www.svethardware.cz
>
>
>

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi
, , aktualita
Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds si zaslouží zvýšenou pozornost jako hra, která lámala a láme rekordy v počtu současně hrajících hráčů, a to se stále ještě čeká na její konzolové verze. Doba předběžného přístupu má přitom brzy končit. 
reklama
V dohledu je také verze PlayerUnknown’s Battlegrounds pro konzoli Xbox One, která má dorazit 12. prosince a kdo ví, možná že právě v tento den bude vypuštěna i první ostrá verze, která udělá tlustou čáru za statutem "Early Access" na Steamu. Takto je hra nabízena od letošního března.
 
 
PUBG sice možná čeká zákaz prodeje v Číně, přetrvávají problémy s pingem právě i kvůli čínským hráčům, kteří se připojují na zahraniční servery, a ti tak bombardují vysoké hodnocení hry nepříznivými recenzemi, které už dokázaly její rating velice negativně ovlivnit. Nicméně tato hra zůstává velice oblíbená a také přiměla ostatní firmy, aby se opičily a snažily se přiživit na jejím úspěchu pomocí režimu "Battle Royale" inspirovaného stejnojmenným filmem. 
 
Vývojářský tým Bluehole, který za tímto indie titulem stojí, však dosud přímo nesdělil, co vůbec bude dosažení verze 1.0 znamenat, ale máme tu nějaké náznaky. Dočkat bychom se tak měli nových možností pro přeskakování překážek, přepracovanou balistiku, změn v řízení dopravních prostředků a také lepší stabilitu a výkon, což se týká i komunikace mezi klientem a serverem. 
 
Brendan “PlayerUnknown” Greene, tvůrce PUBG, k tomu sdělil, že osobně nemá rád tituly, které zůstanou dlouhé roky v předběžném přístupu na Steamu. Vzal si tak jako osobní úkol připravit finální verzi hry ještě před koncem tohoto roku s tím, že testovací servery pro finální verzi budou spuštěny ještě tento týden. 
 
Na Xbox One tak hra dorazí 12. prosince, ale to nemusí být vůbec spojeno s vypuštěním finální verze pro PC. Konzolová mutace totiž nepřijde hned jako finální verze, ale také jako jistá forma předběžného přístupu, a to konkrétně ‘Xbox Game Preview Program. Poté ale autoři již chtějí vývoj Xbox a PC verzí koordinovat a nabízet ve stejný čas stejná vylepšení. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED
Společnost AU Optronics si dle Digitimes a LED Inside chystá velkou novinku týkající se podsvícení. Půjde o nasazení Mini-LED, které se mají představit především v herních panelech a výsledných monitorech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače
Large Hadron Collider (LHC) je v provozu už od roku 2010 a nyní odstartoval proces jeho významného vylepšení, po němž budeme moci mluvit o HL-LHC, čili High-Luminosity. O co se v tomto případě jedná?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů
Tchaj-wanští výrobci a dodavatelé grafických karet musejí počítat s tím, že dodávky na trh budou mít v druhém letošním pololetí sestupnou tendenci. Důvod je naprosto zřejmý, a sice značně ochablý zájem těžařů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu
Pokud by vás zajímalo, kolik peněz už jste utratili na Steamu za hry či jiné zboží, dosud jste pomocí svého klienta neměli možnost, jak to rychle a přesně zjistit. Valve nám ale tuto možnost brzy dá a půjde o nástroj External Funds Used. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU
Intel už se nijak netají s tím, že pracuje na vývoji samostatných GPU, které mají být dost výkonné i pro moderní hry. Ostatně proto si k sobě z AMD přetáhl Raju Koduriho a ten nyní rozšiřuje svůj tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek