Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Sekání a padání her GTX560

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

Výchozí Re: Sekání a padání her GTX560

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Zdroj by měl stačit. Jak se PC chová, když vrátíš frekvenci procesoru na nominální?
    nemali by byt zapojene obydva 6 pin napajania.....?????

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

co vsetko mas zapojene na 12V1 a na 12V2... ????

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Ano, jsou zapojené oba, ten druhý přes redukci co byla ke gr. kartě, tedy 2x6pin.

A ohledně toho taktování: nikdy jsem to nedělal a není to tak jednoduché jak jsem si myslel, radši bych se do toho nepouštěl..

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od TestSubject Zobrazit příspěvek
    A ohledně toho taktování: nikdy jsem to nedělal a není to tak jednoduché jak jsem si myslel, radši bych se do toho nepouštěl..
    Tak to si na to budeš muset někoho pozvat. Nebo navštívit servis.
    Knowledge is power
    Reputační body udělujte pouze v případě, že máte nejméně 15 příspěvků a 10 reputačních bodů! Čtěte pravidla!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

este jedna otazka .... Odkedy ti to robi??? nedokupoval si nic do PC (RAM, disk atd)

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Reaktor: do servisu to dávat nechci, ne že bych jim nevěřil ale nechci aby se v tom vrtali, člověk jim řekne ať udělají jen to, co jim řeknete a oni pak vám vrátí PC s tím, že toho udělali více, protože "tak je to lepší"..
    Můžeme předpokládat že cpu je OK a hledat problém jinde? Toto bych viděl až jako poslední možnost.

Strapaty: sekání jsou od počátku, nic jsem do pc nedokupoval ani nic neodebíral.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od TestSubject Zobrazit příspěvek

Strapaty: sekání jsou od počátku, nic jsem do pc nedokupoval ani nic neodebíral.
    tak tomuto nerozumiem... kupil si novy PC a uz ti to sekalo????

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Nebyl by ještě nějaký tip, v čem by mohl být problém a co třeba zkusit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

ak to mas v zaruke tak to reklamuj a vobec sa stym nezaoberaj

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

....moze to byt napr. studak na GK

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ale studenak by se projevoval jak ve Furmarku, tak ve hrach. Me to pripada jako vadna GK - neverim ze by SW chyba delala takovy chyby v obraze. Kdyztak tak jen v 1 hre, ne v nekolika a uz urcite ne s kombinaci ve winech.
    Budes muset nejak zacit.
    Nejprve bych nahral aktualni drivery GK, tedy nejdrvi odinstalovat puvodni, odebrat v nouzaku pomoci treba DriveSweeper zbytky starych ovladacu, nainstalovat nove. Stahnout nejnovejsi Kombustor, vyzkouset ruzna nastaveni a testovat. Mely by stacit 2 hodinky. Tez sleduj teploty GK. V pripade padani bych se podival na takty GK ( zda-li jsou referencni ), dale pak zkontroloval voltaz jadra ( jestli je spravne nastavena ) a potom zkusil mirne pridat a znovu testovat ( pokud to hodi chybu )
    Pokud Kombustor projde, zkusil bych treba OCCT GPU test ( zaskrtnout Error Check ) a testovat aspon 2 hodky.
    Pokud to projede, coz se mi nezda jako pravdepodobny, otestovat CPU na defaultnich hodnotach. Jestli tomu nerozumis, uloz si v BIOSu aktualni nastaveni, a potom naloaduj DEFAULT, pak budes mit CPU na standartnich taktech a muzes zacit zkouset treba OCCT jak na CPU, tak s RAMkama, ci CPU+RAM+GPU+zdroj test
    Edit:
    jestli Ti v obchode rekli, ze to delalo i s jinou GK, muzes zkusit preinstalovat wokna.
    Desktop: Intel CoreDuo E8400@4.1Ghz+Noctua NH-D14, Asus P5Q Deluxe, Geil Ultra Plus 2x2GB 1066Mhz 5-5-5-15,MSI GTX275 Lightning + Twin Frozr II, Patriot Pyro 128GB, Samsung SpinPoint F1-1TB+F3-500GB+F2 EcoGreen-1.5TB+Seagate Barracuda-2TB,LG GH22LS+LG BH10LS,Cooler Master Real Power 620W+80,Cooler Master HAF932+Zalman MFC1 Plus,Logitech G15 a G9+Roccat Taito,Samsung P2450H,Genius SWF Silver 5005.5.1,Canon Pixma MG5250
    Notas: Acer TimelineX 5830TGPhone:Nokia N82 Navi: TomTom GO750

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Na reklamaci jsem to dával, jak GK tak později i celé PC a projevovalo se to i s jinou GK.
    Jinak díky za tipy, už jsem pomalu přestal doufat že se semnou do toho někdo pustí . hned odpoledne se na to vrhnu. Jen jestli správně chápu postup: nainstaluju Driver Sweeper, restartuju winy do nouzového režimu, spustím driver sweeper a smažu vše co se týká gk? Poznám co smazat a co nechat? Pak hodím winy zpátky do normálního režimu a nainstaluju nové drivery.

Winy jsem už jednou přeinstaloval, hned po neuznané reklamaci ale bouhžel žádná změna.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Pokud se to projevovalo i s jinou GK, tak příčina může býti ve zdroji.Sice máš dvě větve 12v ale
    otázka jak to zapojíš, aby každa jíná větev šla do přídavného napájení GK. Já být tebou tak si někde
    půjčím jiny zdroj, který má 2x konektor PCI Express 6 pinů a celé to znovu otestuji.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Tam se spusit analyza a vyskoci ti drivery Nvidie, ATI, zvukovky....a ty jen zaskrtnes Nvidii a smaze to veskery drivery, pak se to restartuje a v normalnim rezimu tam hodis novy ovladace.
    Zdroj bych taky mozna zkusil......

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Uživatelů prohlížejících téma: 1 (členů: 0, nepřihlášených: 1)

Podobná témata

1. GeForce: Problém s GTX560 Ti
    Od john68 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-08-2012, 13:59
  2. Msi gtx560
    Od alfah4ns v sekci Nabídky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-07-2012, 00:39
  3. Gtx470/gtx560
    Od Fuckaroo v sekci Grafické karty
    Reakcí: 4