www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA má nové ovladače, hry zdarma i tři další monitory G-Sync Compatible

NVIDIA má nové ovladače, hry zdarma i tři další monitory G-Sync Compatible
, , aktualita
NVIDIA může ohlásit hned tři novinky. Jednak po dlouhé době rozšiřuje základní nabídku monitorů s označením G-Sync Compatible, které jsou tak původně pro FreeSync a dále má k dispozici nové ovladače i nové hry nabízené zdarma ke kartám.
K oblíbeným
reklama
Zákazníky budou asi povětšinou zajímat právě ony hry zdarma, které v řadě případů dokáží slušně zvednout hodnotu prodávaných karet. V tomto případě jde o "RTX bundle" s názvem Triple Threat, takže ten se týká výhradně grafických karet GeForce RTX, a to navíc pouze modelů RTX 2080 a RTX 2080 Ti. Ostatně ani není divu vzhledem k tomu, že jde o tři zásadní tituly včetně dvou horkých novinek, a sice Metro Exodus, Anthem a Battlefield V. Ovšem ani zájemci o RTX 2070 a RTX 2060 úplně neostrouhají, jen si mohou vybrat pouze jednu ze tří jmenovaných her. 
 
 
NVIDIA už na CES 2019 ohlásila základní nabídku monitorů s označením G-Sync Compatible. Těch bylo dosud pouze dvanáct a jde o monitory určené původně pro FreeSync, které prošly firemními testy, a mohou být díky tomu využity pro základní synchronizaci na kartách GeForce. Dané testy přitom jsou nastaveny evidentně velice přísně, když jimi prošel pouze tucet modelů z cca čtyř set testovaných.
 
Otázka tak je, zda nejsou nastaveny až zbytečně moc přísně, aby se náhodou neukázalo, že se dá takto využít téměř každý monitor s FreeSync. Ostatně nedlouho po CES se ozvala i společnost MSI, která se asi cítila dotčena, že mezi tuctem vyvolených není žádný její model. Hlásila tak do světa, že až na pár výjimek jsou všechny její monitory pro FreeSync kompatibilní i s G-Sync.
 
Nicméně poté už toto téma utichlo a ožívá až nyní, kdy byl seznam G-Sync Compatible rozšířen o další tři modely, jejichž seznam firmu MSI opět nepotěší:
  • BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD
  • Acer XF250Q
  • Acer ED273 A
Nakonec tu máme nové ovladače Game Ready, které jsou už od včerejšího dne k dispozici. Nové GeForce Graphics Drivers 419.35 WHQL nabízí optimalizace pro Apex Legends a dále pak pro hry The Division 2 a Devil May Cry 5, které přijdou na trh v prvním případě v pátek a v druhém příští týden. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017 Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017
V září roku 2017 se začala odkrývat kauza, která se týkala amerických úvěrových registrů obsahujících informace o téměř polovině obyvatelů USA a její už tak od počátku obludné rozměry časem ještě narostly. Jaké je vyústění?
Dnes, aktualita, Jan Vítek