Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další

Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další
, , aktualita
Epic Games v závěru tohoto roku odstartovali válku herních prodejních platforem a nyní už se snaží oslovit nejen prodejce, ale také samotné zákazníky. A jak nejlépe někoho přimět k tomu, aby se zaregistroval? Přeci hrami zdarma. 
reklama
Není to tak dávno, co byl spuštěn herní obchod firmy Epic Games, jehož nabídka byla a v podstatě stále je velice omezená, ale to se jistě brzy změní. Epic se totiž opravdu snaží zaujmout jak vývojáře, tak i hráče. Vývojáři se mohou těšit na velkorysý podíl 88 % z prodeje her a možná ještě lepší nabídku dostali ti, kteří se Epicům upsali k exkluzivitě. A že jejich obchod opravdu je hrozba, to uznalo i Valve, které se odhodlalo dát velkým vývojářům větší podíly. 
 
 
Nyní je v obchodě firmy Epic k dispozici titul Subnautica, který se běžně prodává za 21 eur, takže jde o pěkný dárek na uvítanou. Ovšem tím to nekončí. Epic chtějí každých čtrnáct dní nabízet novou hru zdarma a od 28. prosince to bude Super Meatboy. Zda je tato nabídka her zdarma každých čtrnáct dní opravdu dlouhodobá, to ještě uvidíme, ale ze strohého vyjádření na stránkách obchodu to tak vypadá. 
 
 
Subnautica je jeden z populárních titulů tzv. survival her, kde tak jde o přežití a budování, čili něco na způsob Space Engineers, ovšem z podvodního prostředí. 
 
Nicméně ani Steam nezahálí a má pro nás také hru zdarma, a to vesmírnou strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion s běžnou cenou 40 eur, která bude volně k dispozici do 19. prosince. Obě hry mají přitom velmi dobrá uživatelská hodnocení, takže o letošních Vánocích si můžeme nadělit kvalitní herní zážitek i zcela zdarma a poděkovat Epicům za vyostřený souboj mezi herními obchody. 
 
Zdroj: Epic Games


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek