více. Dá se přitom očekávat, že Red Dead Redemption 2 to pouze a jen vylepší, však mezi nejvýdělečnější tituly patřily NBA 2K19 a NBA 2K18, Grand Theft Auto Online a Grand Theft Auto V, NBA 2K Online 2, Dragon City, Monster Legends, WWE SuperCard. Horká novinka tak v těchto výsledcích pochopitelně ještě není zahrnuta. 
 
Investory přirozeně zajímalo, zda tento titul přijde i na PC, kde by mohlo jít stejně jako na konzolích o velký hit. Soudě dle poklesu hodnoty akcií Take Two Interactive během posledního dne se odpověď moc nezamlouvala a není divu. 
 
 
Jak jsme dříve informovali, Red Dead Redemption 2 se během třech prvních dní prodalo za 725 milionů dolarů, což je na hru bez PC verze pozoruhodné. Máme tu i nějaká novější čísla, která říkají, že během prvních osmi dnů prodeje se druhého dílu prodalo už více kopií než prvního dílu celkem. Poslední údaje pak říkají, že RDR2 se prodalo už 17 milionů kopií, a tak mohli Take Two ohlásit, že jejich finanční výsledky za celý aktuální fiskální rok budou výrazně lepší, než co udávaly odhady. 
 
Po prezentaci finančních výsledků firmy přišly jako obvykle otázky investorů a jeden z nich měl otázku, která zajímá mnohé. Nejdříve připomněl, že Red Dead Redemption 1 nakonec ve verzi pro PC nepřišel, a tak jej zajímalo jestli dvojka už přijde. 
 
Strauss Zelnick, předseda a CEO Take Two, zprvu dělal, jako by této zcela jasné otázce nerozuměl, nebo snad naoko netušil, co PC vůbec znamená. Nakonec v obsáhlé větě podal odpověď, která ve skutečnosti znamenala jediné, a sice bez komentáře, který ostatně přísluší lidem z Rockstar. Ti mimochodem nyní pracují především na tom, aby ještě na tento měsíc připravili Red Dead Online. 
 
Vedle toho tu máme i další novinku, která se týká PC verze hry Final Fantasy XV. Square Enix už vypustili do světa často používaný benchmark, ovšem nyní přišla špatná zpráva. Firma byla nucena "reorganizovat své zdroje" (či jak jinak říci: nemáme peníze) a v důsledku toho byl vývoj PC verze zastaven a zrušen. Špatná finanční kondice studia ostatně není tajemství od té doby, co naposledy firma vykázala ztrátu 33 milionů dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update
Poslední aktualizace operačního systému Windows 10 October 2018 Update si nerozumí s Apple iCloud. Společnosti tak zastavily možnost instalace, aby nedošlo k problémům, které by mohly vést k nepříjemným důsledkům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10 Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10
Microsoft se rozhodl, že softwarovým vývojářům usnadní tvorbu aplikací pro systém Windows 10, který pracuje na zařízeních se 64bitovým procesorem ARM. Pro něj se tak mohou tvořit aplikace, které budou na takových procesorech pracovat nativně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky
Do své finální pozice už doputoval satelit GOES-17, který patří NOAA a poslouží k nahrazení starého "hardwaru", který slouží už od 90. let. GOES-17 je tak další satelit, který patří mezi GOES-R. Na co bude dohlížet?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní
Dnes si můžeme vybrat z bohaté nabídky klávesnic, z nichž se pro psaní hodí především ty, které jsou vybaveny tlačítky s hmatovou i zvukovou odezvou. To ale znamená hlučné psaní, přičemž Razer BlackWidow Lite je jiná.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz
Počítačové monitory nám v řadě posledních let mnoho revolučních technologií neukázaly. OLED jsou typický vapourware a my můžeme být rádi alespoň za to, že technologie TN už ustoupila do pozadí. Ale co dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů