www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor
, , aktualita
Také společnost Netgear začíná s výrobou chytrých reproduktorů. V tomto případě spolupracovala se společností Harman Kardon a přinesla reproduktor, který dokáže fungovat také jako Wi-Fi extender.
K oblíbeným
reklama
Před pár hodinami jsme vám představili nový chytrý reproduktor Huawei AI Cube, který v sobě kombinoval funkčnost chytrého reproduktoru a bezdrátového routeru. Dosti podobné zařízení představila také společnost Netgear, známá jako výrobce routerů a jiných síťových prvků. Její chytrý reproduktor nese jméno Orbi Voice a na jeho vývoji spolupracovala společnost Harman Kardon. Výsledkem je kvalitní reproduktor, který má 9cm woofer a 2,5cm tweeter. K tomu ale přidává "chytré" funkce, kde se zas Netgear obrátil k Amazonu a jeho Orbi Voice podporuje technologii Amazon Alexa.
 
Netgear Orbi Voice
 
Díky tomu všemu reproduktor umí nejen přehrávat hudbu (ze služeb Spotify, Amazon Music, Pandora, iHeartRadio, TuneIn, Deezer a dalších), ale také reagovat na příkazy a řídit chytré domácí spotřebiče, případně další funkce, kterými se chlubí reproduktory Amazon Echo. Funkcí navíc je zde ale možnost šíření Wi-Fi signálu, reproduktor totiž funguje jako Wi-Fi extender.
 
Netgear Orbi Voice
 
K tomu ale potřebuje, aby byl spárován s klasickým Wi-Fi routerem Netgear Orbi. I proto sice samotný reproduktor stojí $300, ale nabízen bude také i s routerem ve výhodném balíčku za $430 pro ty, kteří ještě nemají router Orbi. Poněvadž nabízí síťové funkce, nepřekvapí, že nefunguje na baterie, ale je připojen k elektrické síti. Navíc má i dva RJ45 porty. S routerem pak komunikuje na vlastním 5GHz kanále.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk
Pokud chtějí výrobci flash disků dnes něčím zaujmout, mohou to udělat třeba jako TeamGroup. Ten nabízí jednak multifunkční model T193 v podobě pravítka i úhloměru a také vysoce odolný PD1000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV
Vývoj nových akumulátorů nejen pro elektrické vozy probíhá na plné obrátky, testování je ale procesem, který zabírá obrovské množství času. Standfordská univerzita, MIT a Toyota vyvinuli AI, která to má urychlit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC
Společnost Ruijie Networks vyslala na trh svá první mini PC, která jsou založena na procesoru Zhaoxin KaiXian KX-U6780A. Jde tak o první počítače svého druhu, které jsou vybaveny čínským x86 CPU.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
MEMXPRO PC32 SSD: paměti TLC NAND Flash v režimu SLC MEMXPRO PC32 SSD: paměti TLC NAND Flash v režimu SLC
Společnost MEMXPRO se snaží najít díru na trhu s využitím své nové řady SSD s označením PC32. Ta využívají naprosto běžné paměti TLC 3D NAND Flash od Micronu, ale používají je v režimu SLC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře