www.svethardware.cz
>
>
>

120Hz herní monitor od iiyamy

120Hz herní monitor od iiyamy
, , aktualita
Japonská společnost iiyama si pro hráče připravila nový 120Hz monitor (Pro Gamer Display) s úhlopříčkou 27" a označením ProLite G2773HS. Tento monitor také zaujme nízkou udávanou odezvou, která je pouze 1 ms, díky čemuž se můžeme těšit na...
K oblíbeným
reklama
Japonská společnost iiyama si pro hráče připravila nový 120Hz monitor (Pro Gamer Display) s úhlopříčkou 27" a označením ProLite G2773HS. Tento monitor také zaujme nízkou udávanou odezvou, která je pouze 1 ms, díky čemuž se můžeme těšit na ostrý obraz při hraní her nebo sledování filmů.

Oněch 120 vykreslených obrazovek za sekundu lze dosáhnout pomocí rozhraní Dual Link DVI. Krom něj má ve výbavě ještě rozhraní HDMI a D-Sub. Co se týče dalších specifikací, pak rozlišení je 1920 x 1080, což by mohlo být lepší, podsvícení zajistí světelné diody, díky nimž si monitor odnesl certifikaci Energy Star 5.0 a spotřebu 0,5 W v jistém režimu Power Management Mode.

Kontrastní poměr je 1000:1 (typický) nebo 5 milionů ku 1 (dynamický), jas až 300 nit, pozorovací úhly 170°/160° (jde o panel TN) a záruka typu On-Site je tříletá. Cena je v přepočtu něco málo přes 10000 Kč.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4 Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4
Společnost Asus se přihlásila se základní deskou ProART B550-Creator, která jako první model s čipovou sadou AMD B550 nabízí rozhraní Thunderbolt 4. Dostupná bude ovšem až od příštího měsíce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek