Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800

Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800
, , aktualita
Anno 1800 je jeden z hlavních titulů chystaných na tento měsíc a jde také o další hru, o kterou přišel Steam. Nyní je už jasné, že Anno 1800 vyjde jednak samozřejmě na Ubisoft Store a pak už jen exkluzivně na Epic Games Store.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft už si vyzkoušel tuto spolupráci vypuštěním titulu Tom Clancy’s The Division 2 současně na Ubisoft Store a na Epic Games Store a označuje ji za úspěšnou, takže si to chce zopakovat v případě očekávané hry Anno 1800 chystané na 16. dubna. 
 
 
Zajímavé je, že Anno 1800 už je k dispozici pro předobjednání na Steamu a na tom se právě do 16. dubna nic nezmění. Po svém vypuštění na trh ale už na Steamu nebude, čímž nám Ubisoft v říká, že pokud si ji chceme zahrát na Steamu, musíme si ji předobjednat. Hra tak nebude stažena z nabídky Steamu tak náhle, jako bylo staženo Metro Exodus, ale nyní tu máme dilema, zda si počkat na recenze, nebo koupit v předprodeji. Odpovědět si musí každý sám, i když Ubisoft připravuje jednu událost, která nám k tomu pomůže. 
 
Požadavky Anno 1800 na hardware:
 
1080p - Low - 60fps
  • CPU: Intel i5 4460 3,2GHz / AMD Ryzen 3 1200 3,1GHz
  • GPU: Nvidia GTX 670 2GB / AMD R9 270X 2GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
1080p - High - 60fps
  • CPU: Intel i5-4690K 3,5GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3,5GHz
  • GPU: Nvidia GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
Předobjednávky už běží také na Epic Games Store, kde si můžeme pořídit standardní verzi za 60 eur a za 70 eur pak Deluxe verzi. Zájemci si také budou moci vyzkoušet tuto hru během otevřeného betatestování, které je naplánováno na 12. až 14. duben. Píše se opravdu o betatestu, nicméně vzhledem k tomu, že hra vyjde už 16. dubna, budeme si v podstatě už zkoušet hotovou verzi připravenou pro trh. Takže Ubisoft nám dá možnost si hru vyzkoušet a my pak budeme mít ještě dva dny na to, abychom si ji předobjednali na Steamu, než z jeho nabídky bude poté stažena. Je ale třeba poznamenat, že betatest bude k dispozici pouze na UPlay PC a Epic Games Store.
 
Pokud si hru koupíte na Steamu, nepřijdete o žádné budoucí aktualizace nebo obsah, které budou poskytnuty ve stejný čas jako zákazníkům na ostatních obchodech. Bez ohledu na obchodní platformu také bude možné hrát s ostatními lidmi po síti, což vždy zajistí platforma Uplay.V nabídce Steamu také zůstanou starší tituly série Anno. 
 
 
A máme tu ještě jednu zprávu. Dle serveru Hexus.net má titul Borderlands 3 vyjít 13. září, a to rovněž na Epic Games Store. Na to celkem jasně ukazuje logo v dolním rohu uvedeného obrázku. Otázka byla, zda to bude další exkluzivita, když tu máme logo Epicu a ne Steamu. Nyní už to bylo potvrzeno
 
Zdroj: Ubisoft 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář