Ubisoft odhalil 108 her pro předplatitele Uplay+

Ubisoft odhalil 108 her pro předplatitele Uplay+
, , aktualita
Společnost Ubisoft představila už na E3 svou službu Uplay+, která bude určena výhradně pro PC. Nyní se dozvídáme podrobnosti i o tom, jaké konkrétní hry ze slíbené více než stovky titulů si budeme moci zahrát v rámci předplatného. 
K oblíbeným
reklama
Hrát libovolné hry z nabídky v rámci předplatného je v herním světě nový hit, který pro hráče může představovat ušetřené peníze a pro vydavatele zase jistý a předvídatelný zisk. Hráč by si ale měl spočítat, zda se v nabídce dané služby setká s takovými tituly, aby se mu předplatné vyplatilo oproti klasickému kupování jednotlivých her. Co se týče vydavatele, ten to má jistě velice dobře spočítané, i když musí žít v nejistotě, kolik oveček se mu povede do systému nahnat. 
 
 
Co se týče služby Ubisoft Uplay+, ta byla slíbena pro PC a za 15 eur bychom měli mít výběr z více než stovky her. A to s tím, že pro tituly z nabídky budou k dispozici všechna dostupná DLC, a to hned, jak budou k dispozici, plus je tu nabídka hraní betaverzí vyvíjených titulů. 
 
 
Ubisoft dříve neprozradil, které konkrétní hry si budeme moci na Uplay+ zahrát, i když bylo jasné, že to budou především nebo snad výhradně hry z jeho vlastní nabídky. To je právě obecný problém s podobnými službami. Hráč by musel být opravdu velký fanoušek Ubisoftu, aby se mu to vyplatilo a nějaký rekreační hráč, který si pečlivě vybírá, co mu zabere jeho drahocenný čas, o to těžko bude mít zájem. Ale nepředbíhejme. 
 
Nyní se už můžeme podívat na plný seznam 108 her, které budou na Uplay+ k dispozici. Je to jednak 16 titulů série Assassin's Creed, 7 série Far Cry, 11x Might and Magic, 6x Rayman, 7x The Settlers a 19x Tom Clancy. To už jsme na 66 hrách a ještě jsme ani nezahrnuli sérii Anno, Prince of Persia a další jednotlivé hry, takže je jasné, že veškerou nabídku dokáže pokrýt sám Ubisoft ze své zahrádky. 
 
 
Služba Uplay+ bude k dispozici od 3. září tohoto roku a my si ji budeme moci vyzkoušet zdarma na jeden měsíc. Ale i tak se budeme muset registrovat a zadat i pozdější způsob placení pomocí karty, PayPal nebo PaySafe, aby nás Ubisoft mohl už za další měsíce zbavit 15 eur. Nicméně slibuje, že předplatné není spojeno s žádnou výpovědní lhůtou nebo jakýmkoliv jiným závazkem. Bude také k dispozici pro využití s Google Stadia, a to někdy od příštího roku. V takovém případě už nebudeme muset kupovat krom samotný her ani výkonné herní PC. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů