www.svethardware.cz
>
>
>
>

Twitter také zruší reklamy na kryptoměny

Twitter také zruší reklamy na kryptoměny
, , aktualita
Twitter je další sociální sítí, která chce své uživatele ochránit před nástrahami kryptoměn. Proto by již velmi brzy měla ve své inzerci zrušit drtivou většinu reklam, které mají nějakou spojitost s kryptoměnami. Zejména půjde o pochybné ICO.
K oblíbeným
reklama
Sociální sítě v poslední době ruší inzerci, která má něco společného s diskutabilními kryptoměnami. Koncem ledna tak učinil Facebook, Google se tak rozhodl před pár dny s platností od června. Nyní by tak mělo nastat i u Twitteru, přičemž se hovoří o zrušení reklam na kryptoměny už v následujících týdnech, od přelomu března a dubna.
 
Twitter Bitcoin
 
Předně má jít o zákaz reklam na ICO (Initial Coin Offering), což jsou ve velké části případů jen podvody, nebo i inzerce na různé kryptoměnové peněženky. Údajně by ale mělo dojít i k několika málo výjimkám, ty však nebyly přesně specifikovány. Hovoří se o tom, že by mohlo jít jen o některé velké zavedené kryptoměnové burzy, to jsou ale jen dohady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře