Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800

Steam ztrácí další titul ve prospěch Epicu, nyní je to Anno 1800
, , aktualita
Anno 1800 je jeden z hlavních titulů chystaných na tento měsíc a jde také o další hru, o kterou přišel Steam. Nyní je už jasné, že Anno 1800 vyjde jednak samozřejmě na Ubisoft Store a pak už jen exkluzivně na Epic Games Store.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft už si vyzkoušel tuto spolupráci vypuštěním titulu Tom Clancy’s The Division 2 současně na Ubisoft Store a na Epic Games Store a označuje ji za úspěšnou, takže si to chce zopakovat v případě očekávané hry Anno 1800 chystané na 16. dubna. 
 
 
Zajímavé je, že Anno 1800 už je k dispozici pro předobjednání na Steamu a na tom se právě do 16. dubna nic nezmění. Po svém vypuštění na trh ale už na Steamu nebude, čímž nám Ubisoft v říká, že pokud si ji chceme zahrát na Steamu, musíme si ji předobjednat. Hra tak nebude stažena z nabídky Steamu tak náhle, jako bylo staženo Metro Exodus, ale nyní tu máme dilema, zda si počkat na recenze, nebo koupit v předprodeji. Odpovědět si musí každý sám, i když Ubisoft připravuje jednu událost, která nám k tomu pomůže. 
 
Požadavky Anno 1800 na hardware:
 
1080p - Low - 60fps
  • CPU: Intel i5 4460 3,2GHz / AMD Ryzen 3 1200 3,1GHz
  • GPU: Nvidia GTX 670 2GB / AMD R9 270X 2GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
1080p - High - 60fps
  • CPU: Intel i5-4690K 3,5GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3,5GHz
  • GPU: Nvidia GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
  • RAM: 8GB
  • OS: Windows 7 a novější
 
Předobjednávky už běží také na Epic Games Store, kde si můžeme pořídit standardní verzi za 60 eur a za 70 eur pak Deluxe verzi. Zájemci si také budou moci vyzkoušet tuto hru během otevřeného betatestování, které je naplánováno na 12. až 14. duben. Píše se opravdu o betatestu, nicméně vzhledem k tomu, že hra vyjde už 16. dubna, budeme si v podstatě už zkoušet hotovou verzi připravenou pro trh. Takže Ubisoft nám dá možnost si hru vyzkoušet a my pak budeme mít ještě dva dny na to, abychom si ji předobjednali na Steamu, než z jeho nabídky bude poté stažena. Je ale třeba poznamenat, že betatest bude k dispozici pouze na UPlay PC a Epic Games Store.
 
Pokud si hru koupíte na Steamu, nepřijdete o žádné budoucí aktualizace nebo obsah, které budou poskytnuty ve stejný čas jako zákazníkům na ostatních obchodech. Bez ohledu na obchodní platformu také bude možné hrát s ostatními lidmi po síti, což vždy zajistí platforma Uplay.V nabídce Steamu také zůstanou starší tituly série Anno. 
 
 
A máme tu ještě jednu zprávu. Dle serveru Hexus.net má titul Borderlands 3 vyjít 13. září, a to rovněž na Epic Games Store. Na to celkem jasně ukazuje logo v dolním rohu uvedeného obrázku. Otázka byla, zda to bude další exkluzivita, když tu máme logo Epicu a ne Steamu. Nyní už to bylo potvrzeno
 
Zdroj: Ubisoft 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková