www.svethardware.cz
>
>
>
>

Red Dead Redemption 2 vychází dnes, máme tu příslušné ovladače

Red Dead Redemption 2 vychází dnes, máme tu příslušné ovladače
, , aktualita
Společnosti AMD a NVIDIA akorát včas vypustily do světa nové verze svých grafických ovladačů, které přichází především z jednoho důvodu. Dnes ve čtyři hodiny odpoledne našeho času se odemkne PC verze Red Dead Redemption 2. 
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 tak přichází na trh dnes a AMD s NVIDIÍ přirozeně přináší vyladěné ovladače, neboť se dá očekávat, že tato hra bude mezi PC hráči velice populární. A co nám to samotná NVIDIA doporučuje za hardware?  
 
 
Údaje ze zveřejněné tabulky jsou poněkud překvapivé, neboť doporučený hardware už se objevil dříve a čítal následující: Core i7-4770K či AMD Ryzen 5 1500X, 12 GB RAM a kartu kalibru GeForce GTX 1060 6GB nebo Radeon RX 480 4 GB. Obvykle to přitom znamená hardware pro hraní ve Full HD při 60 FPS a se slušnou kvalitou. 
 
Nicméně NVIDIA nám najednou pro Full HD se 60 FPS a s vysokou kvalitou doporučuje GeForce RTX 2060, která je o polovinu výkonnější než GTX 1060 6GB. Takže uvidíme, ostatně brzy jistě přijdou testy hardwaru s touto hrou a ukáže se, zda bude opravdu zapotřebí tak moc výkonný hardware. Jen ještě doplním, že kvůli ray tracingu to není, neboť Red Dead Redemption 2 jej nevyužívá, nicméně pokud má být PC verze opravdu tak detailní, jak ukazovaly nedávné snímky a video, ani bych se osobně takovým nárokům nedivil. 
 
 
Dle své hardwarové výbavy si tak můžete stáhnout buď AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.1, anebo GeForce Game Ready 441.12 WHQL
 
Nové ovladače od AMD také mimochodem obecně zlepšují podporu API Vulkan a také přináší opravu pro jistý problém se hrou The Outer Worlds, kvůli níž hra na některých sestavách padala, anebo nesprávně renderovala postavy. 
 
NVIDIA přináší vedle optimalizace pro RDR2 i to samé pro Need For Speed Heat a také podporu G-Sync Compatible pro LG OLED televizory řad B9, C9 a E9 z tohoto roku. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář