www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000
, , aktualita
Razer do portfolia svých výrobků nově zahrnul i routery. Novinkou je tak třípásmový herní router Sila, který nabídne dohromady rychlost až 3000 Mb/s. Protože je zaměřen na hry, disponuje technologiemi pro vyšší propustnost paketů her.
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer postupně proniká na nové trhy a jedním z nich jsou i herní routery. Novinkou je model Sila, což je bezdrátový třípásmový Wi-Fi router s AC3000. To znamená, že tato tři pásma mohou dát dohromady přenosovou rychlost až 3000 Mbps. Konkrétně je tu 802.11n (dnes Wi-Fi 4) s maximem 400 Mbps a pak dvě 802.11ac (Wi-Fi 5) pásma s 1734 Mbps a 866 Mbps. Design routeru je velmi jednoduchý, jde v podstatě o krabičku bez viditelných antén. Ty jsou totiž interní a je jich tu hned devět.
 
Razer Sila
 
Poněvadž jde o herní router, tak tu pochopitelně najdete technologie, které vylepšují výkony při online hraní. Jde např. o technologie FasTrack, Multi-Channel ZeroWait DFS a také je zde možnost propojit bezdrátově tři tyto routery a vytvořit jakousi síť, která rozšíří plochu pokrytí z cca 550 m2 na cca 830 m2. FasTrack např. zkoumá pakety a rozpoznává ty, které patří herním titulům. Těm je pak dána větší priorita. Má také detekci připojených herních konzolí jako Sony PlayStation, Microsoft Xbox nebo Nintendo Switch. Uživatel tak opět může zvýšit prioritu konzolí a snížit tak zpoždění paketů souvisejících s hraním na síti. Nastavení routeru je možné provádět i pomocí mobilní aplikace.
 
Z dalších vlastností novinky můžeme zmínit ještě to, že vedle jednoho gigabitového WAN portu má tři gigabitové LAN porty (očividně dostává prioritu Wi-Fi provoz, standardem jsou spíše čtyři). Dále je tu jeden USB 2.0 port a jeden USB 3.0. Cena routeru byla stanovena na $249,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková