www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu

Watch Dogs jsou zdarma až do 13. listopadu
, , aktualita
Snad aby si Ubisoft trošku vylepšil reputaci poškozenou dvojitým DRM ve hře Assassin's Creed Unity, rozhodl se zdarma nabídnout původní titul Watch Dogs, který už má dávno na trhu své pokračování. 
reklama
Pokud již tak máte účet na Uplay, nebo se rozhodnete založit nový, až do 13. listopadu si budete moci zdarma pořídit PC hru Watch Dogs. Stačí se pak přihlásit na příslušných stránkách a hru si přidat do své knihovny. Pak už si ji kdykoliv poté budete moci stáhnout a nainstalovat, takže nejde o to, že bychom ji mohli hrát pouze do příštího pondělí. 
 
 
Watch Dogs přitom není zrovna starý titul, však byl uveden na trh v roce 2014 jako akční adventura s prvky stealth, jejíž vývoj však byl poznamenaný odklady a nakonec byli hráči nespokojeni kvůli rozdílům mezi reálným grafickým podáním a tím, co slibovaly marketingové materiály. Hra získala svou popularitu především jako titul zdarma distribuovaný s vybranými kartami NVIDIA GeForce GTX a také AMD ji zařadila do nabídky her v rámci programu Never Settle
 
Od profesionálních recenzentů dostala PC verze Watch Dogs v průměru 77 %, ale uživatelské skóre na Metacritic je velice chabé, a to především kvůli obvyklé záplavě nul, jež si hra ani nezaslouží. Lidé si stěžují především na chabou optimalizaci, AI či bugy, což jsou ale věci, které by měly být vyřešeny pozdějšími záplatami. I tak jsou ale nejnovější uživatelská hodnocení velice různorodá. Někteří považují Watch Dogs za nehratelný kus *******, jiní za výtečnou hru a pak tu je plno lidí se střízlivým hodnocením. 
 
Před rokem přišel na trh titul Watch Dogs 2, čili přímé pokračování, které mělo podobné hodnocení recenzentů, ale uživatelé byli už daleko více spokojeni než s prvním dílem. Ať byl ale první díl jakýkoliv, už dnes si to můžete zdarma ověřit a od Ubisoftu je to milá pozornost, však Watch Dogs mají na Steamu cenovku 30 eur a také "spíše kladné" hodnocení z posledního období.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje PC dál klesají, ale velcí výrobci moc neutrpěli Prodeje PC dál klesají, ale velcí výrobci moc neutrpěli
V posledních letech se občas objeví zprávy o tom, jak se pokles prodejů počítačů zpomaluje či zastavuje, ovšem přes to všechno je realita taková, že trh s PC spíše chřadne. Nicméně rozhodně ne každý tím trpí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft couvá z plánů podporovat VR na Xbox One Microsoft couvá z plánů podporovat VR na Xbox One
S nástupem výkonné konzole Xbox One X přišla pro Microsoft i možnost využít její sílu k podpoře virtuální reality. Tím by ostatně celý trh s ní získal další velice potřebnou vzpruhu, ovšem to celé nyní padá.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung ukázal malá 8TB NVMe SSD Samsung ukázal malá 8TB NVMe SSD
Samsung si připravil vysokokapacitní 8TB SSD, která směřují do datových center. Jde přitom o formát NGSFF, který se podobá M.2 kartám a využívá rovněž NVMe. Samsung je prezentuje jako své první NF1 NVMe SSD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Serverové EPYC slaví rok, co mají za sebou? Serverové EPYC slaví rok, co mají za sebou?
Společnost AMD má už rok na trhu své serverové procesory EPYC, kterými zaútočila na konkurenční Xeony. Nyní doufá, že s touto i příští generací brzy získá výrazný podíl na trhu, který v podstatě celý ztratila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
PUBG slevou oslavuje 50 milionů prodaných kopií a chystá novou mapu Sanhok PUBG slevou oslavuje 50 milionů prodaných kopií a chystá novou mapu Sanhok
PlayerUnknown's Battlegrounds si stále na Steamu drží prvenství mezi nejprodávanějšími hrami, a tak není ani divu, že se této hry prodalo již 50 milionů kopií. To nyní autoři oslavují snížením ceny a rovněž připravují novou mapu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek