Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť

Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť
, , aktualita
Fanoušci Bethesda Game Studios se mohli těšit, že se letos na E3 dozví více o připravovaných titulech Starfield a především The Elder Scrolls VI. Spíše si ale necháme zajít chuť, takže co by si Bethesda asi tak mohla přichystat?
K oblíbeným
reklama
Bethesda nám nedávno udělala radost, když dala zdarma k dispozici jeden z nejlepších dílů série The Elder Scrolls, a sice třetí Morrowind. Ten stále může i přes některé zastaralé mechaniky vypadat k světu, když si jej upravíme (zdaleka ne jen z hlediska grafiky) pomocí Morrowind Rebirth a uvědomíme si, že jde o hru z roku 2002, kdy jsme hráli ještě na kartách pro sběrnici AGP a šlo o dobu modelů GeForce 4 MX nebo Radeon 9100. Morrowind tehdy vypadal úžasně i díky své neobvyklé architektuře, a to i v případě, když bylo nutné si zapnout "mlhu", čili snížit dohled kvůli zajištění ještě akceptovatelné snímkovací frekvence. 
 
 
Bethesda nyní už oznámila, že se zúčastní E3 a že můžeme očekávat další informace o titulu Doom Eternal, pokračování novodobého Doomu z roku 2016. A když Bethesda minulý rok na E3 své fanoušky právě tak pěkně potěšila krátkým ohlášením titulu The Elder Scrolls VI, ti mohli očekávat, že se o něm letos dozví více a podívají se na informativnější video, než je pouze průlet krajinou odkazující na členitou a hornatou část Tamrielu, což by mohl být High Rock nebo možná spíše Hammerfell. 
 
 
Todd Howard hovořící na PAX East však natěšené fanoušky požádal o trpělivost a uvedl, že TES VI nebude téma pro letošní E3. Navíc víme, že vedle této hry si Bethesda připravuje ještě Starfield jako další hlavní titul a ten má na trh dorazit dokonce dříve, přičemž o E3 by se na něm také ještě nemělo mluvit. 
 
Vypadá to tak, že na The Elder Scrolls VI si počkáme ještě hodně dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář