www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080

Tweaktown: NVIDIA SUPER znamená nástup lepších RTX 2060, 2070 a 2080
, , aktualita
Teaser NVIDIA SUPER byl dříve mylně spojen s programem GeForce RTX Studio, ovšem poté se objevily informace o dalších chystaných GeForce RTX. Dle Tweaktown se ale dočkáme spíše vylepšených již existujících karet.
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak mluvit o refreshi karet GeForce RTX 2060, 2070 a 2080, které chce NVIDIA dle informací serveru Tweaktown dostat na trh již brzy. Je celkem jasné, co by za tím bylo, prostě a jednoduše snaha odrazit útok AMD s jeho generací Radeonů s GPU Navi. NVIDIA přitom jistě má prostor pro manévrování, a to jak technologické, tak cenové. 
 
​  
Refresh karty GeForce RTX 2060 možná vypadá jako vcelku brzký, však ta není na trhu ještě ani půl roku, ale bude také záviset na tom, o co vůbec půjde. Pokud máme vzít NVIDII za slovo, že půjde o něco SUPER, tak by ale chystané změny měly stát za to.
 
Tweaktown mluví o nejmenovaném zdroji, který potvrdil tři nové verze karet chystané pro odhalení na E3 2019, čili někdy příští týden. Dostat mají především rychlejší paměti GDDR6 a zda to bude i něco jiného, to se teprve uvidí. A o to právě jde. Že by jen trošku vylepšené již existující karty měly být kdovíjak super, to se říci nedá. Fakt je, že NVIDIA dokázala i po zveřejněném traileru utajit, co si vůbec chystá. Bude to snad RTX 2060 Ti a RTX 2070 Ti plus nějaká třetí karta? Nebo jen tyto dvě, když právě o dvou kartách mluvily i starší informace? A co starší karty, budou novými nahrazeny, nebo vedle nich přežijí s možná sníženými cenami?
 
Uvidíme, ovšem vypadá to, že se do konečného odhalení ještě dočkáme další šuškandy. 
 
Zdroj: Tweaktown


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů