www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu
, , aktualita
Snad aby si Ubisoft trošku vylepšil reputaci poškozenou dvojitým DRM ve hře Assassin's Creed Unity, rozhodl se zdarma nabídnout původní titul Watch Dogs, který už má dávno na trhu své pokračování. 
reklama
Pokud již tak máte účet na Uplay, nebo se rozhodnete založit nový, až do 13. listopadu si budete moci zdarma pořídit PC hru Watch Dogs. Stačí se pak přihlásit na příslušných stránkách a hru si přidat do své knihovny. Pak už si ji kdykoliv poté budete moci stáhnout a nainstalovat, takže nejde o to, že bychom ji mohli hrát pouze do příštího pondělí. 
 
 
Watch Dogs přitom není zrovna starý titul, však byl uveden na trh v roce 2014 jako akční adventura s prvky stealth, jejíž vývoj však byl poznamenaný odklady a nakonec byli hráči nespokojeni kvůli rozdílům mezi reálným grafickým podáním a tím, co slibovaly marketingové materiály. Hra získala svou popularitu především jako titul zdarma distribuovaný s vybranými kartami NVIDIA GeForce GTX a také AMD ji zařadila do nabídky her v rámci programu Never Settle
 
Od profesionálních recenzentů dostala PC verze Watch Dogs v průměru 77 %, ale uživatelské skóre na Metacritic je velice chabé, a to především kvůli obvyklé záplavě nul, jež si hra ani nezaslouží. Lidé si stěžují především na chabou optimalizaci, AI či bugy, což jsou ale věci, které by měly být vyřešeny pozdějšími záplatami. I tak jsou ale nejnovější uživatelská hodnocení velice různorodá. Někteří považují Watch Dogs za nehratelný kus *******, jiní za výtečnou hru a pak tu je plno lidí se střízlivým hodnocením. 
 
Před rokem přišel na trh titul Watch Dogs 2, čili přímé pokračování, které mělo podobné hodnocení recenzentů, ale uživatelé byli už daleko více spokojeni než s prvním dílem. Ať byl ale první díl jakýkoliv, už dnes si to můžete zdarma ověřit a od Ubisoftu je to milá pozornost, však Watch Dogs mají na Steamu cenovku 30 eur a také "spíše kladné" hodnocení z posledního období.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SpaceX zkusilo chytit kryt nákladu rakety Falcon 9 SpaceX zkusilo chytit kryt nákladu rakety Falcon 9
SpaceX odstartovalo praktickou část projektu Starlink na pokrytí Země vysokorychlostním připojením k Internetu z nízko obíhajících satelitů. To ale zahrnovalo i něco jiného, a sice pokus chytit proudnicový kryt nákladu pomocí lodě se sítí.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD bude také čelit žalobám zákazníků kvůli Spectre AMD bude také čelit žalobám zákazníků kvůli Spectre
Byla jen otázka času, kdy se na společnost Intel snesou první žaloby kvůli exploitům Spectre a Meltdown a ty také přišly a ne zrovna málo. AMD však v tomto případě zůstávalo ve stínu Intelu, ale to se nyní změnilo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Steven Seagal tváří nové kryptoměny Bitcoiin2Gen Steven Seagal tváří nové kryptoměny Bitcoiin2Gen
Akční herec Steven Seagal zdaleka netočí jen filmy. Nyní se stal tváří nové kryptoměny Bitociin2Gen. Její uvedení vzbuzuje hodně otázek, ať už tím, že parazituje na názvu nejznámější kryptoměny, ačkoli s ní nemá nic společného, nebo pyramidovým schématem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD vysvětluje, proč budou mít jeho serverové procesory navrch nad Intelem AMD vysvětluje, proč budou mít jeho serverové procesory navrch nad Intelem
Na akci ISSCC hovořili zástupci AMD o tom, co je vedlo k vytvoření procesorů EPYC v takové podobě, v jaké se dostavily na trh. Uvedli také, proč věří ve svůj přístup, který má být ve srovnání s Intelem mnohem výhodnější. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel: proč přestala růst pracovní frekvence procesorů? Intel: proč přestala růst pracovní frekvence procesorů?
V době procesorů Intel Pentium 4 založených na NetBurst měl Intel vizi, že požene pracovní takt až k 10 GHz, což se nakonec ukázalo jako nezvládnutelný výkon. Byla to i doba, kdy AMD představilo své nejúspěšnější procesory před generací Zen. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře