www.svethardware.cz
>
>
>

Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2

Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
, , aktualita
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
K oblíbeným
reklama
O vylepšené grafice v rámci PC verze hry Red Dead Redemption 2 jsme už mluvili, ovšem nyní se můžeme podívat nejen na obrázky, ale na působivé záběry z nového traileru. Autoři přitom v něm nezapomínají upozornit na to, že jde o "rozšířenou PC verzi".
 
 
Hned první záběry na krajinu s chlupatými kaktusy a projíždějícím vlakem jsou velice působivé, a to především pozoruhodnými detaily, o které nepřichází ani výhled do daleka. Tvůrci jistě chtěli zaujmout i rozmanitostí prostředí, takže ukazují lesy, pouště, mrazivé prostředí hor, zatopenou krajinu i město. Grafická stránka této hry je prostě a jednoduše dechberoucí a svádí i k prostému procházení se po krajině. Tento trailer si navíc můžeme užít i v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu, samozřejmě pokud je k dispozici vhodný monitor. 
 
 
Požadavky na hardware přitom nejsou přehnaně krvavé, ostatně doporučená konfigurace zahrnuje Core i7-4770K či AMD Ryzen 5 1500X, 12 GB RAM a kartu kalibru GeForce GTX 1060 6GB nebo Radeonu RX 480 4 GB. Rockstar Games nám sice neříkají, na co to bude stačit, ale logicky by mělo jít o hardware pro hraní ve Full HD při slušné snímkovací frekvenci a vysoké kvalitě. 
 
Vedle celkově vylepšené vizuální stránky tvůrci nezapomněli ani na specialitky, které PC nabízí, jako jsou vícemonitorové sestavy, podporu HDR a také širokoúhlé monitory. Z hlediska kvality zobrazení pak jde především o vyšší detaily při pohledu do dáli (očividně), vylepšené stíny i osvícení scén či lepší ztvárnění trávy i srsti zvířat. 
 
 
Hra přijde na trh 5. listopadu, což je zároveň datum, kdy by měly být představeny i nové Threadrippery od AMD. Nicméně tyto dvě věci spolu nejspíše nijak nesouvisí. Předobjednávky přímo u Rockstar Games jsou už dávno spuštěny a zahrnují i zajímavé dárky. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft opravuje chybu vypadávajícího internetu ve Windows 10 Microsoft opravuje chybu vypadávajícího internetu ve Windows 10
Před pár dny vyšla najevo informace, že aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10 může způsobovat odpojování internetu. Dnes v době koronavirové pandemie je to velmi bolestivé, a tak tu máme urychlenou aktualizaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars možná nebyl nikdy celý rozžhavený, co to znamená pro život? Mars možná nebyl nikdy celý rozžhavený, co to znamená pro život?
Země kdysi dávno existovala jako jedna velká rozžhavená koule, na níž se mohl po jejím vychladnutí začít vyvíjet život. Mars ale možná takovou proměnou nikdy neprošel a je otázka, co to znamená pro jeho atmosféru a podmínky pro život.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft si patentoval způsob využití mozkových vln pro těžbu kryptoměn Microsoft si patentoval způsob využití mozkových vln pro těžbu kryptoměn
Microsoft si nechal patentovat zatím jen nápad, jak využít nejen mozkové vlny pro tzv. Proof-of-Work algoritmus v blockchainu. Unikátní biologický otisk jednotlivce by se tak používal v systému kryptoměn. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Samsung do konce roku přestane vyrábět LCD a soustředí se na lepší technologie Samsung do konce roku přestane vyrábět LCD a soustředí se na lepší technologie
Společnost Samsung se chystá udělat významný krok, který by mohl zásadně změnit nejen trh s počítačovými monitory. Ještě letos chce zcela přestat s výrobou klasických LCD obrazovek a namísto nich nastoupí především QD-LED (QLED).
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Hackeři se vydávají za Gatese, na hacknutých YouTube účtech propaguji kryptoměny Hackeři se vydávají za Gatese, na hacknutých YouTube účtech propaguji kryptoměny
Nejen jménem Elona Muska se hackeři snaží propagovat scamy ve spojitosti s kryptoměnami. Nyní se terčem stal Bill Gates, za něhož se vydávají hackeři, kteří napadli několik desítek účtů na YouTube.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala