www.svethardware.cz
>
>
>
>

The Intergalactic Summer Sale: Steam Link s 95% slevou

The Intergalactic Summer Sale: Steam Link s 95% slevou
, , aktualita
Společnost Valve spustila na Steamu další akci, a sice The Intergalactic Summer Sale, jejíž název napovídá, že by se měla týkat především her s vesmírnou tématikou, ale o tom výčet zlevněných titulů zatím moc nevypovídá. Je tu ale i hardware.
K oblíbeným
reklama
Valve celkem pravidelně v rámci svých akcí na Steamu nabízí zlevněný hardware, ale nyní poskytuje zařízení Steam Link s rovnou 95% slevou, a to tedy za pouhých 2,75 eur. To má ostatně svůj smysl, neboť Valve nabídne zdarma aplikaci Steam Link (aktuálně na Androidu v betaverzi), která toto zařízení v podstatě nahrazuje, takže lze říci, že i za 2,75 eur je to drahé. 
 
 
Vedle toho je zlevněn i gamepad Steam Controller, a to i v balíčcích s hrami. Tento výprodej se ale týká především her, přičemž my můžeme jen těžko vyjmenovat všechny, kterých se to týká, protože zlevněno jich bude přes deset tisíc. 
 
Steam bude jako obvykle nabízet postupně ty nejlepší nabídky a také nám nabídne možnost získat hry zdarma tím, že budeme hrát online titul Summer Sailens. V něm budeme bojovat s jistými The Duldrumz na různých planetách, kde budeme osvobozovat unesené hry a získávat také Summer Sale Trading Cards. 
 
Pro dnešní den Steam nabízí ve slevě především následující hry: 
  • Player Unknown's Battlegrounds - 33% sleva
  • Fallout Franchise - až 50% sleva
  • Dead Cells - 40% sleva
  • Grim Dawn - 70% sleva
  • Everspace - 67% sleva
  • Tyranny - 66% sleva
  • Nino Kuni II - 40% sleva
  • Dark and Light - 50% sleva
To samozřejmě platí pro nepřihlášeného uživatele, neboť po přihlášení se nabídka upraví dle vašich preferencí. Pro PlayerUnknown's Battlegrounds mimochodem platila třetinová sleva už dříve, která vychází z oslav 50 milionů prodaných kopií. 
 
Tento letní výprodej bude trvat až do 5. července. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře