Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace

Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
, , aktualita
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
K oblíbeným
reklama
V případě Bethesdy nejde ani o Skyrim, ale o více her ze série The Elder Scrolls. Nedávno byl dán zdarma k dispozici Morrowind, pro který fanoušci už dlouho vyvíjení verzi Morrowind Rebirth, respektive celkovou konverzi do moderního hávu (no dobře, modernějšího) s upravenými mechanikami. V podstatě tím tak předělali celou původní hru a je to velice znát třeba už na tom, že instalace Rebirthu zabírá na disku více prostoru než instalace původní hry. 
 
 
Pokud se ale někdo dosud nenabažil světa Zaklínače 3 a toužil po podobných modifikacích, jaké nabízí Morrowind či Skyrim, měl dosud smůlu. Nyní si ale pomohla právě samotná komunita, která si pro sebe vytvořila potřebné nástroje, s jejichž pomocí se budou moci tvořit právě i zásadní modifikace. 
 
Jedná se konkrétně o Radish Modding Tools zveřejněné na známém serveru NexusMods uživatelem rmemr. Tyto nástroje už umožní, aby mohly být prováděny změny v samotném prostředí hry, tvořeny nové questové linie s novými dialogy, atd. Čili kdyby někdo chtěl, mohl by si v Zaklínači 3 vytvořit zbrusu nový příběh, ale tak jednoduché to není. 
 
 
Autor nástrojů upozorňuje, že pro jejich použití jsou zapotřebí celkem bohaté zkušenosti s modifikováním Zaklínače 3, což je aktuálně podtrženo tím, že k Radish Modding Tools zatím není k dispozici dokumentace či prostě návod. Autor tak vyzývá ostatní zkušené moddery k tomu, aby mu tuto dokumentaci pomohli vytvořit. 
 
Radish Modding Tools čítají storyboard draft UI, environment parameter UI, Radish Quest UI a Radish foliage generator. Vedle toho se chystá také nástroj, s jehož pomocí bude možné synchronizovat pohyb rtů a mimiku postav dle nově vkládaných audio záznamů. Pokud se tak těchto pomůcek někdo zhostí opravdu s vervou, mohl by Zaklínač 3 zažít své znovuzrození s novým příběhem, ale i "pouze" nové jednotlivé questy jistě přijdou vhod. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon? NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon?
NVIDIA si pro nás připravila vylepšenou technologii DLSS 2.0, která má za úkol v konečném důsledku zajistit vyšší výkon při vysoce kvalitním zobrazení. My se nyní podíváme na to, jak funguje v praxi.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Včera, aktualita, Jan Vítek