www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA má nové ovladače, hry zdarma i tři další monitory G-Sync Compatible

NVIDIA má nové ovladače, hry zdarma i tři další monitory G-Sync Compatible
, , aktualita
NVIDIA může ohlásit hned tři novinky. Jednak po dlouhé době rozšiřuje základní nabídku monitorů s označením G-Sync Compatible, které jsou tak původně pro FreeSync a dále má k dispozici nové ovladače i nové hry nabízené zdarma ke kartám.
K oblíbeným
reklama
Zákazníky budou asi povětšinou zajímat právě ony hry zdarma, které v řadě případů dokáží slušně zvednout hodnotu prodávaných karet. V tomto případě jde o "RTX bundle" s názvem Triple Threat, takže ten se týká výhradně grafických karet GeForce RTX, a to navíc pouze modelů RTX 2080 a RTX 2080 Ti. Ostatně ani není divu vzhledem k tomu, že jde o tři zásadní tituly včetně dvou horkých novinek, a sice Metro Exodus, Anthem a Battlefield V. Ovšem ani zájemci o RTX 2070 a RTX 2060 úplně neostrouhají, jen si mohou vybrat pouze jednu ze tří jmenovaných her. 
 
 
NVIDIA už na CES 2019 ohlásila základní nabídku monitorů s označením G-Sync Compatible. Těch bylo dosud pouze dvanáct a jde o monitory určené původně pro FreeSync, které prošly firemními testy, a mohou být díky tomu využity pro základní synchronizaci na kartách GeForce. Dané testy přitom jsou nastaveny evidentně velice přísně, když jimi prošel pouze tucet modelů z cca čtyř set testovaných.
 
Otázka tak je, zda nejsou nastaveny až zbytečně moc přísně, aby se náhodou neukázalo, že se dá takto využít téměř každý monitor s FreeSync. Ostatně nedlouho po CES se ozvala i společnost MSI, která se asi cítila dotčena, že mezi tuctem vyvolených není žádný její model. Hlásila tak do světa, že až na pár výjimek jsou všechny její monitory pro FreeSync kompatibilní i s G-Sync.
 
Nicméně poté už toto téma utichlo a ožívá až nyní, kdy byl seznam G-Sync Compatible rozšířen o další tři modely, jejichž seznam firmu MSI opět nepotěší:
  • BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD
  • Acer XF250Q
  • Acer ED273 A
Nakonec tu máme nové ovladače Game Ready, které jsou už od včerejšího dne k dispozici. Nové GeForce Graphics Drivers 419.35 WHQL nabízí optimalizace pro Apex Legends a dále pak pro hry The Division 2 a Devil May Cry 5, které přijdou na trh v prvním případě v pátek a v druhém příští týden. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Přijdou Ryzen 3000 a Navi  už v červenci, nebo mnohem později? Přijdou Ryzen 3000 a Navi už v červenci, nebo mnohem později?
AMD dříve udávalo, že procesory Ryzen 3000 budou vypuštěny na trh v polovině roku, přičemž nyní se udává třetí kvartál, a my jsme tak uvažovali o jeho začátku. Zveřejněný program pro srpnovou akci HotChips ale vyvolává otázky.
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů