www.svethardware.cz
>
>
>
>

YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu

YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu
, , aktualita
YouTube Music zatím není u nás dostupnou službou, to by se ale mělo v budoucnu změnit. Prozatím tak můžeme sledovat, co nového se zde objevuje. Již brzy bude podporovat lepší audio kvalitu, podporu Android Auto a mnoho dalšího.
K oblíbeným
reklama
Google chce konkurovat zavedeným audio streamovacím službám jako jsou Spotify nebo Apple Music svým novým projektem YouTube Music. Ta zatím v podporovaných funkcích poněkud strádá a má problém také ve velmi malém rozšíření co se týče podporovaných států. U nás tak YouTube Music zatím nefunguje. Přesto se podíváme, co se chystá pro nejbližší měsíce a čeho se možná také dočkáme.
 
YouTube Music logo
 
Už nyní se tak přidává možnost stahování písní do telefonu na microSD kartu (a nejen do vlastní paměti telefonu). V blízké době si bude možné zvolit i kvalitu (bitrate) stahovaných písniček a podpora lepší audio kvality. Přidá se také podpora Android Auto a Sonos. YouTube chce také zapracovat na lepším ovládání playlistů, konkrétně má jít o výběr náhodného a postupného přehrávání. Na základě odezvy uživatelů se také pracuje na možnosti přenosu hudby ze služby Google Play Music do YouTube Music.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek