www.svethardware.cz
>
>
>
>

SteelSeries převléká myš a podložky do skinu z CS:GO

SteelSeries převléká myš a podložky do skinu z CS:GO
, , aktualita
Výrobce herních periferií SteelSeries představil limitovanou edici své počítačové myši Sensei Ten a dvojice podložek pod myš. Toto příslušenství poznáte podle nepřehlédnutelného designu inspirovaného skinem Neon Rider ze hry CS:GO.
K oblíbeným
reklama
Pokud svůj počítač rádi vybavujete příslušenstvím s neokoukaným designem, tak zpozorněte. Společnost SteelSeries totiž navázala spolupráci s indie vývojáři a umělci z Red Moon Workshop. Výsledkem je limitovaná edice herních periferií, které mají design inspirovaný oblíbeným skinem Neon Rider z online multiplayer střílečky Counter-Strike: Global Offensive. V rámci této kolekce pro hráče CS:GO je k dispozici myš Sensei Ten a podložky pod myš QcK L a QcK Prism XL.
 
 
SteelSeries Sensei Ten Neon Rider Edition nabízí stejné funkce a vlastnosti jako myš Sensei Ten, která byla představena vloni na podzim. Vychází z deset let starého modelu Sensei, na který navazuje hlavně svým symetrickým tvarem pro praváky i leváky. Využívá přitom moderní komponenty včetně snímače TrueMove Pro, který byl navržen ve spolupráci s firmou PixArt. SteelSeries v tiskové zprávě tvrdí, že se jedná o vlajkovou loď mezi senzory a potvrzuje to některými technickými parametry, jako je rozlišení 18 000 CPI, rychlostí 450 IPS a akceleraci 50 G.
 
Vylepšený senzor stabilizuje myš při nerovných pohybech, což by mělo eliminovat falešnou registraci pohybu při náklonu a otočení. Kvalitní tlačítka by měla vydržet až 60 milionů stisknutí a použito bylo samozřejmě také konfigurovatelné RGB podsvícení. Myš v designu Neon Rider bude dostupná pouze v omezeném množství a každý kus bude opatřen unikátním číslem. Předobjednávky byly spuštěny v síti Amazon a samotný prodej odstartuje v úterý 12: května na Amazonu a SteelSeries.com. Cena byla stanovena na 90 eur, v přepočtu asi 2 450 Kč.
 
 
SteelSeries QcK Prism XL Neon Rider Edition je podložka o rozměrech 90 x 30 cm, která tak nabídne místa nejen pro myš, ale také klávesnici. Tloušťka i s integrovaným dvouzónovým RGB podsvícením činí 4 mm. Barvy a světelné efekty reagující na herní události lze ovládat prostřednictvím aplikace SteelSeries Engine, přičemž nechybí ani možnost synchronizace s dalšími periferiemi této značky.
 
 
A poslední novinkou v této limitované edici je podložka pod myš SteelSeries QcK L Neon Rider Edition, která se vyznačuje rozměry 450 x 400 mm a tloušťkou 2 mm. Podložka je vyrobena z kvalitních mikrovláken, která umožňují bezproblémovou kontrolu bez ohledu na nastavené rozlišení myši. Výhodou je také vysoká odolnost a omyvatelnost materiálu. I obě varianty podložek se na trh dostanou 12. května, i když možnost předobjednání byla spuštěna již nyní. Větší QcK Prism XL vyjde na 70 eur (1 900 Kč), menší QcK L potom na 25 eur (680 Kč).
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář