reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AMD a Ubisoft: 500 karet Radeon RX 7900 XTX v limitované edici Avatar

28.8.2023, Karel Polívka, aktualita
AMD a Ubisoft: 500 karet Radeon RX 7900 XTX v limitované edici Avatar
Po Radeonu RX 7900 XTX v limitované edici Starfield tu máme další takový případ, tentokrát s motivem připravované open world hry Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu. Zajímavostí je, že jsou použity i barevné prvky z materiálu reagujícího na teplotu.
Podobně jako v předchozím případě limitované edice Starfield se i zde jedná o speciální variantu karty, které bylo vyrobeno pouze 500 kusů, jež přitom nejsou určené pro běžný prodej. Kartu půjde získat pouze skrze propagační aktivity AMD, Ubisoftu nebo jejich dalších partnerů, případně pak v dalším kroku z eBay, až ji tímto způsobem získá někdo, kdo se rozhodne ji raději zpeněžit.
 
 
Karta je zajímavá unikátním designem, který nejenže má motiv připravované open world hry od Ubisoftu Avatar: Frontiers of Pandora, ale využívá i barvu z materiálu reagujícího na vyšší teplotu, což způsobuje, že některé designové prvky na povrchu chladiče se zviditelní nebo přímo rozsvítí až při zátěži při vyšší teplotě, což je dobře vidět na výše uvedeném videu.
 
 
 
 
 
 
Na rozdíl od předchozího případu do této limitované edice patří jen grafická karta s unikátním designem povrchu chladičem, zatímco v případě Starfieldu do ní patřila i speciální verze procesoru AMD Ryzen 7 7800X3D, což ovšem znamenalo pouze jinou krabičku.
 
Zdroj: AMD
Líbí se Vám design této limitované edice?
V anketě šlo hlasovat od 28.8.2023 do 28.9.2023. Počet hlasujících: 17
Ano, je super!47 %
Hodně se mi líbí, ale štve mě, že kartu nepůjde přímo koupit12 %
Celkem ujde29 %
Je mi to jedno, vzhled chladiče mě u grafických karet nezajímá12 %
Nelíbí se mi0 %
Neskutečná ohavnost!0 %
reklama