www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000

Razer uvádí 3pásmový herní router Sila s AC3000
, , aktualita
Razer do portfolia svých výrobků nově zahrnul i routery. Novinkou je tak třípásmový herní router Sila, který nabídne dohromady rychlost až 3000 Mb/s. Protože je zaměřen na hry, disponuje technologiemi pro vyšší propustnost paketů her.
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer postupně proniká na nové trhy a jedním z nich jsou i herní routery. Novinkou je model Sila, což je bezdrátový třípásmový Wi-Fi router s AC3000. To znamená, že tato tři pásma mohou dát dohromady přenosovou rychlost až 3000 Mbps. Konkrétně je tu 802.11n (dnes Wi-Fi 4) s maximem 400 Mbps a pak dvě 802.11ac (Wi-Fi 5) pásma s 1734 Mbps a 866 Mbps. Design routeru je velmi jednoduchý, jde v podstatě o krabičku bez viditelných antén. Ty jsou totiž interní a je jich tu hned devět.
 
Razer Sila
 
Poněvadž jde o herní router, tak tu pochopitelně najdete technologie, které vylepšují výkony při online hraní. Jde např. o technologie FasTrack, Multi-Channel ZeroWait DFS a také je zde možnost propojit bezdrátově tři tyto routery a vytvořit jakousi síť, která rozšíří plochu pokrytí z cca 550 m2 na cca 830 m2. FasTrack např. zkoumá pakety a rozpoznává ty, které patří herním titulům. Těm je pak dána větší priorita. Má také detekci připojených herních konzolí jako Sony PlayStation, Microsoft Xbox nebo Nintendo Switch. Uživatel tak opět může zvýšit prioritu konzolí a snížit tak zpoždění paketů souvisejících s hraním na síti. Nastavení routeru je možné provádět i pomocí mobilní aplikace.
 
Z dalších vlastností novinky můžeme zmínit ještě to, že vedle jednoho gigabitového WAN portu má tři gigabitové LAN porty (očividně dostává prioritu Wi-Fi provoz, standardem jsou spíše čtyři). Dále je tu jeden USB 2.0 port a jeden USB 3.0. Cena routeru byla stanovena na $249,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře