Assassin's Creed Origins cracknut, dvojí ochrana neodolala

Assassin's Creed Origins cracknut, dvojí ochrana neodolala
, , aktualita
Loni na podzim přišla hra Assassin's Creed Origins a pro crackery znamenala přerušení šňůry úspěchů, když už se naučili překonávat tehdejší verzi Denuva. Kromě tohoto DRM totiž využila navrch i ochranu VMProtect.
K oblíbeným
reklama
Nyní už tak má hra Assassin's Creed Origins na serveru crackwatch poznamenáno, že byla cracknutá po 99 dnech, takže dvojí ochrana nakonec neodolala. Ovšem dá se říci, že pokud ochrana hry odolávala více než tři měsíce, svůj smysl pro Ubisoft rozhodně měla, protože vydržela po dobu nejvyššího zájmu. 
 
 
Nutno také dodat, že o crack možná budou mít zájem i poctiví zákazníci, kterým nemusí být po chuti, že jsou závislí na tom, zda se hra dokáže přes internet spojit s příslušnými servery, aby ověřila pravost své kopie. Avšak nelze automaticky očekávat, že by daný crack ještě navíc vyřešil problém se zatežováním procesoru, což má jít na vrub především Denuvu, které neustále ověřuje, že máme legální verzi. Crackeři totiž už Denuvo nedeaktivují, ale spíše obcházejí, takže toto DRM ve hře stále pracuje. Ubisoft k tomu řekl, že VMProtect má velice mírný až neznatelný dopad na výkon, takže by mělo jít především stále o Denuvo, které bude brzdit výkon. Ale je otázka, jaká je opravdová skutečnost.
 
Mimochodem Denuvo bylo samo o sobě prolomeno ve své nejnovější verzi 4.8 už před dvěma týdny a my můžeme nyní spíše čekat na to, jak se projeví akvizice firmy Denuvo, kterou získala bezpečnostní společnost Irdeto. Ta má vlastní DRM Cloakware, a tak není zrovna vyloučeno, že by mohla přijít s nějakou kombinací těchto dvou ochran. 
 
 
Zdroj: Crackwatch


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Překvapením Nvidia GTC 2021 bude i soutěž o GeForce RTX 3090 Překvapením Nvidia GTC 2021 bude i soutěž o GeForce RTX 3090
Zítra bude spuštěna virtuální konference GTC 2021 společnosti Nvidia z kuchyně Jensena Huanga. Ten slíbil i nějaká ta překvapení a jedním z nich budou i schované poklady v rámci prezentace včetně GeForce RTX 3090.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Prodeje PC překvapivě stoupají. I přes nedostatek komponentů Prodeje PC překvapivě stoupají. I přes nedostatek komponentů
Podle nejnovějších dat IDC zažil celosvětový trh s počítači výrazný meziroční růst. I přes pokračující nedostatek komponentů se mělo v 1. čtvrtletí 2021 prodat o polovinu více počítačů než vloni.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Časopis Playbox začne s prodejem fotek a dalších děl jako NFT Časopis Playbox začne s prodejem fotek a dalších děl jako NFT
K módě prodeje NFT se přidává další velký hráč. Bude jím časopis Playboy, který po 67 letech přešel do čistě digitální formy a nyní chce začít prodávat kolekci svých děl, na kterých se podíleli i známí umělci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí
Společnost Neuralink Elona Muska se snaží vyvinout rozhraní, které umožní přenášet signály z mozku do různých zařízení. Má pomoci např. paralyzovaným lidem znovu ovládat své končetiny. Prozatím ale umožňuje opicím hrát hru Pong.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
9.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik