www.svethardware.cz
>
>

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi
, , aktualita
Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds si zaslouží zvýšenou pozornost jako hra, která lámala a láme rekordy v počtu současně hrajících hráčů, a to se stále ještě čeká na její konzolové verze. Doba předběžného přístupu má přitom brzy končit. reklama
V dohledu je také verze PlayerUnknown’s Battlegrounds pro konzoli Xbox One, která má dorazit 12. prosince a kdo ví, možná že právě v tento den bude vypuštěna i první ostrá verze, která udělá tlustou čáru za statutem "Early Access" na Steamu. Takto je hra nabízena od letošního března.
 
 
PUBG sice možná čeká zákaz prodeje v Číně, přetrvávají problémy s pingem právě i kvůli čínským hráčům, kteří se připojují na zahraniční servery, a ti tak bombardují vysoké hodnocení hry nepříznivými recenzemi, které už dokázaly její rating velice negativně ovlivnit. Nicméně tato hra zůstává velice oblíbená a také přiměla ostatní firmy, aby se opičily a snažily se přiživit na jejím úspěchu pomocí režimu "Battle Royale" inspirovaného stejnojmenným filmem. 
 
Vývojářský tým Bluehole, který za tímto indie titulem stojí, však dosud přímo nesdělil, co vůbec bude dosažení verze 1.0 znamenat, ale máme tu nějaké náznaky. Dočkat bychom se tak měli nových možností pro přeskakování překážek, přepracovanou balistiku, změn v řízení dopravních prostředků a také lepší stabilitu a výkon, což se týká i komunikace mezi klientem a serverem. 
 
Brendan “PlayerUnknown” Greene, tvůrce PUBG, k tomu sdělil, že osobně nemá rád tituly, které zůstanou dlouhé roky v předběžném přístupu na Steamu. Vzal si tak jako osobní úkol připravit finální verzi hry ještě před koncem tohoto roku s tím, že testovací servery pro finální verzi budou spuštěny ještě tento týden. 
 
Na Xbox One tak hra dorazí 12. prosince, ale to nemusí být vůbec spojeno s vypuštěním finální verze pro PC. Konzolová mutace totiž nepřijde hned jako finální verze, ale také jako jistá forma předběžného přístupu, a to konkrétně ‘Xbox Game Preview Program. Poté ale autoři již chtějí vývoj Xbox a PC verzí koordinovat a nabízet ve stejný čas stejná vylepšení. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla
Nový kampus Apple Park má několik budov a ctí co nejčistější design, který je typický pro produkty Apple. Jeho součástí je i velké množství skla, které se ale ukázalo být kvůli průhlednosti nebezpečné, lidé do něj naráží.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek" Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek"
Fotobanka Getty Images podala před dvěma lety žalobu na Google za snadný přístup k obrázkům chráněným copyrightem. Před pár dny společnosti oznámily společnou dohodu a nyní už není možné přímo zobrazovat hledaný obrázek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čína využívá AI už i k chovu prasat Čína využívá AI už i k chovu prasat
Alibaba má systém umělé inteligence ET Brain, který začala využívat k velmi zajímavému účelu. Tento systém umělé inteligence a cloudových výpočtů se totiž začal starat o chov prasat na obrovských farmách.
16.2.2018, aktualita, Milan Šurkala
Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance
Microsoft si připravil pro insidery nové sestavení systému Windows 10 Pro a to mimo jiné nabízí také nové výkonnostní schema nazvané Ultimate Performance. V čem spočívá toto nastavení slibující "maximální výkon"?
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu
Mise Mars 2020 bude zahrnovat také kus planety, který byl někdy v minulosti vymrštěn do vesmíru, aby nakonec spadl sem na Zemi. NASA tak s novým roverem pošle zpět kus marťanského meteoritu, což však nebude mít jen symbolický význam.
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek1 komentář