www.svethardware.cz
>
>
>
>

A-Data nabídne nové flash disky DashDrive UV150 USB 3.0

A-Data nabídne nové flash disky DashDrive UV150 USB 3.0
, , aktualita
Vedle firmy Verbatim si nové USB flash disky připravila také společnost A-Data, jejíž DashDrive UV150 budou také vybaveny prozhraním USB 3.0 a zařadí se spíše mezi levnější modely. Přichází na trh v lesklé černé či červené barvě a v klasickém...
K oblíbeným
reklama
Vedle firmy Verbatim si nové USB flash disky připravila také společnost A-Data, jejíž DashDrive UV150 budou také vybaveny prozhraním USB 3.0 a zařadí se spíše mezi levnější modely.

Přichází na trh v lesklé černé či červené barvě a v klasickém designu s odnímatelnou krytkou konektoru, kterou můžeme nasunout na opačný konec. Celý flash disk má hmotnost 9 gramů a vyroben je evidentně z plastu.

V tiskové zprávě výrobce zmiňuje pouze rychlost čtení 90 MB/s a po ověření rychlosti zápisu je celkem jasné proč, neboť ta je maximálně 20 MB/s. Nicméně i tak existují i pomalejší flash disky s USB 3.0. K UV150 dále dostaneme firemní software UFDtoGO a OStoGO, přičemž Norton dodá svou zkušební verzi Internet Security 2013 (60denní).

K dispozici budou modely s kapacitou 8, 16 a 32 GB s doživotní zárukou. Ceny uvedeny nebyly, ovšem Heureka již našla pár prodejců, kteří je mají v nabídce.

Zdroj: TZ A-Data
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik14 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů