Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť

Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť
, , aktualita
Fanoušci Bethesda Game Studios se mohli těšit, že se letos na E3 dozví více o připravovaných titulech Starfield a především The Elder Scrolls VI. Spíše si ale necháme zajít chuť, takže co by si Bethesda asi tak mohla přichystat?
K oblíbeným
reklama
Bethesda nám nedávno udělala radost, když dala zdarma k dispozici jeden z nejlepších dílů série The Elder Scrolls, a sice třetí Morrowind. Ten stále může i přes některé zastaralé mechaniky vypadat k světu, když si jej upravíme (zdaleka ne jen z hlediska grafiky) pomocí Morrowind Rebirth a uvědomíme si, že jde o hru z roku 2002, kdy jsme hráli ještě na kartách pro sběrnici AGP a šlo o dobu modelů GeForce 4 MX nebo Radeon 9100. Morrowind tehdy vypadal úžasně i díky své neobvyklé architektuře, a to i v případě, když bylo nutné si zapnout "mlhu", čili snížit dohled kvůli zajištění ještě akceptovatelné snímkovací frekvence. 
 
 
Bethesda nyní už oznámila, že se zúčastní E3 a že můžeme očekávat další informace o titulu Doom Eternal, pokračování novodobého Doomu z roku 2016. A když Bethesda minulý rok na E3 své fanoušky právě tak pěkně potěšila krátkým ohlášením titulu The Elder Scrolls VI, ti mohli očekávat, že se o něm letos dozví více a podívají se na informativnější video, než je pouze průlet krajinou odkazující na členitou a hornatou část Tamrielu, což by mohl být High Rock nebo možná spíše Hammerfell. 
 
 
Todd Howard hovořící na PAX East však natěšené fanoušky požádal o trpělivost a uvedl, že TES VI nebude téma pro letošní E3. Navíc víme, že vedle této hry si Bethesda připravuje ještě Starfield jako další hlavní titul a ten má na trh dorazit dokonce dříve, přičemž o E3 by se na něm také ještě nemělo mluvit. 
 
Vypadá to tak, že na The Elder Scrolls VI si počkáme ještě hodně dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek