www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000

MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
, , aktualita
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI své desky ukázala v předcomputexovém livestreamu, kde se objevili její zástupci Eric Van Beurden a Pieter Arts. Ti v dlouhé prezentaci ukazují nejdříve jiné produkty, které se MSI chystá vystavovat na Computexu, ale na samotném konci po čase 1:30 se dočkáme i samotných desek. 
 
 
MSI samozřejmě musí dodržovat informační embargo, a tak moderátoři nezmínili ani tu věc, jak se dané desky jmenují. Je ale celkem zřejmé, že jedna ponese označení MEG X570 Ace (MEG jako MSI Enthusiast Gaming) a druhá už byla označena za součást řady Gaming Plus. Na trhu je máme uvidět v druhé polovině roku, což už dávno víme, protože Ryzen 3000 byly oficiálně ohlášeny na třetí kvartál, který začne s červencem. 
 
 
MEG X570 Acer ukazuje svůj černý design s doplňky ve zlaté barvě, přičemž v jejím případě to nevypadá na aktivní chlazení. Nicméně ventilátor tu skutečně je, a to umístěný pod šikmou mřížkou chladiče, který je navíc pomocí heatpipe spojen s vrchními chladiči pro VRM. 
 
Dále tu je robustní napájení, které vypadá na cca 12 fází a zcela jasně už jsou vidět dva 8pinové konektory pro CPU. Máme tu také Wi-Fi plus dva Ethernetové porty a tři dlouhé PCIe x16. Z nich by vrchní dva měly být napojeny na CPU, aby si rozdělily celkem 16 linek rozhraní PCIe 4.0 a třetí slot bude napojen na čipset. 
 
 
Jiné desky MSI, které patří do nižších řad, už své ventilátory na chladičích čipové sady vůbec neskrývají. Dozvídáme se však, že tyto chladiče budou mít tzv. 0dB režim, jaký známe i z moderních grafických karet. Ventilátory se tak zapnou pouze v případě vyšší zátěže, jenomže je otázka, zda to bude mít nějaký praktický význam. Moderní GPU jsou v klidovém provozu velice úsporná a snadno umožní provoz s pasivním chlazením, ale zda to dokáže i X570, to teprve uvidíme. 
 
Vedle verze MEG X570 Ace bychom se také od MSI mohli dočkat modelu Godlike a pokud ano, dozvíme se o tom příští týden. 
 
Zdroj: MSI via YouTube


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10 Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10
CCleaner je populární aplikace, kterou uživatelé nechávají čistit operační systém od nepotřebného softwaru, jeho zbytků či čehokoliv, co nepotřebují. Windows Defender ale nyní tento software vidí jako "potenciálně nechtěnou aplikaci". Proč?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny
Google se rozhodl zasadit o to, aby byly v chromeboocích dostupné aplikace z Windows. Tato možnost bude ovšem přístupná pouze pro podnikovou sféru. Na cestě je ovšem i další, tentokrát neoficiální způsob.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc
Už příští měsíc se dočkají zákazníci, kteří by si rádi pořídili nové malé PC se slušnou moderní výbavou, jakou nabízí APU Ryzen 4000 mobilní řady. Jedná se o počítače Asus PN50 ve stylu formátu Intel NUC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování
Společnost Ubisoft se stále otřásá v základech, jak probíhá interní vyšetřování toho, co vypadá na celou kulturu sexuálního obtěžování a zneužívání. Nyní společnost opouští viceprezident Tommy François. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání
Letos v červnu měl známý ransomwarový gang napadnout servery několika významných společností, ale použil přitom jiný postup, než bychom očekávali. Po neúspěšném vydírání nyní útočníci zveřejnili desítky gigabajtů interních dat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář