www.svethardware.cz
>
>
>

Steam nově nabízí digitální darovací kupóny

Steam nově nabízí digitální darovací kupóny
, , aktualita
Uživatelé Steamu mají novou možnost jak obdarovat své kamarády či rodinu, a to pomocí digitálních darovacích kupónů Digital Gift Cards. Ty si už můžeme zakoupit, přičemž tu jsou jistá omezení. 
K oblíbeným
reklama
Valve už dříve nabízelo darovací kupóny, jež jsme mohli vyměnit za hry v obchodě Steam, ovšem šlo o opravdové fyzické kupóny, které se dostaly k obchodníkům. A ještě před tím byl možné si kupovat kódy, za něž jsme do steamové peněženky pak získali příslušný obnos. Nyní jde ale o Digital Gift Cards, čili digitální darovací kupóny, za něž si pak budeme moci vybrat libovolnou hru v jejich hodnotě. 
 
 
Jak ukazuje obrázek, k dispozici budou kupóny s hodnotami 20, 50 a 100 dolarů, ale v našich končinách můžeme počítat s 5, 10, 25, 50 a 100 eury. Využití kupónů bude také mít svá omezení. Předně je nutné pro zakoupení kupónu mít účet na Steamu, takže pro babičku bude asi stále jednodušší vnoučkovi dát peníze do obálky. Pak je možné daný kupón poslat pouze tomu, kdo je na Steamu veden jako člen naší rodiny nebo přítel, a to alespoň tři dny před tím, než mu budeme moci poslat kupón. A nakonec není možné využít peněženku Steamu pro pořízení darovacího kupónu. 
 
Ke kupónu budeme moci přiložit krátkou zprávu pro jeho příjemce a problém by neměl být s převodem měny na tu, kterou používá. Darovaný obnos pak bude moci využít na cokoliv, co Steam nabízí, takže hry, jiný software i hardware. Ostatně to už může být firmě Valve zcela jedno. 
 
Dnes také očekáváme odstartování první slevové akce z třech, které si Valve má chystat ještě do konce tohoto roku, a to Halloween Sale. Nicméně aktuálně probíhá jisté "slevové šílenství", kde stojí za zmínku především vysoké slevy na sérii Deus Ex, přičemž to bude končit až někdy zítra. Je tak možné, že Halloweenské slevy dorazí také až zítra. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evropská Gigafactory od Tesly bude stát v Německu Evropská Gigafactory od Tesly bude stát v Německu
Evropská Tesla Gigafacotry už zná své místo. Elon Musk prohlásil, že bude stát v blízkosti německého hlavního města, Berlína. Po letech dohadů, zda bude v ČR, Británii, Nizozemí, Francii či jinde, je jasno.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft vypustil do světa Windows 10 November 2019 Update Microsoft vypustil do světa Windows 10 November 2019 Update
Společnost Microsoft oficiálně vypustila na trh svou nejnovější verzi systému Windows 10, kterou můžeme označit jako November 2019 Update, anebo prostě 1909. Vedle jarní aktualizace máme očekávat spíše mírné změny a méně novinek.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely? Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely?
Cena procesoru Core i5-9600KF v zahraničí i u nás výrazně a skokově klesla, což ukazuje na to, že nejde jen o nějakou akci prodejců. Za kolik si tak můžeme pořídit toto čisté šestijádro a jak na tom jsou jiné Intely?
Dnes, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů