www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000
, , aktualita
Krátká zpráva přichází od serveru wccftech, jehož redaktor se dušuje, že v tuto chvíli odpovídá skutečným plánům firmy AMD. Grafické karty s čipy Navi tak mají dorazit měsíc po nových procesorech Ryzen. Kdy to tedy bude?
K oblíbeným
reklama
Dříve už jsme se dozvěděli, že grafické karty generace Navi přijdou na trh nejdříve letos v říjnu. To byla ale spíše ojedinělá informace a jinde se dozvíme, že máme vyhlížet spíše polovinu roku, kdy mají být Navi alespoň představeny se stanoveným datem dostupnosti, které by se mohlo vejít do července. 
 
Radeon VII
 
Co nám tedy tvrdí Usman Pirzada z wccftech? Dle něj jde o skutečně přesnou a pravdivou informaci, která odpovídá aktuálním plánům firmy AMD. Problém je ten, že ty se mohou změnit, což znamená, že danou informaci musíme tak jako tak brát s rezervou. Ostatně pokud nebude odpovídat skutečnosti, už se ani nedozvíme, zda v této době byla přesná, nebo ne. 
 
GPU Navi byly původně chystány na vypuštění v předchozím roce, ale už v jeho průběhu bylo zřejmé, že to nedopadne. Začalo se tak mluvit o úvodu druhého pololetí 2019 jako o opravdu reálném termínu a nejnovější informace to potvrzují a říkají, že máme očekávat nástup Navi alespoň celý jeden měsíc po vypuštění 7nm procesorů Ryzen 3000. To tak znamená asi polovinu třetího kvartálu, čili srpen. 
 
V průběhu srpna tu máme jednu vhodnou událost, která by se mohla firmě AMD pro takové představení hodit, a sice Gamescom 2019, popřípadě Siggraph. Logičtějším místem je ale samozřejmě Gamescom jako herní show pro herní karty. 
 
Tato informace má pocházet přímo z úst zástupců firmy AMD, kteří oslovili AIB partnery, čili výrobce karet. 
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: březen 2019 Doporučené PC sestavy: březen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek46 komentářů
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrtelné nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře