Wolfenstein II a jeho nároky na hardware

Wolfenstein II a jeho nároky na hardware
, , aktualita
Už tento pátek si budeme moci zahrát nový Wolfenstein II: The New Colossus, a tak je již na čase, abychom se podívali na jeho požadavky na PC hardware. Těšit se mohou i majitelé karet AMD, neboť jako hlavní API byl vybrán Vulkan. 
K oblíbeným
reklama
Jak nás poučil třeba případ Doomu z minulého roku, hry pod API Vulkan fungují zvláště dobře a svižně právě na grafických kartách AMD Radeon, což je ostatně pochopitelné, neboť Vulkan vychází z API Mantle od AMD. 
 
 
Pro instalaci Wolfenstein II: The New Colossus si musíme na disku vyhradit 55 GB prostoru a je třeba uvést také tu skutečnost, že hra dle zdroje zprávy nebude podporovat Radeony pod Windows 8.1. 
 
Wolfenstein II: The New Colossus Minimální Doporučené
CPU Intel Core i7-3770 (Ivy Bridge, 3,4 GHz)
AMD FX-8350 (Vishera, 4,0 GHz)
Intel Core i7-4770 (Haswell, 3,4 GHz)
AMD FX-9370 (Vishera, 4,4 GHz)
GPU Nvidia GeForce GTX 770
AMD Radeon R9 290
Nvidia GeForce GTX 1060
AMD Radeon RX 470
RAM 8 GB 16 GB
Data 55 GB 55 GB
OS Windows 7, 8.1, 10 (64-bit) Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
API Vulkan Vulkan
Vstup
myš a klávesnice / gamepad
myš a klávesnice / gamepad
 
Hra také slibuje seshora neomezenou snímkovací frekvenci, podporu různých poměrů stran včetně ultraširokého 21:9 a samozřejmě také rozlišení 4K. Nastavit si také budeme moci i úhel pohledu mezi 70 a 120 stupni. 
 
 
V nastavení grafiky bude také řada voleb pro osvětlení, stíny, odrazy, volumetrické efekty, DoF, antialiasing a dokonce tu budou i volby pro barvoslepé (protanopie, deuteranopie a tritanopie). 
 
Vulkan byl přitom jako primární API vybrán právě na základě úspěchu, který s ním zaznamenali idSoftware v případě Doomu. Autoři přitom uvádějí, že nový Wolfenstein bude velice dobře pracovat i na grafických kartách s čipy Vega, což uvidíme už brzy, a to tento pátek (27. října). 
 
Zdroj: Bethesda


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let
Rossi Lorathio Adams II, známý na sociálních sítích také jako Polo, to trochu přehnal se svou snahou o převzetí zabrané internetové domény. Objednaný útok na vlastníka domény mu vynesl 14 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší? AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší?
Včera jsme se krátce podívali na dvě novinky, které mají nabídnout nové ovladače Adrenalin od společnosti AMD. Jednak to je Integer Scaling, díky němuž AMD dorovná nabídku konkurence, ale pak i Radeon Boost.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC
Server VideoCardz nedávno vypustil do světa zprávu, že brzy v příštím roce máme ještě očekávat nástup grafických karet Radeon RX 5600 a přinejmenším verze XT. Ta by měla zaplnit místo mezi RX 5500 a 5700. 
Včera, aktualita, Jan Vítek