Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800

Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800
, , aktualita
Anno 1800 je jeden z hlavních titulů chystaných na tento měsíc a jde také o další hru, o kterou přišel Steam. Nyní je už jasné, že Anno 1800 vyjde jednak samozřejmě na Ubisoft Store a pak už jen exkluzivně na Epic Games Store.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft už si vyzkoušel tuto spolupráci vypuštěním titulu Tom Clancy’s The Division 2 současně na Ubisoft Store a na Epic Games Store a označuje ji za úspěšnou, takže si to chce zopakovat v případě očekávané hry Anno 1800 chystané na 16. dubna. 
 
 
Zajímavé je, že Anno 1800 už je k dispozici pro předobjednání na Steamu a na tom se právě do 16. dubna nic nezmění. Po svém vypuštění na trh ale už na Steamu nebude, čímž nám Ubisoft v říká, že pokud si ji chceme zahrát na Steamu, musíme si ji předobjednat. Hra tak nebude stažena z nabídky Steamu tak náhle, jako bylo staženo Metro Exodus, ale nyní tu máme dilema, zda si počkat na recenze, nebo koupit v předprodeji. Odpovědět si musí každý sám, i když Ubisoft připravuje jednu událost, která nám k tomu pomůže. 
 
Požadavky Anno 1800 na hardware:
 
1080p - Low - 60fps
  • CPU: Intel i5 4460 3,2GHz / AMD Ryzen 3 1200 3,1GHz
  • GPU: Nvidia GTX 670 2GB / AMD R9 270X 2GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
1080p - High - 60fps
  • CPU: Intel i5-4690K 3,5GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3,5GHz
  • GPU: Nvidia GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
Předobjednávky už běží také na Epic Games Store, kde si můžeme pořídit standardní verzi za 60 eur a za 70 eur pak Deluxe verzi. Zájemci si také budou moci vyzkoušet tuto hru během otevřeného betatestování, které je naplánováno na 12. až 14. duben. Píše se opravdu o betatestu, nicméně vzhledem k tomu, že hra vyjde už 16. dubna, budeme si v podstatě už zkoušet hotovou verzi připravenou pro trh. Takže Ubisoft nám dá možnost si hru vyzkoušet a my pak budeme mít ještě dva dny na to, abychom si ji předobjednali na Steamu, než z jeho nabídky bude poté stažena. Je ale třeba poznamenat, že betatest bude k dispozici pouze na UPlay PC a Epic Games Store.
 
Pokud si hru koupíte na Steamu, nepřijdete o žádné budoucí aktualizace nebo obsah, které budou poskytnuty ve stejný čas jako zákazníkům na ostatních obchodech. Bez ohledu na obchodní platformu také bude možné hrát s ostatními lidmi po síti, což vždy zajistí platforma Uplay.V nabídce Steamu také zůstanou starší tituly série Anno. 
 
 
A máme tu ještě jednu zprávu. Dle serveru Hexus.net má titul Borderlands 3 vyjít 13. září, a to rovněž na Epic Games Store. Na to celkem jasně ukazuje logo v dolním rohu uvedeného obrázku. Otázka byla, zda to bude další exkluzivita, když tu máme logo Epicu a ne Steamu. Nyní už to bylo potvrzeno
 
Zdroj: Ubisoft 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek