www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000

AMD Navi mají přijít měsíc po Ryzen 3000
, , aktualita
Krátká zpráva přichází od serveru wccftech, jehož redaktor se dušuje, že v tuto chvíli odpovídá skutečným plánům firmy AMD. Grafické karty s čipy Navi tak mají dorazit měsíc po nových procesorech Ryzen. Kdy to tedy bude?
K oblíbeným
reklama
Dříve už jsme se dozvěděli, že grafické karty generace Navi přijdou na trh nejdříve letos v říjnu. To byla ale spíše ojedinělá informace a jinde se dozvíme, že máme vyhlížet spíše polovinu roku, kdy mají být Navi alespoň představeny se stanoveným datem dostupnosti, které by se mohlo vejít do července. 
 
Radeon VII
 
Co nám tedy tvrdí Usman Pirzada z wccftech? Dle něj jde o skutečně přesnou a pravdivou informaci, která odpovídá aktuálním plánům firmy AMD. Problém je ten, že ty se mohou změnit, což znamená, že danou informaci musíme tak jako tak brát s rezervou. Ostatně pokud nebude odpovídat skutečnosti, už se ani nedozvíme, zda v této době byla přesná, nebo ne. 
 
GPU Navi byly původně chystány na vypuštění v předchozím roce, ale už v jeho průběhu bylo zřejmé, že to nedopadne. Začalo se tak mluvit o úvodu druhého pololetí 2019 jako o opravdu reálném termínu a nejnovější informace to potvrzují a říkají, že máme očekávat nástup Navi alespoň celý jeden měsíc po vypuštění 7nm procesorů Ryzen 3000. To tak znamená asi polovinu třetího kvartálu, čili srpen. 
 
V průběhu srpna tu máme jednu vhodnou událost, která by se mohla firmě AMD pro takové představení hodit, a sice Gamescom 2019, popřípadě Siggraph. Logičtějším místem je ale samozřejmě Gamescom jako herní show pro herní karty. 
 
Tato informace má pocházet přímo z úst zástupců firmy AMD, kteří oslovili AIB partnery, čili výrobce karet. 
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů