www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte a Intel vrací peníze, až 4000 Kč

Gigabyte a Intel vrací peníze, až 4000 Kč
, , aktualita
Společnost Gigabyte ve spolupráci s Intelem spustila další klasickou akci "cashback", čili vracení části peněz za nákup nového hardwaru. Ta se nyní týká základních desek s LGA 2011 v3 a LGA 1151 a příslušných procesorů Intel



reklama
Gigabyte slibuje vrácení až 145 eur, čili asi 4000 Kč, ovšem to pochopitelně platí pouze v případě zakoupení té nejdražší kombinace procesoru Intel Core i7-5960X a Gigabyte X99-Designare EX. Ovšem i ti zákazníci, kteří si pořídí levnější kombinaci CPU Intel a základních desek se mohou těšit na slušnou částku, která jim bude vrácena. Problém je ten, že se akce týká pouze kombinace CPU + základní desky a mezi procesory máme na výběr jen ty dražší.





V nabídce akce tak jsou i levné desky s čipsetem B150, jako je například B150M-D2V DDR3 v ceně cca 1700 Kč s daní, za kterou dostaneme zpět 235 korun. K té si ovšem musíme pořídit alespoň Core i5-6600K v ceně cca 6800 Kč, což není moc vyvážená konfigurace. Ale na druhou stranu, jde pouze o možnost a pokud se rozhodneme ke koupi lepší desky, napříkad takové Z170X-Gaming 3, získáme za ni 475 Kč nazpět plus stejně tolik za zmíněný procesor, takže 950 Kč nazpět za zaplacených 11 tisíc.

Akce se tak týká pouze několika procesorů Intel, a to otevřených K z generace Haswell, Skylake a Haswell-E (starší generace Core i7 pro LGA 2011 v3).

Co k tomu ale musíme udělat? Nejdříve se podívejte, jaké konkrétní procesory a základní desky jsou v nabídce a na stejných stránkách si pak pomocí tlačítka dole zažádáte o vrácení peněz, což zajistí stránky TopTech Cashback. Podmínka je, abyste tento nákup učinili od 13. června do 15. července.

Zdroj: Gigabyte

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře