www.svethardware.cz
>
>
>
>

Red Dead Redemption 2 vychází dnes, máme tu příslušné ovladače

Red Dead Redemption 2 vychází dnes, máme tu příslušné ovladače
, , aktualita
Společnosti AMD a NVIDIA akorát včas vypustily do světa nové verze svých grafických ovladačů, které přichází především z jednoho důvodu. Dnes ve čtyři hodiny odpoledne našeho času se odemkne PC verze Red Dead Redemption 2. 
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 tak přichází na trh dnes a AMD s NVIDIÍ přirozeně přináší vyladěné ovladače, neboť se dá očekávat, že tato hra bude mezi PC hráči velice populární. A co nám to samotná NVIDIA doporučuje za hardware?  
 
 
Údaje ze zveřejněné tabulky jsou poněkud překvapivé, neboť doporučený hardware už se objevil dříve a čítal následující: Core i7-4770K či AMD Ryzen 5 1500X, 12 GB RAM a kartu kalibru GeForce GTX 1060 6GB nebo Radeon RX 480 4 GB. Obvykle to přitom znamená hardware pro hraní ve Full HD při 60 FPS a se slušnou kvalitou. 
 
Nicméně NVIDIA nám najednou pro Full HD se 60 FPS a s vysokou kvalitou doporučuje GeForce RTX 2060, která je o polovinu výkonnější než GTX 1060 6GB. Takže uvidíme, ostatně brzy jistě přijdou testy hardwaru s touto hrou a ukáže se, zda bude opravdu zapotřebí tak moc výkonný hardware. Jen ještě doplním, že kvůli ray tracingu to není, neboť Red Dead Redemption 2 jej nevyužívá, nicméně pokud má být PC verze opravdu tak detailní, jak ukazovaly nedávné snímky a video, ani bych se osobně takovým nárokům nedivil. 
 
 
Dle své hardwarové výbavy si tak můžete stáhnout buď AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.1, anebo GeForce Game Ready 441.12 WHQL
 
Nové ovladače od AMD také mimochodem obecně zlepšují podporu API Vulkan a také přináší opravu pro jistý problém se hrou The Outer Worlds, kvůli níž hra na některých sestavách padala, anebo nesprávně renderovala postavy. 
 
NVIDIA přináší vedle optimalizace pro RDR2 i to samé pro Need For Speed Heat a také podporu G-Sync Compatible pro LG OLED televizory řad B9, C9 a E9 z tohoto roku. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR? Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR?
Virtuální realita do světa her dosud nezasáhla nijak zásadním způsobem, nicméně společnost Valve to chce evidentně změnit. Využije k tomu přitom svou herní řadu Half-Life, na jejíž pokračování množí toužebně čekali.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2 Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2
Miliardář Bill Gates je znám také jako velký filantrop a podporovatel projektů pro záchranu planety. Jedním z dalších je projekt Heliogen, který má pomoci nahradit fosilní paliva díky solární energii i využití pokročilého softwaru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache
Intel si pro příští rok připravuje procesory Tiger Lake jako nástupce aktuálních Ice Lake a leccos už o nich prozradil benchmark Geekbench. Ten už obsahuje online záznam čtyřjádrového prototypu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce
Starship Mk1 včera prodělal tlakovou zatěžkávací zkoušku, kterou ovšem nevydržel a v horní části explodoval. Obešlo se to bez ohně i zranění obsluhy, ostatně neúspěch se dal očekávat. Co bude dál?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů
Intel se slovy Michelle Johnston Holthaus omluvil za zpožděné dodávky procesorů x86, čili v podstatě za to, že je nestačí vyrábět v potřebném množství. Potvrzuje tím, že nedostatek jeho procesorů je stále aktuální. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře