Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další

Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další
, , aktualita
Epic Games v závěru tohoto roku odstartovali válku herních prodejních platforem a nyní už se snaží oslovit nejen prodejce, ale také samotné zákazníky. A jak nejlépe někoho přimět k tomu, aby se zaregistroval? Přeci hrami zdarma. 
K oblíbeným
reklama
Není to tak dávno, co byl spuštěn herní obchod firmy Epic Games, jehož nabídka byla a v podstatě stále je velice omezená, ale to se jistě brzy změní. Epic se totiž opravdu snaží zaujmout jak vývojáře, tak i hráče. Vývojáři se mohou těšit na velkorysý podíl 88 % z prodeje her a možná ještě lepší nabídku dostali ti, kteří se Epicům upsali k exkluzivitě. A že jejich obchod opravdu je hrozba, to uznalo i Valve, které se odhodlalo dát velkým vývojářům větší podíly. 
 
 
Nyní je v obchodě firmy Epic k dispozici titul Subnautica, který se běžně prodává za 21 eur, takže jde o pěkný dárek na uvítanou. Ovšem tím to nekončí. Epic chtějí každých čtrnáct dní nabízet novou hru zdarma a od 28. prosince to bude Super Meatboy. Zda je tato nabídka her zdarma každých čtrnáct dní opravdu dlouhodobá, to ještě uvidíme, ale ze strohého vyjádření na stránkách obchodu to tak vypadá. 
 
 
Subnautica je jeden z populárních titulů tzv. survival her, kde tak jde o přežití a budování, čili něco na způsob Space Engineers, ovšem z podvodního prostředí. 
 
Nicméně ani Steam nezahálí a má pro nás také hru zdarma, a to vesmírnou strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion s běžnou cenou 40 eur, která bude volně k dispozici do 19. prosince. Obě hry mají přitom velmi dobrá uživatelská hodnocení, takže o letošních Vánocích si můžeme nadělit kvalitní herní zážitek i zcela zdarma a poděkovat Epicům za vyostřený souboj mezi herními obchody. 
 
Zdroj: Epic Games


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře