www.svethardware.cz
>
>
>

Služba Google Play Pass startuje jako konkurence pro Apple Arcade

Služba Google Play Pass startuje jako konkurence pro Apple Arcade
, , aktualita
Nyní už lze mít jen těžko přehled o všech možných službách nabízejících hry za pevný paušál. Google ještě navíc přichází s novinkou v podobě Play Pass, která má za úkol konkurovat nedávno spuštěné Apple Arcade pro iOS. 
K oblíbeným
reklama
Služby nabízející přístup k hrám za předplatné jsou stále více rozšířené jako způsob, kterým si vydavatelé či prodejci mohou zajistit předvídatelný přísun financí od "zaháčkovaných" zákazníků. A kdo ví, jestli tento způsob nakonec nepřeváží, ostatně v rámci takovýchto služeb nebudeme muset vůbec řešit takové věci jako možnost vrácení hry, která se nám nelíbí nebo otázku umožnění jejího pozdějšího prodeje někomu jinému. Možnost si hru koupit ale snad zcela nezmizí, neboť to by asi byl konec zákazníků v podobě hráčů, kteří již nemají na takovou zábavu moc času a pečlivě si vybírají, čemu jej věnují. 
 
 
Google Play Pass je k dispozici za 5 dolarů na měsíc a za to dostaneme přístup ke kolekci více než 350 aplikací a her, v nichž se nebudou zobrazovat reklamy a také se jich nebudou týkat mikrotransakce. Každý měsíc pak přibudou další aplikace a hry. 
 
Do Play Pass se zapojili třeba Ustwo Games, autoři Monument Valley a pak tu máme třeba plně odemčené tituly Terraria, Risk, Star Wars: Knights of the Old Republic nebo i AccuWeather. Opravdu tak nejde pouze o hry. 
 
Přístup ke službě zajistí prostě a jednoduše existující Google Store, v němž nalezneme daný seznam her a aplikací. A aby bylo i nepředplatitelům jasné, co mohou využít, pak u vybraných aplikací ve Store najdou vždy příslušnou ikonu Play Pass. 
 
A aby Google nalákal nové zákazníky, nabízí 10denní vyzkoušení zdarma a pokud se někdo upíše před 10. říjnem, zaplatí za první rok pouze 2 dolary. Jeden placený přístup navíc může využít až pětičlenná rodina, přičemž služba bude mezi členy rozlišovat, takže ji v podstatě nebudou sdílet. 
 
Problém je zatím pro našince jen ten, že nyní je Google Play Pas k dispozici pouze v USA a co se týče dalších zemí, máme si prý počkat. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových grafických čipů Přehled desktopových grafických čipů
Přinášíme komplexní přehled grafických čipů a modelů grafických karet společností ATI/AMD a NVIDIA, který průběžně doplňujeme o nové modely, abyste tak měli k dispozici i aktuální informace. Doplněno o nové Radeon RX 5500 XT a 5600 XT.
Dnes, článek, Jan Vítek, Michal Huspeka104 komentářů
Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje
Microsoft varuje, že internetový prohlížeč Internet Explorer trpí na vážnou zero-day chybu. Ta je tedy už v praxi zneužívána, ale prozatím na ni neexistuje oprava. Jde o podobný problém, který měla před pár dny i Mozilla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT
AMD a jeho AIB partner Sapphire našlo vskutku rychlou odpověď na to, že NVIDIA výrazně zlevnila karty RTX 2060, které si ze své ceny umazaly 50 dolarů. Sapphire cenu nechává, ale přidává na výkonu karet RX 5600 XT.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná
Společnost SpaceX čekala jedna hlavní závěrečná zkouška před tím, než jí NASA umožní létat s lidmi na Mezinárodní vesmírnou stanici. My se nyní můžeme podívat, jak se tento test povedl při startu rakety Falcon 9.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů