www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu
, , aktualita
Snad aby si Ubisoft trošku vylepšil reputaci poškozenou dvojitým DRM ve hře Assassin's Creed Unity, rozhodl se zdarma nabídnout původní titul Watch Dogs, který už má dávno na trhu své pokračování. 
reklama
Pokud již tak máte účet na Uplay, nebo se rozhodnete založit nový, až do 13. listopadu si budete moci zdarma pořídit PC hru Watch Dogs. Stačí se pak přihlásit na příslušných stránkách a hru si přidat do své knihovny. Pak už si ji kdykoliv poté budete moci stáhnout a nainstalovat, takže nejde o to, že bychom ji mohli hrát pouze do příštího pondělí. 
 
 
Watch Dogs přitom není zrovna starý titul, však byl uveden na trh v roce 2014 jako akční adventura s prvky stealth, jejíž vývoj však byl poznamenaný odklady a nakonec byli hráči nespokojeni kvůli rozdílům mezi reálným grafickým podáním a tím, co slibovaly marketingové materiály. Hra získala svou popularitu především jako titul zdarma distribuovaný s vybranými kartami NVIDIA GeForce GTX a také AMD ji zařadila do nabídky her v rámci programu Never Settle
 
Od profesionálních recenzentů dostala PC verze Watch Dogs v průměru 77 %, ale uživatelské skóre na Metacritic je velice chabé, a to především kvůli obvyklé záplavě nul, jež si hra ani nezaslouží. Lidé si stěžují především na chabou optimalizaci, AI či bugy, což jsou ale věci, které by měly být vyřešeny pozdějšími záplatami. I tak jsou ale nejnovější uživatelská hodnocení velice různorodá. Někteří považují Watch Dogs za nehratelný kus *******, jiní za výtečnou hru a pak tu je plno lidí se střízlivým hodnocením. 
 
Před rokem přišel na trh titul Watch Dogs 2, čili přímé pokračování, které mělo podobné hodnocení recenzentů, ale uživatelé byli už daleko více spokojeni než s prvním dílem. Ať byl ale první díl jakýkoliv, už dnes si to můžete zdarma ověřit a od Ubisoftu je to milá pozornost, však Watch Dogs mají na Steamu cenovku 30 eur a také "spíše kladné" hodnocení z posledního období.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí
NVIDIA se rozhodla, že v tomto roce ještě nevyšle na trh nový mainstream a rozhodnutí to mělo být založené čistě na tom, že se to poněkud přepísklo s výrobou starých Pascalů. Co se týče akcií, NVIDIA na tom není lépe, spíš naopak. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka
Dle inzerátů firmy Microsoft, která shání potřebné pracovníky, se chystá spotřebitelská verze balíku Microsoft 365. Mluví se přímo o Microsoft 365 Consumer, která by tak měla obsahovat OS, Office či různé služby za předplatné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář