www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor
, , aktualita
Také společnost Netgear začíná s výrobou chytrých reproduktorů. V tomto případě spolupracovala se společností Harman Kardon a přinesla reproduktor, který dokáže fungovat také jako Wi-Fi extender.
K oblíbeným
reklama
Před pár hodinami jsme vám představili nový chytrý reproduktor Huawei AI Cube, který v sobě kombinoval funkčnost chytrého reproduktoru a bezdrátového routeru. Dosti podobné zařízení představila také společnost Netgear, známá jako výrobce routerů a jiných síťových prvků. Její chytrý reproduktor nese jméno Orbi Voice a na jeho vývoji spolupracovala společnost Harman Kardon. Výsledkem je kvalitní reproduktor, který má 9cm woofer a 2,5cm tweeter. K tomu ale přidává "chytré" funkce, kde se zas Netgear obrátil k Amazonu a jeho Orbi Voice podporuje technologii Amazon Alexa.
 
Netgear Orbi Voice
 
Díky tomu všemu reproduktor umí nejen přehrávat hudbu (ze služeb Spotify, Amazon Music, Pandora, iHeartRadio, TuneIn, Deezer a dalších), ale také reagovat na příkazy a řídit chytré domácí spotřebiče, případně další funkce, kterými se chlubí reproduktory Amazon Echo. Funkcí navíc je zde ale možnost šíření Wi-Fi signálu, reproduktor totiž funguje jako Wi-Fi extender.
 
Netgear Orbi Voice
 
K tomu ale potřebuje, aby byl spárován s klasickým Wi-Fi routerem Netgear Orbi. I proto sice samotný reproduktor stojí $300, ale nabízen bude také i s routerem ve výhodném balíčku za $430 pro ty, kteří ještě nemají router Orbi. Poněvadž nabízí síťové funkce, nepřekvapí, že nefunguje na baterie, ale je připojen k elektrické síti. Navíc má i dva RJ45 porty. S routerem pak komunikuje na vlastním 5GHz kanále.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek