www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080
, , aktualita
Teaser NVIDIA SUPER byl dříve mylně spojen s programem GeForce RTX Studio, ovšem poté se objevily informace o dalších chystaných GeForce RTX. Dle Tweaktown se ale dočkáme spíše vylepšených již existujících karet.
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak mluvit o refreshi karet GeForce RTX 2060, 2070 a 2080, které chce NVIDIA dle informací serveru Tweaktown dostat na trh již brzy. Je celkem jasné, co by za tím bylo, prostě a jednoduše snaha odrazit útok AMD s jeho generací Radeonů s GPU Navi. NVIDIA přitom jistě má prostor pro manévrování, a to jak technologické, tak cenové. 
 
​  
Refresh karty GeForce RTX 2060 možná vypadá jako vcelku brzký, však ta není na trhu ještě ani půl roku, ale bude také záviset na tom, o co vůbec půjde. Pokud máme vzít NVIDII za slovo, že půjde o něco SUPER, tak by ale chystané změny měly stát za to.
 
Tweaktown mluví o nejmenovaném zdroji, který potvrdil tři nové verze karet chystané pro odhalení na E3 2019, čili někdy příští týden. Dostat mají především rychlejší paměti GDDR6 a zda to bude i něco jiného, to se teprve uvidí. A o to právě jde. Že by jen trošku vylepšené již existující karty měly být kdovíjak super, to se říci nedá. Fakt je, že NVIDIA dokázala i po zveřejněném traileru utajit, co si vůbec chystá. Bude to snad RTX 2060 Ti a RTX 2070 Ti plus nějaká třetí karta? Nebo jen tyto dvě, když právě o dvou kartách mluvily i starší informace? A co starší karty, budou novými nahrazeny, nebo vedle nich přežijí s možná sníženými cenami?
 
Uvidíme, ovšem vypadá to, že se do konečného odhalení ještě dočkáme další šuškandy. 
 
Zdroj: Tweaktown


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře