Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další

Epic Store nabízí titul Subnautica zdarma a slibuje další a další
, , aktualita
Epic Games v závěru tohoto roku odstartovali válku herních prodejních platforem a nyní už se snaží oslovit nejen prodejce, ale také samotné zákazníky. A jak nejlépe někoho přimět k tomu, aby se zaregistroval? Přeci hrami zdarma. 
K oblíbeným
reklama
Není to tak dávno, co byl spuštěn herní obchod firmy Epic Games, jehož nabídka byla a v podstatě stále je velice omezená, ale to se jistě brzy změní. Epic se totiž opravdu snaží zaujmout jak vývojáře, tak i hráče. Vývojáři se mohou těšit na velkorysý podíl 88 % z prodeje her a možná ještě lepší nabídku dostali ti, kteří se Epicům upsali k exkluzivitě. A že jejich obchod opravdu je hrozba, to uznalo i Valve, které se odhodlalo dát velkým vývojářům větší podíly. 
 
 
Nyní je v obchodě firmy Epic k dispozici titul Subnautica, který se běžně prodává za 21 eur, takže jde o pěkný dárek na uvítanou. Ovšem tím to nekončí. Epic chtějí každých čtrnáct dní nabízet novou hru zdarma a od 28. prosince to bude Super Meatboy. Zda je tato nabídka her zdarma každých čtrnáct dní opravdu dlouhodobá, to ještě uvidíme, ale ze strohého vyjádření na stránkách obchodu to tak vypadá. 
 
 
Subnautica je jeden z populárních titulů tzv. survival her, kde tak jde o přežití a budování, čili něco na způsob Space Engineers, ovšem z podvodního prostředí. 
 
Nicméně ani Steam nezahálí a má pro nás také hru zdarma, a to vesmírnou strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion s běžnou cenou 40 eur, která bude volně k dispozici do 19. prosince. Obě hry mají přitom velmi dobrá uživatelská hodnocení, takže o letošních Vánocích si můžeme nadělit kvalitní herní zážitek i zcela zdarma a poděkovat Epicům za vyostřený souboj mezi herními obchody. 
 
Zdroj: Epic Games


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů