www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 na PC? Take Two se vyhnuli odpovědi

Red Dead Redemption 2 na PC? Take Two se vyhnuli odpovědi
, , aktualita
Stále nezodpovězená otázka o portu Red Dead Redemption 2 na PC se bude asi klást ještě dlouho. Zástupci Take Two Interactive totiž nedávno rozmlouvali s investory, a tak na PC verzi přirozeně přišla řeč. A co PC verze Final Fantasy XV? 
reklama
Take Two Interactive jsou teď v kurzu, a tak toto studio teď zaujalo i svými finančními výsledky za druhý fiskální kvartál, který skončil 30. září. Firmě se dařilo a dosáhla tržeb téměř půl miliardy a z toho 358 milionů za tržby z prodeje digitálního zboží, což je meziročně o 18 procent více. Dá se přitom očekávat, že Red Dead Redemption 2 to pouze a jen vylepší, však mezi nejvýdělečnější tituly patřily NBA 2K19 a NBA 2K18, Grand Theft Auto Online a Grand Theft Auto V, NBA 2K Online 2, Dragon City, Monster Legends, WWE SuperCard. Horká novinka tak v těchto výsledcích pochopitelně ještě není zahrnuta. 
 
Investory přirozeně zajímalo, zda tento titul přijde i na PC, kde by mohlo jít stejně jako na konzolích o velký hit. Soudě dle poklesu hodnoty akcií Take Two Interactive během posledního dne se odpověď moc nezamlouvala a není divu. 
 
 
Jak jsme dříve informovali, Red Dead Redemption 2 se během třech prvních dní prodalo za 725 milionů dolarů, což je na hru bez PC verze pozoruhodné. Máme tu i nějaká novější čísla, která říkají, že během prvních osmi dnů prodeje se druhého dílu prodalo už více kopií než prvního dílu celkem. Poslední údaje pak říkají, že RDR2 se prodalo už 17 milionů kopií, a tak mohli Take Two ohlásit, že jejich finanční výsledky za celý aktuální fiskální rok budou výrazně lepší, než co udávaly odhady. 
 
Po prezentaci finančních výsledků firmy přišly jako obvykle otázky investorů a jeden z nich měl otázku, která zajímá mnohé. Nejdříve připomněl, že Red Dead Redemption 1 nakonec ve verzi pro PC nepřišel, a tak jej zajímalo jestli dvojka už přijde. 
 
Strauss Zelnick, předseda a CEO Take Two, zprvu dělal, jako by této zcela jasné otázce nerozuměl, nebo snad naoko netušil, co PC vůbec znamená. Nakonec v obsáhlé větě podal odpověď, která ve skutečnosti znamenala jediné, a sice bez komentáře, který ostatně přísluší lidem z Rockstar. Ti mimochodem nyní pracují především na tom, aby ještě na tento měsíc připravili Red Dead Online. 
 
Vedle toho tu máme i další novinku, která se týká PC verze hry Final Fantasy XV. Square Enix už vypustili do světa často používaný benchmark, ovšem nyní přišla špatná zpráva. Firma byla nucena "reorganizovat své zdroje" (či jak jinak říci: nemáme peníze) a v důsledku toho byl další vývoj PC verze zastaven a zrušen. Špatná finanční kondice studia ostatně není tajemství od té doby, co naposledy firma vykázala ztrátu 33 milionů dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus
Společnost Samsung inovovala nabídku svých SSD disků. Nová řada 970 EVO Plus nahrazuje původní 970 EVO novými 96vrstvými V-NAND čipy a zvyšuje přenosové rychlosti i hodnoty náhodného přístupu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu
Výrobcem dronů DJI nyní otřásá velký skandál, který ho může stát opravdu nemalé peníze. Desítky zaměstnanců se totiž zúčastnily obrovského provizního podvodu. Zaměstnanci si tak přišli na spoustu peněz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI
Máme zde další převratnou technologii spojenou s elektromobily a jejich nabíjením. Stojí za nimi startup GBatteries, který slibuje nabití 60kWh akumulátoru v řádu několika málo minut, přičemž úlohu zde hraje systém umělé inteligence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi
Sagittarius A* známe jako velice silný zdroj rádiového záření uprostřed naší galaxie a obvykle se označuje za supermasivní černou díru. Nyní se ukázalo, že silné proudy tohoto záření mohou být namířeny přímo na Zemi. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce GTX 1660 a 1660 Ti: jaký budou mít takt, paměti, atd? GeForce GTX 1660 a 1660 Ti: jaký budou mít takt, paměti, atd?
Server WCCFTech přinesl nové informace o tom, jaké můžeme očekávat základní takty grafických karet GeForce GTX 1660 a 1660 Ti a jaké budou další vlastnosti. Tyto informace je pochopitelně třeba brát s rezervou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek