Ubisoft odhalil 108 her pro předplatitele Uplay+

Ubisoft odhalil 108 her pro předplatitele Uplay+
, , aktualita
Společnost Ubisoft představila už na E3 svou službu Uplay+, která bude určena výhradně pro PC. Nyní se dozvídáme podrobnosti i o tom, jaké konkrétní hry ze slíbené více než stovky titulů si budeme moci zahrát v rámci předplatného. 
K oblíbeným
reklama
Hrát libovolné hry z nabídky v rámci předplatného je v herním světě nový hit, který pro hráče může představovat ušetřené peníze a pro vydavatele zase jistý a předvídatelný zisk. Hráč by si ale měl spočítat, zda se v nabídce dané služby setká s takovými tituly, aby se mu předplatné vyplatilo oproti klasickému kupování jednotlivých her. Co se týče vydavatele, ten to má jistě velice dobře spočítané, i když musí žít v nejistotě, kolik oveček se mu povede do systému nahnat. 
 
 
Co se týče služby Ubisoft Uplay+, ta byla slíbena pro PC a za 15 eur bychom měli mít výběr z více než stovky her. A to s tím, že pro tituly z nabídky budou k dispozici všechna dostupná DLC, a to hned, jak budou k dispozici, plus je tu nabídka hraní betaverzí vyvíjených titulů. 
 
 
Ubisoft dříve neprozradil, které konkrétní hry si budeme moci na Uplay+ zahrát, i když bylo jasné, že to budou především nebo snad výhradně hry z jeho vlastní nabídky. To je právě obecný problém s podobnými službami. Hráč by musel být opravdu velký fanoušek Ubisoftu, aby se mu to vyplatilo a nějaký rekreační hráč, který si pečlivě vybírá, co mu zabere jeho drahocenný čas, o to těžko bude mít zájem. Ale nepředbíhejme. 
 
Nyní se už můžeme podívat na plný seznam 108 her, které budou na Uplay+ k dispozici. Je to jednak 16 titulů série Assassin's Creed, 7 série Far Cry, 11x Might and Magic, 6x Rayman, 7x The Settlers a 19x Tom Clancy. To už jsme na 66 hrách a ještě jsme ani nezahrnuli sérii Anno, Prince of Persia a další jednotlivé hry, takže je jasné, že veškerou nabídku dokáže pokrýt sám Ubisoft ze své zahrádky. 
 
 
Služba Uplay+ bude k dispozici od 3. září tohoto roku a my si ji budeme moci vyzkoušet zdarma na jeden měsíc. Ale i tak se budeme muset registrovat a zadat i pozdější způsob placení pomocí karty, PayPal nebo PaySafe, aby nás Ubisoft mohl už za další měsíce zbavit 15 eur. Nicméně slibuje, že předplatné není spojeno s žádnou výpovědní lhůtou nebo jakýmkoliv jiným závazkem. Bude také k dispozici pro využití s Google Stadia, a to někdy od příštího roku. V takovém případě už nebudeme muset kupovat krom samotný her ani výkonné herní PC. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD
Jeden z největších světových výrobců pamětí na světě, společnost SK Hynix, se rozhodl začít vyrábět SSD pro běžné spotřebitele. Představuje tak modely Gold S31, které jsou zatím pouze začátek toho, co bude následovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář