www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000
, , aktualita
Krátká zpráva přichází od serveru wccftech, jehož redaktor se dušuje, že v tuto chvíli odpovídá skutečným plánům firmy AMD. Grafické karty s čipy Navi tak mají dorazit měsíc po nových procesorech Ryzen. Kdy to tedy bude?
K oblíbeným
reklama
Dříve už jsme se dozvěděli, že grafické karty generace Navi přijdou na trh nejdříve letos v říjnu. To byla ale spíše ojedinělá informace a jinde se dozvíme, že máme vyhlížet spíše polovinu roku, kdy mají být Navi alespoň představeny se stanoveným datem dostupnosti, které by se mohlo vejít do července. 
 
Radeon VII
 
Co nám tedy tvrdí Usman Pirzada z wccftech? Dle něj jde o skutečně přesnou a pravdivou informaci, která odpovídá aktuálním plánům firmy AMD. Problém je ten, že ty se mohou změnit, což znamená, že danou informaci musíme tak jako tak brát s rezervou. Ostatně pokud nebude odpovídat skutečnosti, už se ani nedozvíme, zda v této době byla přesná, nebo ne. 
 
GPU Navi byly původně chystány na vypuštění v předchozím roce, ale už v jeho průběhu bylo zřejmé, že to nedopadne. Začalo se tak mluvit o úvodu druhého pololetí 2019 jako o opravdu reálném termínu a nejnovější informace to potvrzují a říkají, že máme očekávat nástup Navi alespoň celý jeden měsíc po vypuštění 7nm procesorů Ryzen 3000. To tak znamená asi polovinu třetího kvartálu, čili srpen. 
 
V průběhu srpna tu máme jednu vhodnou událost, která by se mohla firmě AMD pro takové představení hodit, a sice Gamescom 2019, popřípadě Siggraph. Logičtějším místem je ale samozřejmě Gamescom jako herní show pro herní karty. 
 
Tato informace má pocházet přímo z úst zástupců firmy AMD, kteří oslovili AIB partnery, čili výrobce karet. 
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek