www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu
, , aktualita
Snad aby si Ubisoft trošku vylepšil reputaci poškozenou dvojitým DRM ve hře Assassin's Creed Unity, rozhodl se zdarma nabídnout původní titul Watch Dogs, který už má dávno na trhu své pokračování. 
reklama
Pokud již tak máte účet na Uplay, nebo se rozhodnete založit nový, až do 13. listopadu si budete moci zdarma pořídit PC hru Watch Dogs. Stačí se pak přihlásit na příslušných stránkách a hru si přidat do své knihovny. Pak už si ji kdykoliv poté budete moci stáhnout a nainstalovat, takže nejde o to, že bychom ji mohli hrát pouze do příštího pondělí. 
 
 
Watch Dogs přitom není zrovna starý titul, však byl uveden na trh v roce 2014 jako akční adventura s prvky stealth, jejíž vývoj však byl poznamenaný odklady a nakonec byli hráči nespokojeni kvůli rozdílům mezi reálným grafickým podáním a tím, co slibovaly marketingové materiály. Hra získala svou popularitu především jako titul zdarma distribuovaný s vybranými kartami NVIDIA GeForce GTX a také AMD ji zařadila do nabídky her v rámci programu Never Settle
 
Od profesionálních recenzentů dostala PC verze Watch Dogs v průměru 77 %, ale uživatelské skóre na Metacritic je velice chabé, a to především kvůli obvyklé záplavě nul, jež si hra ani nezaslouží. Lidé si stěžují především na chabou optimalizaci, AI či bugy, což jsou ale věci, které by měly být vyřešeny pozdějšími záplatami. I tak jsou ale nejnovější uživatelská hodnocení velice různorodá. Někteří považují Watch Dogs za nehratelný kus *******, jiní za výtečnou hru a pak tu je plno lidí se střízlivým hodnocením. 
 
Před rokem přišel na trh titul Watch Dogs 2, čili přímé pokračování, které mělo podobné hodnocení recenzentů, ale uživatelé byli už daleko více spokojeni než s prvním dílem. Ať byl ale první díl jakýkoliv, už dnes si to můžete zdarma ověřit a od Ubisoftu je to milá pozornost, však Watch Dogs mají na Steamu cenovku 30 eur a také "spíše kladné" hodnocení z posledního období.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka
Robotická kůže v podobě nejrůznějších návleků dokáže proměnit celou škálu různých předmětů v pohybující se roboty. Za projektem stojí tým z Yale University, který tímto způsobem rozchodil i plyšáka. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB
Superrychlé SSD disky Intel Optane 905P budou nově k dispozici v dalších variantách. 960GB verze může být nyní i ve formátu U.2 a přibyla také varianta s kapacitou zvýšenou na 1,5 TB. To vše při excelentním výkonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet
Pokud jste během posledního měsíce nakupovali na zahraničním serveru Newegg.com, zbystřete. Hackerům se totiž povedlo napadnout platební stránku a krást údaje o použitých platebních kartách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů
Morgan Stanley stahuje NVIDII kalhoty ještě daleko před brodem a na základě prvních recenzí karet GeForce RTX 2080 Ti a 2080 vyjadřuje své zklamání nad celou touto generací. Na základě toho tak klesá NVIDII hodnota akcií. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite
Někteří lidé velmi nelibě nesou porážku v počítačových hrách, obzvláště byli-li poraženi jen 11letým klukem. 45letý muž v návalu zlosti začal malému chlapci vyhrožovat smrtí, což nakonec vyústilo v jeho zatčení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala