Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť

Starfield nebo Elder Scrolls VI na E3? Letos si necháme zajít chuť
, , aktualita
Fanoušci Bethesda Game Studios se mohli těšit, že se letos na E3 dozví více o připravovaných titulech Starfield a především The Elder Scrolls VI. Spíše si ale necháme zajít chuť, takže co by si Bethesda asi tak mohla přichystat?
K oblíbeným
reklama
Bethesda nám nedávno udělala radost, když dala zdarma k dispozici jeden z nejlepších dílů série The Elder Scrolls, a sice třetí Morrowind. Ten stále může i přes některé zastaralé mechaniky vypadat k světu, když si jej upravíme (zdaleka ne jen z hlediska grafiky) pomocí Morrowind Rebirth a uvědomíme si, že jde o hru z roku 2002, kdy jsme hráli ještě na kartách pro sběrnici AGP a šlo o dobu modelů GeForce 4 MX nebo Radeon 9100. Morrowind tehdy vypadal úžasně i díky své neobvyklé architektuře, a to i v případě, když bylo nutné si zapnout "mlhu", čili snížit dohled kvůli zajištění ještě akceptovatelné snímkovací frekvence. 
 
 
Bethesda nyní už oznámila, že se zúčastní E3 a že můžeme očekávat další informace o titulu Doom Eternal, pokračování novodobého Doomu z roku 2016. A když Bethesda minulý rok na E3 své fanoušky právě tak pěkně potěšila krátkým ohlášením titulu The Elder Scrolls VI, ti mohli očekávat, že se o něm letos dozví více a podívají se na informativnější video, než je pouze průlet krajinou odkazující na členitou a hornatou část Tamrielu, což by mohl být High Rock nebo možná spíše Hammerfell. 
 
 
Todd Howard hovořící na PAX East však natěšené fanoušky požádal o trpělivost a uvedl, že TES VI nebude téma pro letošní E3. Navíc víme, že vedle této hry si Bethesda připravuje ještě Starfield jako další hlavní titul a ten má na trh dorazit dokonce dříve, přičemž o E3 by se na něm také ještě nemělo mluvit. 
 
Vypadá to tak, že na The Elder Scrolls VI si počkáme ještě hodně dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů