www.svethardware.cz
>
>
>

Steam nově nabízí digitální darovací kupóny

Steam nově nabízí digitální darovací kupóny
, , aktualita
Uživatelé Steamu mají novou možnost jak obdarovat své kamarády či rodinu, a to pomocí digitálních darovacích kupónů Digital Gift Cards. Ty si už můžeme zakoupit, přičemž tu jsou jistá omezení. 
reklama
Valve už dříve nabízelo darovací kupóny, jež jsme mohli vyměnit za hry v obchodě Steam, ovšem šlo o opravdové fyzické kupóny, které se dostaly k obchodníkům. A ještě před tím byl možné si kupovat kódy, za něž jsme do steamové peněženky pak získali příslušný obnos. Nyní jde ale o Digital Gift Cards, čili digitální darovací kupóny, za něž si pak budeme moci vybrat libovolnou hru v jejich hodnotě. 
 
 
Jak ukazuje obrázek, k dispozici budou kupóny s hodnotami 20, 50 a 100 dolarů, ale v našich končinách můžeme počítat s 5, 10, 25, 50 a 100 eury. Využití kupónů bude také mít svá omezení. Předně je nutné pro zakoupení kupónu mít účet na Steamu, takže pro babičku bude asi stále jednodušší vnoučkovi dát peníze do obálky. Pak je možné daný kupón poslat pouze tomu, kdo je na Steamu veden jako člen naší rodiny nebo přítel, a to alespoň tři dny před tím, než mu budeme moci poslat kupón. A nakonec není možné využít peněženku Steamu pro pořízení darovacího kupónu. 
 
Ke kupónu budeme moci přiložit krátkou zprávu pro jeho příjemce a problém by neměl být s převodem měny na tu, kterou používá. Darovaný obnos pak bude moci využít na cokoliv, co Steam nabízí, takže hry, jiný software i hardware. Ostatně to už může být firmě Valve zcela jedno. 
 
Dnes také očekáváme odstartování první slevové akce z třech, které si Valve má chystat ještě do konce tohoto roku, a to Halloween Sale. Nicméně aktuálně probíhá jisté "slevové šílenství", kde stojí za zmínku především vysoké slevy na sérii Deus Ex, přičemž to bude končit až někdy zítra. Je tak možné, že Halloweenské slevy dorazí také až zítra. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
EU dala Googlu další pokutu, 1,49 mld. EUR za AdSense EU dala Googlu další pokutu, 1,49 mld. EUR za AdSense
Evropská unie a konkrétně její Evropská komise uvalila na společnost Google další obří pokutu. Ta nyní činí 1,49 miliardy EUR a týkala se zneužívání dominantního postavení reklamního systému AdSense.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře