www.svethardware.cz
>
>
>

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi
, , aktualita
Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds si zaslouží zvýšenou pozornost jako hra, která lámala a láme rekordy v počtu současně hrajících hráčů, a to se stále ještě čeká na její konzolové verze. Doba předběžného přístupu má přitom brzy končit. 
reklama
V dohledu je také verze PlayerUnknown’s Battlegrounds pro konzoli Xbox One, která má dorazit 12. prosince a kdo ví, možná že právě v tento den bude vypuštěna i první ostrá verze, která udělá tlustou čáru za statutem "Early Access" na Steamu. Takto je hra nabízena od letošního března.
 
 
PUBG sice možná čeká zákaz prodeje v Číně, přetrvávají problémy s pingem právě i kvůli čínským hráčům, kteří se připojují na zahraniční servery, a ti tak bombardují vysoké hodnocení hry nepříznivými recenzemi, které už dokázaly její rating velice negativně ovlivnit. Nicméně tato hra zůstává velice oblíbená a také přiměla ostatní firmy, aby se opičily a snažily se přiživit na jejím úspěchu pomocí režimu "Battle Royale" inspirovaného stejnojmenným filmem. 
 
Vývojářský tým Bluehole, který za tímto indie titulem stojí, však dosud přímo nesdělil, co vůbec bude dosažení verze 1.0 znamenat, ale máme tu nějaké náznaky. Dočkat bychom se tak měli nových možností pro přeskakování překážek, přepracovanou balistiku, změn v řízení dopravních prostředků a také lepší stabilitu a výkon, což se týká i komunikace mezi klientem a serverem. 
 
Brendan “PlayerUnknown” Greene, tvůrce PUBG, k tomu sdělil, že osobně nemá rád tituly, které zůstanou dlouhé roky v předběžném přístupu na Steamu. Vzal si tak jako osobní úkol připravit finální verzi hry ještě před koncem tohoto roku s tím, že testovací servery pro finální verzi budou spuštěny ještě tento týden. 
 
Na Xbox One tak hra dorazí 12. prosince, ale to nemusí být vůbec spojeno s vypuštěním finální verze pro PC. Konzolová mutace totiž nepřijde hned jako finální verze, ale také jako jistá forma předběžného přístupu, a to konkrétně ‘Xbox Game Preview Program. Poté ale autoři již chtějí vývoj Xbox a PC verzí koordinovat a nabízet ve stejný čas stejná vylepšení. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí
NVIDIA se rozhodla, že v tomto roce ještě nevyšle na trh nový mainstream a rozhodnutí to mělo být založené čistě na tom, že se to poněkud přepísklo s výrobou starých Pascalů. Co se týče akcií, NVIDIA na tom není lépe, spíš naopak. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka
Dle inzerátů firmy Microsoft, která shání potřebné pracovníky, se chystá spotřebitelská verze balíku Microsoft 365. Mluví se přímo o Microsoft 365 Consumer, která by tak měla obsahovat OS, Office či různé služby za předplatné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář