Výrobce:

Silentmaxx

Odkaz na stránky výrobce: http://www.silentmaxx.de/
Články o výrobci Silentmaxx | Zobrazit jen články a recenze
Silentmaxx ITA-2767: odhlučněný low-end

Silentmaxx ITA-2767: odhlučněný low-end

Společnost Silentmaxx připravila novou řadu skříní ITA-2767, jež patří do nižší střední třídy. Tyto middle towery přichází v několika barevných variacích, mezi než patří tmavě šedá, stříbrná, tmavě červená a modrá. My si představíme červenou variantu.
4.2.2008,  recenze, Jan Vítek,  18 komentářů
Chladiče a tlumiče pevných disků – 1. část

Chladiče a tlumiče pevných disků – 1. část

Chlazení pevných disků je jedna z neproblémovějších oblastí chlazení PC jako takového, a to především, pokud chceme zároveň chladit a tlumit hluk. Dnes si představíme prvních pět výrobků, které se pokusí zlepšit chlazení, nebo snížit hluk.
18.7.2006,  recenze, Jan Vítek,  51 komentářů
Srovnávací test 120mm ventilátorů

Srovnávací test 120mm ventilátorů

Dnes zakončíme seriál o ventilátorech testem 120mm verzí. Soutěžit bude celkem 14 ventilátorů od 12 výrobců. Tato velikost již pronikla do našich PC skříní a zabydluje se čím dál více. Dokonce se již na trhu objevují i o nějaký centimetr větší verze a tak možná již brzy uvidíme skříně s 15cm a většími kousky.
18.1.2006,  recenze, Jan Vítek,  65 komentářů
Srovnávací test 80mm ventilátorů - dokončení

Srovnávací test 80mm ventilátorů - dokončení

Minule jsme nakousli srovnávací test 80mm ventilátorů a proto jej dnes zakončíme představením zbývajících sedmi modelů a konečným porovnáním všech osmnácti ventilátorů z hlediska jejich hlučnosti. Tím ale tento seriál nekončí a v dalších článcích se můžete těšit na ventilátory o průměru 92mm a 120mm.
13.1.2006,  recenze, Jan Vítek,  39 komentářů
Zdroj Silentmaxx v testu explodoval

Zdroj Silentmaxx v testu explodoval

Na stránkách Trusted Reviews se objevil poměrně slušný test 19 zdrojů, ve kterém redaktoři za pomoci zařízení za více než $20 000 zkoušeli stabilitu napájení při různém zatížení. Do testu byl zařazen i bezvětrákový zdroj Silentmaxx Fanless-Pro...
10.2.2005,  aktualita, Zdeněk Kabát,  6 komentářů
Bezvětrákové chladiče a odhlučňovače disků - 2. část

Bezvětrákové chladiče a odhlučňovače disků - 2. část

Včera jsme se podívali na Primecooler a Zalman. Dnes jsou na řadě dva modely od Sunbeamu zaměřené na tlumení vibrací a jedno komplexní řešení německé firmy Silentmaxx. Druhý jmenovaný jako jediný chladič a odhlučňovač zvolil cestu kompletního uzavření disku do masivního kovového krytu. Má to žádaný efekt?
14.12.2004,  recenze, Eagle ,  34 komentářů