www.svethardware.cz
>
>
>
>

SteelSeries převléká myš a podložky do skinu z CS:GO

SteelSeries převléká myš a podložky do skinu z CS:GO
, , aktualita
Výrobce herních periferií SteelSeries představil limitovanou edici své počítačové myši Sensei Ten a dvojice podložek pod myš. Toto příslušenství poznáte podle nepřehlédnutelného designu inspirovaného skinem Neon Rider ze hry CS:GO.
K oblíbeným
reklama
Pokud svůj počítač rádi vybavujete příslušenstvím s neokoukaným designem, tak zpozorněte. Společnost SteelSeries totiž navázala spolupráci s indie vývojáři a umělci z Red Moon Workshop. Výsledkem je limitovaná edice herních periferií, které mají design inspirovaný oblíbeným skinem Neon Rider z online multiplayer střílečky Counter-Strike: Global Offensive. V rámci této kolekce pro hráče CS:GO je k dispozici myš Sensei Ten a podložky pod myš QcK L a QcK Prism XL.
 
 
SteelSeries Sensei Ten Neon Rider Edition nabízí stejné funkce a vlastnosti jako myš Sensei Ten, která byla představena vloni na podzim. Vychází z deset let starého modelu Sensei, na který navazuje hlavně svým symetrickým tvarem pro praváky i leváky. Využívá přitom moderní komponenty včetně snímače TrueMove Pro, který byl navržen ve spolupráci s firmou PixArt. SteelSeries v tiskové zprávě tvrdí, že se jedná o vlajkovou loď mezi senzory a potvrzuje to některými technickými parametry, jako je rozlišení 18 000 CPI, rychlostí 450 IPS a akceleraci 50 G.
 
Vylepšený senzor stabilizuje myš při nerovných pohybech, což by mělo eliminovat falešnou registraci pohybu při náklonu a otočení. Kvalitní tlačítka by měla vydržet až 60 milionů stisknutí a použito bylo samozřejmě také konfigurovatelné RGB podsvícení. Myš v designu Neon Rider bude dostupná pouze v omezeném množství a každý kus bude opatřen unikátním číslem. Předobjednávky byly spuštěny v síti Amazon a samotný prodej odstartuje v úterý 12: května na Amazonu a SteelSeries.com. Cena byla stanovena na 90 eur, v přepočtu asi 2 450 Kč.
 
 
SteelSeries QcK Prism XL Neon Rider Edition je podložka o rozměrech 90 x 30 cm, která tak nabídne místa nejen pro myš, ale také klávesnici. Tloušťka i s integrovaným dvouzónovým RGB podsvícením činí 4 mm. Barvy a světelné efekty reagující na herní události lze ovládat prostřednictvím aplikace SteelSeries Engine, přičemž nechybí ani možnost synchronizace s dalšími periferiemi této značky.
 
 
A poslední novinkou v této limitované edici je podložka pod myš SteelSeries QcK L Neon Rider Edition, která se vyznačuje rozměry 450 x 400 mm a tloušťkou 2 mm. Podložka je vyrobena z kvalitních mikrovláken, která umožňují bezproblémovou kontrolu bez ohledu na nastavené rozlišení myši. Výhodou je také vysoká odolnost a omyvatelnost materiálu. I obě varianty podložek se na trh dostanou 12. května, i když možnost předobjednání byla spuštěna již nyní. Větší QcK Prism XL vyjde na 70 eur (1 900 Kč), menší QcK L potom na 25 eur (680 Kč).
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů