www.svethardware.cz
>
>
>
>

YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu

YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu
, , aktualita
YouTube Music zatím není u nás dostupnou službou, to by se ale mělo v budoucnu změnit. Prozatím tak můžeme sledovat, co nového se zde objevuje. Již brzy bude podporovat lepší audio kvalitu, podporu Android Auto a mnoho dalšího.
K oblíbeným
reklama
Google chce konkurovat zavedeným audio streamovacím službám jako jsou Spotify nebo Apple Music svým novým projektem YouTube Music. Ta zatím v podporovaných funkcích poněkud strádá a má problém také ve velmi malém rozšíření co se týče podporovaných států. U nás tak YouTube Music zatím nefunguje. Přesto se podíváme, co se chystá pro nejbližší měsíce a čeho se možná také dočkáme.
 
YouTube Music logo
 
Už nyní se tak přidává možnost stahování písní do telefonu na microSD kartu (a nejen do vlastní paměti telefonu). V blízké době si bude možné zvolit i kvalitu (bitrate) stahovaných písniček a podpora lepší audio kvality. Přidá se také podpora Android Auto a Sonos. YouTube chce také zapracovat na lepším ovládání playlistů, konkrétně má jít o výběr náhodného a postupného přehrávání. Na základě odezvy uživatelů se také pracuje na možnosti přenosu hudby ze služby Google Play Music do YouTube Music.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala