www.svethardware.cz
>
>
>

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi
, , aktualita
Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds si zaslouží zvýšenou pozornost jako hra, která lámala a láme rekordy v počtu současně hrajících hráčů, a to se stále ještě čeká na její konzolové verze. Doba předběžného přístupu má přitom brzy končit. 
reklama
V dohledu je také verze PlayerUnknown’s Battlegrounds pro konzoli Xbox One, která má dorazit 12. prosince a kdo ví, možná že právě v tento den bude vypuštěna i první ostrá verze, která udělá tlustou čáru za statutem "Early Access" na Steamu. Takto je hra nabízena od letošního března.
 
 
PUBG sice možná čeká zákaz prodeje v Číně, přetrvávají problémy s pingem právě i kvůli čínským hráčům, kteří se připojují na zahraniční servery, a ti tak bombardují vysoké hodnocení hry nepříznivými recenzemi, které už dokázaly její rating velice negativně ovlivnit. Nicméně tato hra zůstává velice oblíbená a také přiměla ostatní firmy, aby se opičily a snažily se přiživit na jejím úspěchu pomocí režimu "Battle Royale" inspirovaného stejnojmenným filmem. 
 
Vývojářský tým Bluehole, který za tímto indie titulem stojí, však dosud přímo nesdělil, co vůbec bude dosažení verze 1.0 znamenat, ale máme tu nějaké náznaky. Dočkat bychom se tak měli nových možností pro přeskakování překážek, přepracovanou balistiku, změn v řízení dopravních prostředků a také lepší stabilitu a výkon, což se týká i komunikace mezi klientem a serverem. 
 
Brendan “PlayerUnknown” Greene, tvůrce PUBG, k tomu sdělil, že osobně nemá rád tituly, které zůstanou dlouhé roky v předběžném přístupu na Steamu. Vzal si tak jako osobní úkol připravit finální verzi hry ještě před koncem tohoto roku s tím, že testovací servery pro finální verzi budou spuštěny ještě tento týden. 
 
Na Xbox One tak hra dorazí 12. prosince, ale to nemusí být vůbec spojeno s vypuštěním finální verze pro PC. Konzolová mutace totiž nepřijde hned jako finální verze, ale také jako jistá forma předběžného přístupu, a to konkrétně ‘Xbox Game Preview Program. Poté ale autoři již chtějí vývoj Xbox a PC verzí koordinovat a nabízet ve stejný čas stejná vylepšení. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka
Robotická kůže v podobě nejrůznějších návleků dokáže proměnit celou škálu různých předmětů v pohybující se roboty. Za projektem stojí tým z Yale University, který tímto způsobem rozchodil i plyšáka. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB
Superrychlé SSD disky Intel Optane 905P budou nově k dispozici v dalších variantách. 960GB verze může být nyní i ve formátu U.2 a přibyla také varianta s kapacitou zvýšenou na 1,5 TB. To vše při excelentním výkonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet
Pokud jste během posledního měsíce nakupovali na zahraničním serveru Newegg.com, zbystřete. Hackerům se totiž povedlo napadnout platební stránku a krást údaje o použitých platebních kartách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů
Morgan Stanley stahuje NVIDII kalhoty ještě daleko před brodem a na základě prvních recenzí karet GeForce RTX 2080 Ti a 2080 vyjadřuje své zklamání nad celou touto generací. Na základě toho tak klesá NVIDII hodnota akcií. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite
Někteří lidé velmi nelibě nesou porážku v počítačových hrách, obzvláště byli-li poraženi jen 11letým klukem. 45letý muž v návalu zlosti začal malému chlapci vyhrožovat smrtí, což nakonec vyústilo v jeho zatčení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala