www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000
, , aktualita
Razer do portfolia svých výrobků nově zahrnul i routery. Novinkou je tak třípásmový herní router Sila, který nabídne dohromady rychlost až 3000 Mb/s. Protože je zaměřen na hry, disponuje technologiemi pro vyšší propustnost paketů her.
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer postupně proniká na nové trhy a jedním z nich jsou i herní routery. Novinkou je model Sila, což je bezdrátový třípásmový Wi-Fi router s AC3000. To znamená, že tato tři pásma mohou dát dohromady přenosovou rychlost až 3000 Mbps. Konkrétně je tu 802.11n (dnes Wi-Fi 4) s maximem 400 Mbps a pak dvě 802.11ac (Wi-Fi 5) pásma s 1734 Mbps a 866 Mbps. Design routeru je velmi jednoduchý, jde v podstatě o krabičku bez viditelných antén. Ty jsou totiž interní a je jich tu hned devět.
 
Razer Sila
 
Poněvadž jde o herní router, tak tu pochopitelně najdete technologie, které vylepšují výkony při online hraní. Jde např. o technologie FasTrack, Multi-Channel ZeroWait DFS a také je zde možnost propojit bezdrátově tři tyto routery a vytvořit jakousi síť, která rozšíří plochu pokrytí z cca 550 m2 na cca 830 m2. FasTrack např. zkoumá pakety a rozpoznává ty, které patří herním titulům. Těm je pak dána větší priorita. Má také detekci připojených herních konzolí jako Sony PlayStation, Microsoft Xbox nebo Nintendo Switch. Uživatel tak opět může zvýšit prioritu konzolí a snížit tak zpoždění paketů souvisejících s hraním na síti. Nastavení routeru je možné provádět i pomocí mobilní aplikace.
 
Z dalších vlastností novinky můžeme zmínit ještě to, že vedle jednoho gigabitového WAN portu má tři gigabitové LAN porty (očividně dostává prioritu Wi-Fi provoz, standardem jsou spíše čtyři). Dále je tu jeden USB 2.0 port a jeden USB 3.0. Cena routeru byla stanovena na $249,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek