Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 10.10.2011
Komentářů: 12, score -0.5 | Digimanie: 262/-1.0 | TV Freak: 4/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.3.2019 s hodnocením +2:
Nemůže být to sekání důsledkem toho, že se dvě zařízení hádají o jedno přerušení? Například audio a grafická karta, respektive řadič disku a grafika nebo síťová karta a grafika?
Komentář z 20.3.2019 s hodnocením +1:
já bych to viděl na čistou přeinstalaci systému, a to dokonce raději z instalačního DVD Windows, ne ze zálohy HP, která už obsahuje spoustu balastu.
potom bych postupně a pečlivě doinstaloval správné ovladače a jen nejnutnější software ­(skutečně používaný­).
pokud by nepomohlo ani to ­(a audio by i nadále dělalo problémy, zablokování, výpadky­) tak bych ten kus reklamoval. jestli to už nejde, pořídil bych nový 17­" notebook s vysokým rozlišením a s velkým množstvím RAM ­(16 GB+­) se solidní dedikovanou grafikou ­(ne sdílená paměť v RAMce­) a určitě SSD 256 GB+.
Komentář z 13.10.2017 s hodnocením +1:
na trhu není nic prdeloidního ­- vše co se dá koupit a prodat s dosažením zisku je potenciál pro zisk. kdo nechce, nemusí dělat vůbec nic. kdo chce a něco investuje i riskne, ten může vydělat. kdyby nešlo o akcie a komodity, našlo by se COKOLIV, co se dá prodat a koupit. to pšouknutí je opět na každém, jak bude či nebude reagovat.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.10.2017 s hodnocením -5:
co to je za hloupost? nechtít platit daně ­(daně=silově vynucovaná zlodějna státu­) je podvod??? neplatit zloději je zlodějna nebo snad dokonce terorismus?
Komentář z 21.3.2019 s hodnocením -1:
Výborný příměr!
Já vařím, takže vím, že desítky současně to fakt nejsou :­-­)
cibule, maso, hořčice, cca dvoje koření, sůl, někdy slanina, mouka, voda, někdy mléko, smetana, někdy paprika, rajčata, výjimečně nějaká specialita. Nikdy všechno toto, a určitě ne vše současně.
Méně je někdy více ­(resp. MÉNĚ JE SKORO VŽDY VÍCE­). Jsem i v té kuchařské činnosti rád velmi efektivní, jako vítr. Kdybych si při té práci zaskládal linku balastem ­(polovinou věcí z lednice, vším kořením, všemi nástroji, vším nádobím, mezi tím odpadem...­), zbláznil bych se z té stísněnosti a neustálého uvolňování prostoru a řešení problému kam co odložit... a logicky by klesla efektivnost­/výkonnost, a jsem si skoro jist, že by docházelo k neblahým prodlevám, přípalkům, nervozitě... takže ke zhoršení výsledného produktu a i ke zhoršení dobrého pocitu z toho.
Komentář z 18.3.2019 s hodnocením -1:
Přesně tak!!! Momentálně mám otevřené 2 ­(slovy dva­) panely v prohlížeči Opera, a zabraná paměť je 0,809 GB. Pokud bych měl otevřených 70 oken ­(navíc ještě ve dvou různých typech prohlížečů­), mohlo by to být až 28 GB, tedy při častém přepínání mezi nimi by systém nedělal nic jiného, než odkládal starší stránky na disk a načítal z odkládacího souboru odložený obsah a obnovoval zobrazení.
Při takovém kvantu souběžně otevřených panelů a dokumentů je 64GB RAMky tak akorát... ale osobně nevěřím, že takový styl práce může být i potom efektivní, a to i pro zcela výjimečného jedince s vysoce organizovaným myšlením a velmi dlouhou výdrží ­(únavnost­).