www.svethardware.cz
>
>
>

Stronghold HD a A.D.2044 do čtvrtka zdarma

Stronghold HD a A.D.2044 do čtvrtka zdarma
, , aktualita
Velké slevy na nás brzy čekají nejen na Steamu, ale už nyní je najdeme i na serveru GOG.com. Zde totiž po limitovanou dobu dostanete zdarma strategii Stronghold HD i v balíku s adventurou A.D. 2044. To ale nejsou jediné slevy.
K oblíbeným
reklama
Už ve čtvrtek by Steam měl rozjet velkou slevovou akci. Nebude však jediný. Své si přichystal i GOG.com, na jehož stránkách lze do 14 hodin ve čtvrtek 26. října sehnat balík dvou her úplně zdarma. Jedná se o středověkou strategii Stronghold HD a adventuru A.D. 2044. Připomeňme, že bez slev činí ceny her 5,09 EUR, resp. 5,59 EUR.
 
Stronghold HD
 
Obrovských slev se ale dočkaly i hry společnosti Team 17, které budou ve slevě až do úterka 31. října první hodiny ráno. Tam šly ceny dolů až o -90 % a se slušnými slevami seženete např. i Worms 2, který vyjde na 1,09 EUR (místo 5,09 EUR). Worms: Armageddon zlevnil ze 7,99 EUR na 1,59 EUR.
 
A.D. 2044
 
Naopak do středeční půlnoci můžete využít až 85% slevy na některé tituly ze série Zaklínače (Witcher). The Witcher: Enhanced Edition šel z 8,49 EUR na 1,29 EUR, The Witcher 2: Assassins of Kings - Enhanced Edition byl zlevněn z 16,99 EUR na 2,59 EUR. U dalších titulů jsou slevy obvykle méně výrazné.
 
Zdroj: GOG.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat
Tranzistory jsou součástí logických obvodů počítačových čipů, ovšem výzkumníci na Purdue University vytvořili takové, které dokáží současně data i ukládat. Jde o funkční křemíkové tranzistory s feroelektrickou RAM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7 Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7
Kdyby si toho opravdu někdo doposud nevšiml, pak Microsoft se takovým lidem chystá opravdu nepřehlédnutelným způsobem sdělit, že podpora operačního systému Windows 7 se chýlí ke konci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NVIDIA rozšiřuje seznam monitorů kompatibilních s G-Sync na rovných 60 NVIDIA rozšiřuje seznam monitorů kompatibilních s G-Sync na rovných 60
NVIDIA začala brzy v tomto roce nabízet kompatibilitu monitorů vybavených systémem Adaptive-Sync se svou technologií G-Sync. Nejdříve to bylo pouze tucet modelů, ovšem nyní už jich je rovná kopa, čili 60. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Apple Mac Pro Tower jsou k dispozici od 6 po 53 tisíc dolarů Apple Mac Pro Tower jsou k dispozici od 6 po 53 tisíc dolarů
Společnost Apple si přichystala spuštění prodejů svých nových pracovních stanic Mac Pro Tower, k nimž budou pasovat také monitory Pro Display XDR. Apple zde přitom spojuje procesory Xeon a profi kartami Radeon Pro. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Plundervolt: další objevená chyba v CPU Intel dává všanc naše data Plundervolt: další objevená chyba v CPU Intel dává všanc naše data
Zrovna uprostřed letošního listopadu jsme se dozvěděli, že Intel řeší dalších 77 bezpečnostních chyb ve svých procesorech, nicméně to neznamená, že byla jejich studnice vyčerpána. Máme tu Plundervolt.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře