Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť

Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť
, , aktualita
Fanoušci Bethesda Game Studios se mohli těšit, že se letos na E3 dozví více o připravovaných titulech Starfield a především The Elder Scrolls VI. Spíše si ale necháme zajít chuť, takže co by si Bethesda asi tak mohla přichystat?
K oblíbeným
reklama
Bethesda nám nedávno udělala radost, když dala zdarma k dispozici jeden z nejlepších dílů série The Elder Scrolls, a sice třetí Morrowind. Ten stále může i přes některé zastaralé mechaniky vypadat k světu, když si jej upravíme (zdaleka ne jen z hlediska grafiky) pomocí Morrowind Rebirth a uvědomíme si, že jde o hru z roku 2002, kdy jsme hráli ještě na kartách pro sběrnici AGP a šlo o dobu modelů GeForce 4 MX nebo Radeon 9100. Morrowind tehdy vypadal úžasně i díky své neobvyklé architektuře, a to i v případě, když bylo nutné si zapnout "mlhu", čili snížit dohled kvůli zajištění ještě akceptovatelné snímkovací frekvence. 
 
 
Bethesda nyní už oznámila, že se zúčastní E3 a že můžeme očekávat další informace o titulu Doom Eternal, pokračování novodobého Doomu z roku 2016. A když Bethesda minulý rok na E3 své fanoušky právě tak pěkně potěšila krátkým ohlášením titulu The Elder Scrolls VI, ti mohli očekávat, že se o něm letos dozví více a podívají se na informativnější video, než je pouze průlet krajinou odkazující na členitou a hornatou část Tamrielu, což by mohl být High Rock nebo možná spíše Hammerfell. 
 
 
Todd Howard hovořící na PAX East však natěšené fanoušky požádal o trpělivost a uvedl, že TES VI nebude téma pro letošní E3. Navíc víme, že vedle této hry si Bethesda připravuje ještě Starfield jako další hlavní titul a ten má na trh dorazit dokonce dříve, přičemž o E3 by se na něm také ještě nemělo mluvit. 
 
Vypadá to tak, že na The Elder Scrolls VI si počkáme ještě hodně dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková