www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor

Netgear Orbi Voice: Wi-Fi extender i chytrý reproduktor
, , aktualita
Také společnost Netgear začíná s výrobou chytrých reproduktorů. V tomto případě spolupracovala se společností Harman Kardon a přinesla reproduktor, který dokáže fungovat také jako Wi-Fi extender.
K oblíbeným
reklama
Před pár hodinami jsme vám představili nový chytrý reproduktor Huawei AI Cube, který v sobě kombinoval funkčnost chytrého reproduktoru a bezdrátového routeru. Dosti podobné zařízení představila také společnost Netgear, známá jako výrobce routerů a jiných síťových prvků. Její chytrý reproduktor nese jméno Orbi Voice a na jeho vývoji spolupracovala společnost Harman Kardon. Výsledkem je kvalitní reproduktor, který má 9cm woofer a 2,5cm tweeter. K tomu ale přidává "chytré" funkce, kde se zas Netgear obrátil k Amazonu a jeho Orbi Voice podporuje technologii Amazon Alexa.
 
Netgear Orbi Voice
 
Díky tomu všemu reproduktor umí nejen přehrávat hudbu (ze služeb Spotify, Amazon Music, Pandora, iHeartRadio, TuneIn, Deezer a dalších), ale také reagovat na příkazy a řídit chytré domácí spotřebiče, případně další funkce, kterými se chlubí reproduktory Amazon Echo. Funkcí navíc je zde ale možnost šíření Wi-Fi signálu, reproduktor totiž funguje jako Wi-Fi extender.
 
Netgear Orbi Voice
 
K tomu ale potřebuje, aby byl spárován s klasickým Wi-Fi routerem Netgear Orbi. I proto sice samotný reproduktor stojí $300, ale nabízen bude také i s routerem ve výhodném balíčku za $430 pro ty, kteří ještě nemají router Orbi. Poněvadž nabízí síťové funkce, nepřekvapí, že nefunguje na baterie, ale je připojen k elektrické síti. Navíc má i dva RJ45 porty. S routerem pak komunikuje na vlastním 5GHz kanále.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková