www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000
, , aktualita
Razer do portfolia svých výrobků nově zahrnul i routery. Novinkou je tak třípásmový herní router Sila, který nabídne dohromady rychlost až 3000 Mb/s. Protože je zaměřen na hry, disponuje technologiemi pro vyšší propustnost paketů her.
reklama
Společnost Razer postupně proniká na nové trhy a jedním z nich jsou i herní routery. Novinkou je model Sila, což je bezdrátový třípásmový Wi-Fi router s AC3000. To znamená, že tato tři pásma mohou dát dohromady přenosovou rychlost až 3000 Mbps. Konkrétně je tu 802.11n (dnes Wi-Fi 4) s maximem 400 Mbps a pak dvě 802.11ac (Wi-Fi 5) pásma s 1734 Mbps a 866 Mbps. Design routeru je velmi jednoduchý, jde v podstatě o krabičku bez viditelných antén. Ty jsou totiž interní a je jich tu hned devět.
 
Razer Sila
 
Poněvadž jde o herní router, tak tu pochopitelně najdete technologie, které vylepšují výkony při online hraní. Jde např. o technologie FasTrack, Multi-Channel ZeroWait DFS a také je zde možnost propojit bezdrátově tři tyto routery a vytvořit jakousi síť, která rozšíří plochu pokrytí z cca 550 m2 na cca 830 m2. FasTrack např. zkoumá pakety a rozpoznává ty, které patří herním titulům. Těm je pak dána větší priorita. Má také detekci připojených herních konzolí jako Sony PlayStation, Microsoft Xbox nebo Nintendo Switch. Uživatel tak opět může zvýšit prioritu konzolí a snížit tak zpoždění paketů souvisejících s hraním na síti. Nastavení routeru je možné provádět i pomocí mobilní aplikace.
 
Z dalších vlastností novinky můžeme zmínit ještě to, že vedle jednoho gigabitového WAN portu má tři gigabitové LAN porty (očividně dostává prioritu Wi-Fi provoz, standardem jsou spíše čtyři). Dále je tu jeden USB 2.0 port a jeden USB 3.0. Cena routeru byla stanovena na $249,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek