www.svethardware.cz
>
>

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě letos ve finální verzi
, , aktualita
Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds si zaslouží zvýšenou pozornost jako hra, která lámala a láme rekordy v počtu současně hrajících hráčů, a to se stále ještě čeká na její konzolové verze. Doba předběžného přístupu má přitom brzy končit. reklama
V dohledu je také verze PlayerUnknown’s Battlegrounds pro konzoli Xbox One, která má dorazit 12. prosince a kdo ví, možná že právě v tento den bude vypuštěna i první ostrá verze, která udělá tlustou čáru za statutem "Early Access" na Steamu. Takto je hra nabízena od letošního března.
 
 
PUBG sice možná čeká zákaz prodeje v Číně, přetrvávají problémy s pingem právě i kvůli čínským hráčům, kteří se připojují na zahraniční servery, a ti tak bombardují vysoké hodnocení hry nepříznivými recenzemi, které už dokázaly její rating velice negativně ovlivnit. Nicméně tato hra zůstává velice oblíbená a také přiměla ostatní firmy, aby se opičily a snažily se přiživit na jejím úspěchu pomocí režimu "Battle Royale" inspirovaného stejnojmenným filmem. 
 
Vývojářský tým Bluehole, který za tímto indie titulem stojí, však dosud přímo nesdělil, co vůbec bude dosažení verze 1.0 znamenat, ale máme tu nějaké náznaky. Dočkat bychom se tak měli nových možností pro přeskakování překážek, přepracovanou balistiku, změn v řízení dopravních prostředků a také lepší stabilitu a výkon, což se týká i komunikace mezi klientem a serverem. 
 
Brendan “PlayerUnknown” Greene, tvůrce PUBG, k tomu sdělil, že osobně nemá rád tituly, které zůstanou dlouhé roky v předběžném přístupu na Steamu. Vzal si tak jako osobní úkol připravit finální verzi hry ještě před koncem tohoto roku s tím, že testovací servery pro finální verzi budou spuštěny ještě tento týden. 
 
Na Xbox One tak hra dorazí 12. prosince, ale to nemusí být vůbec spojeno s vypuštěním finální verze pro PC. Konzolová mutace totiž nepřijde hned jako finální verze, ale také jako jistá forma předběžného přístupu, a to konkrétně ‘Xbox Game Preview Program. Poté ale autoři již chtějí vývoj Xbox a PC verzí koordinovat a nabízet ve stejný čas stejná vylepšení. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje
Máme tu nový bezpečnostní problém. Vývojáři ovladačů touchpadů Synaptics, které jsou použity ve většině notebooků, totiž v kódu zapomněli keylogger, tedy software, který může monitorovat stisky kláves a ukrást tak např. hesla. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí
Podle samotného AMD asi rok po představení první generace procesorů Ryzen nastoupí druhá generace. Dle očekávání půjde o procesory Ryzen série 2000, ovšem ty budou sérii 1000 spíše doplňovat, než aby ji nahrazovaly.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony
Drony mohou sloužit i k poněkud netradičním účelům. V Japonsku je chtějí používat k tomu, aby pomocí vyhrávání hudby a také hlasitého bzučení ukončili pracovní dobu zaměstnanců, kteří by jinak trpěli přepracovaností, což může mít neblahé důsledky. 
9.12.2017, aktualita, Kateřina Hoferková6 komentářů
Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota
Tesla znovu změní dodavatele hardwaru pro systém zpracování dat ze senzorů, tedy čipy, na kterých běží systémy umělé inteligence. Elon Musk prohlásil, že si tyto čipy navrhne sama Tesla, aby lépe odpovídaly požadavkům automobilky. 
9.12.2017, aktualita, Milan Šurkala
Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi" Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi"
Společnost Razer se pustila do výroby domácích routerů a samozřejmě ne ledajakých, ale takových, které by měly imponovat především hráčům. V jejím případě jde o zařízení prodávané pod názvem Portal. 
8.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář