www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu
, , aktualita
Snad aby si Ubisoft trošku vylepšil reputaci poškozenou dvojitým DRM ve hře Assassin's Creed Unity, rozhodl se zdarma nabídnout původní titul Watch Dogs, který už má dávno na trhu své pokračování. reklama
Pokud již tak máte účet na Uplay, nebo se rozhodnete založit nový, až do 13. listopadu si budete moci zdarma pořídit PC hru Watch Dogs. Stačí se pak přihlásit na příslušných stránkách a hru si přidat do své knihovny. Pak už si ji kdykoliv poté budete moci stáhnout a nainstalovat, takže nejde o to, že bychom ji mohli hrát pouze do příštího pondělí. 
 
 
Watch Dogs přitom není zrovna starý titul, však byl uveden na trh v roce 2014 jako akční adventura s prvky stealth, jejíž vývoj však byl poznamenaný odklady a nakonec byli hráči nespokojeni kvůli rozdílům mezi reálným grafickým podáním a tím, co slibovaly marketingové materiály. Hra získala svou popularitu především jako titul zdarma distribuovaný s vybranými kartami NVIDIA GeForce GTX a také AMD ji zařadila do nabídky her v rámci programu Never Settle
 
Od profesionálních recenzentů dostala PC verze Watch Dogs v průměru 77 %, ale uživatelské skóre na Metacritic je velice chabé, a to především kvůli obvyklé záplavě nul, jež si hra ani nezaslouží. Lidé si stěžují především na chabou optimalizaci, AI či bugy, což jsou ale věci, které by měly být vyřešeny pozdějšími záplatami. I tak jsou ale nejnovější uživatelská hodnocení velice různorodá. Někteří považují Watch Dogs za nehratelný kus *******, jiní za výtečnou hru a pak tu je plno lidí se střízlivým hodnocením. 
 
Před rokem přišel na trh titul Watch Dogs 2, čili přímé pokračování, které mělo podobné hodnocení recenzentů, ale uživatelé byli už daleko více spokojeni než s prvním dílem. Ať byl ale první díl jakýkoliv, už dnes si to můžete zdarma ověřit a od Ubisoftu je to milá pozornost, však Watch Dogs mají na Steamu cenovku 30 eur a také "spíše kladné" hodnocení z posledního období. 
 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí svou první mechanickou klávesnici s voděodolností Razer uvádí svou první mechanickou klávesnici s voděodolností
Razer představil novou verzi své mechanické herní klávesnice Razer BlackWidow Ultimate, která je vylepšena o odolnost proti polití vodou. Dokonce to potvrzuje certifikace IP54. Co dalšího novinka nabízí?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Intel představil 5G modem a LTE verzi s rychlostí 1,6 Gbps Intel představil 5G modem a LTE verzi s rychlostí 1,6 Gbps
Bezdrátové sítě se stále zrychlují a Intel je jeden z předních výrobců bezdrátových modemů. V nabídce se objevil nový LTE model Intel XMM 7560 s rychlostí až 1,6 Gbps a představil také novou 5G verzi Intel XMM 8060.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku
Staré památky nezůstanou nedotčené zubem času ani vandaly. Ani egyptská hrobka Sethiho I. nebyla ušetřena. Aby ale zůstala uchována ve své původní podobě, tým ze společnosti Factum Foundation vytváří s pomocí 3D tisku její kopii. 
17.11.2017, aktualita, Kateřina Hoferková
Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček
Studiím tohoto ražení se obvykle moc nevěnujeme, ale když už máme závěr pracovního týdne před prodlouženým víkendem, nadneseme trošku odlehčené téma. Výzkumníci z Univerzity v Yorku se věnovali srovnání IQ hráčů MOBA a FPS. Co zjistili? 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek16 komentářů
IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS
IBM samotné přišlo s využitím mědi pro propojení prvků v čipech vyráběných technologií CMOS už před dvaceti lety. Uvažovalo se přitom o tom, že měď v těchto čipech bude nahrazena grafenem, ale dle IBM to nenastane. 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář