Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo

Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
, , aktualita
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
K oblíbeným
reklama
Minulý týden jsme se podívali na to, jakou botu udělala Bethesda se zabezpečením svého nejnovějšího titulu Rage 2. Hra je totiž nabízena na Steamu, kde je chráněna pomocí Denuva, ovšem je tu i verze z Bethesda.net, která se spoléhala pouze na online ověření pravosti při spuštění a její odstranění bylo pro crackery hračka, jak je ostatně jasné už z toho, že ochrana byla překonána za necelý den. 
 
 
Hráči pak zcela logicky začali žádat, aby Bethesda odstranila Denuvo i ze steamové verze hry, když už se kopie Rage 2 stejně povalují na torrentech. K tomu se firma odhodlala podstatně dříve než v případě Doomu z roku 2016, kde na prolomení ochrany zareagovala až po několika měsících. 
 
Aktualizovaná verze Rage 2 na Steamu by tak už neměla obsahovat Denuvo. Příslušný hlavní spustitelný soubor hry byl dodán s řadou dalších úprav v rámci nového patche. Ten tak obsahuje třeba nástroj pro nahlašování chyb, jehož prostřednictvím můžeme dát vývojářům vědět, že nám hra padá, nebo je s ní nějaký jiný problém. Hra by také celkově měla být stabilnější. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nvidia chystá mobilní čip GeForce MX450 na bázi Turingu Nvidia chystá mobilní čip GeForce MX450 na bázi Turingu
Podle uniklých informací na Internet chystá Nvidia nové mobilní grafické čipy GeForce MX450. Ty už by měly být postaveny na novější architektuře Turing. Spotřeba TDP by se měla ustálit na hodnotě 25 W.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni
Výrobce procesorů MediaTek byl přistižen při podvádění v benchmarcích. Pokud byly detekovány známé aplikace měřící výkon, procesor se přepnul do výkonnějšího režimu a dosahoval až o 30 % vyšších hodnot.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku
Funkce pro uvolňování místa na disku pomocí mazání nepotřebných dat je dobře známá výbava snad všech moderních operačních systémů, přičemž Microsoft se ji chystá ve Windows 10 zdokonalit. Jak?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek