www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080
, , aktualita
Teaser NVIDIA SUPER byl dříve mylně spojen s programem GeForce RTX Studio, ovšem poté se objevily informace o dalších chystaných GeForce RTX. Dle Tweaktown se ale dočkáme spíše vylepšených již existujících karet.
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak mluvit o refreshi karet GeForce RTX 2060, 2070 a 2080, které chce NVIDIA dle informací serveru Tweaktown dostat na trh již brzy. Je celkem jasné, co by za tím bylo, prostě a jednoduše snaha odrazit útok AMD s jeho generací Radeonů s GPU Navi. NVIDIA přitom jistě má prostor pro manévrování, a to jak technologické, tak cenové. 
 
​  
Refresh karty GeForce RTX 2060 možná vypadá jako vcelku brzký, však ta není na trhu ještě ani půl roku, ale bude také záviset na tom, o co vůbec půjde. Pokud máme vzít NVIDII za slovo, že půjde o něco SUPER, tak by ale chystané změny měly stát za to.
 
Tweaktown mluví o nejmenovaném zdroji, který potvrdil tři nové verze karet chystané pro odhalení na E3 2019, čili někdy příští týden. Dostat mají především rychlejší paměti GDDR6 a zda to bude i něco jiného, to se teprve uvidí. A o to právě jde. Že by jen trošku vylepšené již existující karty měly být kdovíjak super, to se říci nedá. Fakt je, že NVIDIA dokázala i po zveřejněném traileru utajit, co si vůbec chystá. Bude to snad RTX 2060 Ti a RTX 2070 Ti plus nějaká třetí karta? Nebo jen tyto dvě, když právě o dvou kartách mluvily i starší informace? A co starší karty, budou novými nahrazeny, nebo vedle nich přežijí s možná sníženými cenami?
 
Uvidíme, ovšem vypadá to, že se do konečného odhalení ještě dočkáme další šuškandy. 
 
Zdroj: Tweaktown


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží
Ceny pamětí DRAM jsou dlouhodobě na sestupu a vypadá to, že můžeme ještě počítat s jejich zlevňováním. Dolů by šla i cena NAND Flash, pokud by se Toshibě nestala nepříjemnost s výpadkem proudu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře